Řídí Čína tajně naši zemi? Miloš Zeman a Andrej Babiš mohou být androidy vyvinutými společností Huawei

12 Led 2019

Celá kauza Huawei nabírá na dalších obrátkách. Zatímco po celém světě přibývá čím dál větší množství států, které bojkotují společnost Huawei kvůli údajné špionáži, náš tajný zdroj přišel s informací, že prezident Zeman a premiér Babiš ve skutečnosti nejsou těmi, za které se vydávají.

Podle našeho zdroje totiž Zeman není obyčejným zapšklým opilcem, stejně tak jako Andrej Babiš není jen a pouze chronický a paranoidní lhář. Ve skutečnosti by naši nejvyšší představitelé mohli být velice vyspělými androidy, které vyvinula společnost Huawei, a přes které ovládá Čínská lidová republika naši zemi.

Náš zdroj přišel s tímto zjištěním na základě vypozorovaného robotického chování obou politiků, které se neustále opakuje, když nedokáží odpovědět. A tak zatímco Miloš Zeman začne všechny urážet, Andrej Babiš, ocitne-li se v úzkých, začne blábolit páte přes nedávté a naprosto se zasekne.

„Jde pravděpodobně o obranný mechanismus obou strojů. Pokud se ocitnou v situaci, kdy nedokáží vygenerovat vhodnou odpověď, začnou oba panikařit. Zemanodroid se snaží odvést pozornost tím, že začne urážet a mluvit sprostě, zatímco Babišodroidovi se naprosto zavaří obvody a začne mluvit úplné nesmysly. Jakmile se na oba přestane vytvářet tlak, vrátí se zpět do normálu,“ tvrdí náš zdroj.

Takto složité stroje samozřejmě potřebují údržbu. Zatímco Babiš je údajně novější model, Zeman je tu s námi už delší dobu, proto potřebuje servis mnohem častěji, což vysvětluje, proč prezident létá tak často do Číny, a občas třeba prostě jen na pár dní bez ohlášení zmizí.

„Servisovat tak vyspělé zařízení bez povšimnutí není jednoduché. Z toho důvodu jsou na území České republiky servisováni jen když není jiná možnost. Na pravidelnou údržbu proto musejí létat přímo do Číny. Řeč je hlavně o prezidentovi,“ dodává náš zdroj.

Jak už bylo zmíněno výše, za oběma stroji by měla údajně stát společnost Huawei. I proto se nejspíš prezident Zeman pustil tak nevybíravě do BIS, která na údajnou hrozbu ze strany Číny a společnosti Huawei upozornila – brání sám sebe před odhalením.

RELATED POST

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.