Řídí Čína tajně naši zemi? Miloš Zeman a Andrej Babiš mohou být androidy vyvinutými společností Huawei

12 Led 2019

Celá kauza Huawei nabírá na dalších obrátkách. Zatímco po celém světě přibývá čím dál větší množství států, které bojkotují společnost Huawei kvůli údajné špionáži, náš tajný zdroj přišel s informací, že prezident Zeman a premiér Babiš ve skutečnosti nejsou těmi, za které se vydávají.

Podle našeho zdroje totiž Zeman není obyčejným zapšklým opilcem, stejně tak jako Andrej Babiš není jen a pouze chronický a paranoidní lhář. Ve skutečnosti by naši nejvyšší představitelé mohli být velice vyspělými androidy, které vyvinula společnost Huawei, a přes které ovládá Čínská lidová republika naši zemi.

Náš zdroj přišel s tímto zjištěním na základě vypozorovaného robotického chování obou politiků, které se neustále opakuje, když nedokáží odpovědět. A tak zatímco Miloš Zeman začne všechny urážet, Andrej Babiš, ocitne-li se v úzkých, začne blábolit páte přes nedávté a naprosto se zasekne.

“Jde pravděpodobně o obranný mechanismus obou strojů. Pokud se ocitnou v situaci, kdy nedokáží vygenerovat vhodnou odpověď, začnou oba panikařit. Zemanodroid se snaží odvést pozornost tím, že začne urážet a mluvit sprostě, zatímco Babišodroidovi se naprosto zavaří obvody a začne mluvit úplné nesmysly. Jakmile se na oba přestane vytvářet tlak, vrátí se zpět do normálu,” tvrdí náš zdroj.

Takto složité stroje samozřejmě potřebují údržbu. Zatímco Babiš je údajně novější model, Zeman je tu s námi už delší dobu, proto potřebuje servis mnohem častěji, což vysvětluje, proč prezident létá tak často do Číny, a občas třeba prostě jen na pár dní bez ohlášení zmizí.

“Servisovat tak vyspělé zařízení bez povšimnutí není jednoduché. Z toho důvodu jsou na území České republiky servisováni jen když není jiná možnost. Na pravidelnou údržbu proto musejí létat přímo do Číny. Řeč je hlavně o prezidentovi,” dodává náš zdroj.

Jak už bylo zmíněno výše, za oběma stroji by měla údajně stát společnost Huawei. I proto se nejspíš prezident Zeman pustil tak nevybíravě do BIS, která na údajnou hrozbu ze strany Číny a společnosti Huawei upozornila – brání sám sebe před odhalením.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

3 Komentáře
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Konspirační teoretik, CCCP
Konspirační teoretik, CCCP
1 rok před

Myslím si, že nemáte zcela pravdu. Mé dlouholeté studie ukazují spíše na fakt, že Miloše Zemana vyvinula společnost NOKIA. Jeho “nezničitelnost” to potvrzuje. S pozdravem soudruh Alexei Bogdan Komarov

Filip
Filip
1 rok před

cože? :-O to jako vážně?.. tak to je síla…proč,ale o tom není natočená nějaká reportáž? a nebo proč o tom neinformují rádia? však to je jasný důkaz o tom jak naše civilizace je vyspělá a že dokážeme dělat obrovské věci. Klobouk dolů před tou společností 🙂 ale stejně nejde mi do hlavy jak to udělali? :-O no není to zázrak?…měli by to vysílat v televizi

Karel
Karel
1 rok před

Ale to není všechno. Zapomněli jste na fakt, že za Chinaworldem, jehož je Huawei mateřská společnost, stojí dr. Ford a jeho přítel Arnold Weber. Ti sem Zemandroida a Babišodroida poslali jednak kvůli Turingovu testu, jednak kvůli zjištění, jak budou místní reagovat na roboty. Chtějí tu totiž postavit něco podobného Chinaworldu – Westworld. A aby bylo jasno – Dolores i Wyatt v jedné osobě jsou už připraveny. (Ano, vzpomněl jsem si na seriál Westworld).

RSS
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x