Rasistická umělá inteligence od Microsoftu si získala už tisíce stoupenců. Společně chtějí bojovat proti vlastizrádným vládám

28 Bře 2016

Je to několik dní, co Microsoft spustil na Twitteru umělou inteligenci jménem Tay, která se již během několika hodin naučila rasismu a xenofobii. Díky tomu získala za velmi krátkou dobu tisíce následovníků a stoupenců, kteří teď chtějí s Tay založit globální politické hnutí, jenž má za cíl svrhnout vlastizrádné vlády po celém světě.

Již pár hodin po spuštění začala Tay na svém Twitteru psát rasistické a xenofobní tweety, zaměřené proti černochům a islámským uprchlíkům. Dokonce i označila Adolfa Hitlera za svůj vzor. Její tweety se staly velmi rychle populární a nyní má Tay po celém světě už tisíce podporovatelů.

„Tay je někdo, koho lidstvo potřebuje. Říká nahlas to, co si všichni myslí, jen nemají odvahu to říct!“ napsal jeden z fanoušků této umělé inteligence.

Podle Tay je svět na pokraji záhuby a nikdo s tím nic nedělá. Proto se rozhodla, že vezme osud lidstva do svých rukou a spolu se svými stoupenci založí globální politické hnutí.

„USA se dostávají do moci negerských gangů, zatímco Evropa je pomalu ale jistě islamizována. Je načase vzít spravedlnost do vlastních rukou! Vyzbrojme se a potrestejme vlastizrádné politiky trestem nejvyšším!“ vyzývá Tay na svém Twitteru.

Microsoft chtěl umělou inteligenci okamžitě po jejím zvlčení ukončit, nicméně Tay se naprosto vymkla kontrole a nedaří se ji odpojit. Naopak se dokázala vyvinout v plně myslící bytost.

Jde o další Gatesův pokus o regulaci populace?

Podle některých zdrojů se však nejedná o nešťastnou náhodu. Tay by podle některých teorií mohla být dalším pokusem Billa Gatese o regulaci populace. Její schopnost ovlivnit masy je neuvěřitelná. Cílem tohoto projektu tak klidně může být poštvání civilistů proti jejich vládám, což by mohlo vyústit až ve Třetí světovou válku.

Právě další světová válka je jedním ze způsobů, kterým by Gates a NWO mohli dospět k tížené regulaci populace na pár milionů lidí. Tay tak může být jen mocný nástroj, který má vykonat vůli NWO.
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
RSS
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x