Podle studie odpalují petardy hlavně retardi

02 Led 2020

Institut pro výzkum mentální retardace ve Frýdku-Místku přišel se studií, která potvrzuje, že petardy odpalují hlavně retardi.

Vědci studovali chování lidí během posledních 10 Silvestrů. Závěr jejich studie není nijak překvapující ani šokující, ostatně většina lidí si to myslí už dávno.

“U všech studovaných subjektů se opakoval stále stejný vzorec. Většina subjektů nakoupila petardy a rachejte v akci v místním Kauflandu. Na Silvestra se potom téměř všichni jedinci opili do němoty a šli odpalovat petardy a rachejte. Mnohdy házeli petardy schválně mezi lidi. Tohle je chování, které byste čekali od retardů. Takže se dá s jistotou říct, že petardy lákají hlavně retardy,” tvrdí jeden z vědců a zdůrazňuje přitom fakt, že podobné chování můžeme vidět i v průběhu roku například na fotbalových stadionech, kde petardy odpalují také hlavně retardi.

Kolik odpálíš petard, tolikrát jsi retard

Tuto známou českou lidovou moudrost používal už Tomáš Garrigue Masaryk. I její pravdivost studie dokazuje.

“Ano, čím víc petard respondenti odpálili, tím větší retardi byli. Dá se tedy říct, že toto moudro má jako hodně jiných mouder pravdivý základ,” tvrdí dále vědci.

Petardy vám koule nezvětší

Další věcí, kterou studie dokázala, je ta, že odpalování rachejtlí a petard vám vaše přirození nikterak nezvětší.

“Spousta subjektů během testování uvedla, že odpaluje rachejtle kvůli tomu, aby se jim zvětšilo jejich mužství a jejich penis. Kauzalitu mezi odpalováním petard a růstem mužského penisu jsme však nepozorovali. Odpalování rachejtlí tedy mužské přirození nikterak nezvětší. Pokud si ovšem rachejtli nepřiděláte k penisu a nezapálíte, to ho pak budete mít kam až dohlédnete…” dodávají vědci.

Nezbývá nám, než vám popřát šťastný nový rok 2020 a doufat, že příští oslavu nového roku se budete chovat víc jako lidi.

6
Komentujte

avatar
3 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Dr. QQMathyBrmiAnonymousJakol Recent comment authors

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Dr. QQ
Host
Dr. QQ

A kam se vám, vy koumáci ztratili Qetardi?

Jakol
Host
Jakol

🤣🤣🤣🤣🤣

Anonymous
Host
Anonymous

Tak to je pěkná blbost, protože tolik na nový rok potřebné petardy a ohňostroje mají právě silný duchovní podtext v tom, že je to forma plašení démonů za dlouhých zimních nocí, kdy je jejich působení nejsilnější, tak jak o tom hovořili již ve starý Číně!

Brmi
Host
Brmi

A plašia iba ak zvieratá, malé deti a starých ľudí. Mnohé vtáky a zvieratá sú obeťami, do vzduchu sa dostávajú kovy atď. – a toto je antiduchovný nadtext.

Dr. QQ
Host
Dr. QQ

Démony nebudit. Nechte je spát. Pokud nemáte odpovídající zaklínadlo či jiný prostředek, vedoucí k jejich eliminaci, je jejich buzení a popichování rachejtlemi kontraproduktivní. Vycházíte z (mylného) předpokladu, že démon je strašpytel a uteče. To mi moc nesedí s realitou, že by se démon bál. Například jiného démona, nebo sám sebe.

Mathy
Host
Mathy

Ať pochcípaj všichni, bůh už si je přebere! – pink duchovní podtext!

Reklama

RSS