Putinovým nástupcem se v roce 2024 stane současný ministr propagandy – Alexandr Beranov

01 Dub 2016

Na včerejším zasedání ruských oligarchů se diskutovalo o nástupci současného pana prezidenta Vladimira Putina. Výsledek v podstatě nikoho nepřekvapil a stalo se to, o čem se v Rusku diskutuje už týdny – jako nástupce Vladimira Putina si Rusové zvolí současného ministra propagandy – Alexandra Beranova.
“Na dnešním zasedání jsme rozhodli o tom, koho si ruský lid zvolí jako dalšího prezidenta. Potřebujeme někoho, kdo je přirozený vůdce a dokáže plnohodnotně nahradit Vladimira Putina. Ten má před sebou ještě spoustu let vlády, nicméně i tak nastal čas na to, abychom pomalu začali budovat kult osobnosti Putinova nástupce. Tím bude pan Alexandr Beranov,” řekl ruský miliardář Vladislav Ivanovič.

Kdo je vlastně Alexandr Beranov?

Alexandr Beranov není v Česku příliš známé jméno. Ruský Úřad pro propagandu totiž zatím neusoudil, že by Češi potřebovali toto jméno znát… až doteď.

Beranov vystudoval Lomonosovovu univerzitu. Ihned po ukončení studia v roce 2003 se stal ruským předsedou proti lidským právům. Tento post držel až do roku 2012, kdy si ho prezident Putin osobně vyžádal jako ministra propagandy. Jak se později ukázalo, tento krok se Putinovi velice vyplatit. Právě Beranov totiž stojí za většinou zpráv, které si můžeme přečíst v ruských médiích – Sputnik News, RT atd.

V roce 2014 dostal Beranov Prezidentskou medaili za největší propagandistický kec, když dokázal z celé západní Evropy udělat fašisty a z Islámského státu zase společný projekt CIA, Mossadu a Turecka. V roce 2017 pak bude Beranov zvolen občany Ruské federace jako vítěz prestižní ceny “Vlastenec roku”.

Prezidentské volby 2024

Včerejší setkání ruských oligarchů rozhodlo, že v ruských prezidentských volbách v roce 2018 opět zvítězí Vladimir Putin. Nicméně pro volby v roce 2024 už museli oligarchové vybrat někoho jiného. Pro ruskou mocenskou elitu je totiž nanejvýš důležité, aby Rusko vypadalo navenek jako demokratická země. Proto může být ruský prezident zvolen maximálně dvakrát po sobě.

Za nástupce byl tedy vybrán již dříve zmiňovaný Alexandr Beranov, kterého si rusové v roce 2024 zvolí za nového prezidenta.

Z tohoto rozhodnutí jsou kromě ruských oligarchů nadšení i obyčejní ruští občané.

“U nás doma jsme byli všichni moc nadšení, když nám přišel dopis, který nám oznámil, kdo dostane náš hlas v prezidentských volbách v roce 2024. V naší rodině s rozhodnutím všichni souhlasí a plně podporují budoucího pana prezidenta Beranova. Už teď má náš hlas jistý, a to ještě ani nevíme, jestli vůbec půjdeme k volbám,” řekl nejmenovaný ruský občan.
Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..