Piráti pár dní před volbami shodili Facebook, aby Andrej Babiš nemohl vést svoji online předvolební kampaň

04 Říj 2021

Kampaň Hnutí ANO je na sociálních sítí velmi silná a oslovila již miliony lidí. Proto Ivan Bartoš a jeho Piráti v dnešních večerní hodinách shodili Facebook a způsobili globální výpadek této největší sociální sítě na světě.

Piráti z celé Evropy kromě klasického DDoS útoku i fyzicky zaútočili na servery Facebooku kameny a molotovovými koktejly. Výsledkem je výpadek po celé Evropě a USA. Andrej Babiš a jeho tým tak již několik hodin nemohou vést svoji úspěšnou předvolební kampaň, což současný premiér považuje za ohavný útok ze strany neomarxistických Pirátů.

„Jen pro to, aby mě tihle neomarxisté umlčeli, tak shodili úplně celý Facebook, což se dotkne i desítek milionů lidí mimo naši zemi. Další úkázka toho, čeho jsou tihle vítači schopni, aby umlčili Babiše!“ napsal by premiér Babiš na svůj Facebook, kdyby fungoval.

Premiér dále dodává, že společnost Facebook bude veškerý ušlý zisk u České republiky nárokovat. Díky tomuto pirátskému kousku tak Česko přijde o další peníze.

Twitter funguje

Není žádným překvapením ani náhodou, že Twitteru se výpadek netýká. Twitter je totiž známý jako neomarxistická síť, kde se shlukují příznivci Pirátostánu, SPOLU a dalších liberálních fašistů. Této sítě se tedy výpadek naprosto vyhnul, zatímco Facebook, kde sídlí nejpočetnější skupina vlastenců, je již několik hodin nefunkční.

Kam to zajde příště? Přijedou Piráti rovnou na Babišův volební mítink a postřílí tam důchodce, kteří si přišli nechat podepsat za svůj díky Babišovi vysoký důchod koupenou knihu? Nebo rovnou Piráti svrhnou vládu a nastolí zde vládu anarchie a drog?

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.