Odhalili jsme šokující pravdu: Kdo financuje Islámský stát?

21 Bře 2016

Naši redaktoři posledních několik týdnů v podstatě nespali, aby zjistili odpověď na otázku, kterou si celý svět klade už několik let – kdo financuje Islámský stát?Abychom zjistili odpověď na tuto otázku, vydali jsme se pátrat na vlastní pěst do Sýrie, kde jsme vyzpovídali několik vysoce postavených členů IS. Nečekali jsme, že zjistit, odkud bere Islámský stát své peníze bude nějak. Nicméně po týdnech pátrání se nám to podařilo.

Pokladník Islámského státu Ahmad Murakev nám poskytl výpisy z účtu Islámského státu. Najeho účet přichází každý měsíc miliony eur z jednoho záhadného účtu, o kterém ani samotný Islámský stát neví, komu patří. My jsme se ale vlastníka tohoto účtu rozhodli vyhledat.

Trvalo to další týdny, ale nakonec nás naše pátrání zavedlo do Norska, kde jsme vypátrali vlastníka účtu. Tento účet, který každý měsíc zásobuje Islamský stát miliony eur, patří organizaci zvané jako: „Hnutí evropských feministek, na které žádný chlap nesáhne, jak je rok dlouhej.“

Ani jedna z členek tohoto hnutí nám nechtěla poskytnout rozhovor a všechny naše důkazy popřely, avšak nakonec se nám ozvala jedna z členek hnutí, která si nepřála být jmenována a chce zůstat v anonymitě – paní Lýdie Hrušková z Kutné Hory. Ta nám poskytla cenné informace a potvrdila naše důkazy.

Hnutí evropských feministek, na které žádný muž nesáhne, jak je rok dlouhej, skutečně financuje teroristy z Islámského státu. Podle paní Hruškové jsou členky tohoto hnutí sexuálně velmi frustrované, protože by si o ně žádný muž ani kolo neopřel. Z tohoto důvodu hnutí začalo financovat Islámský stát. Díky válce vyvolané Islámským státem do Evropy utíkají tisíce muslimských uprchlíků. Hnutí doufá, že velký počet těchto uprchlíků začne znásilňovat evropské ženy a členky tohoto hnutí si konečně taky vrznou.

„Muslimští muži se se ženami nepářou, nedělá jim problém vás na ulici znásilnit. Většina žen tvrdí opak, nicméně snem každé ženy je, když ji muž na ulici popadne, zavleče do křoví, a tam jí znásilní. V našem hnutí jsme všechny sexuálně velmi frustrované, některé z nás jsou ve čtyřiceti stále panny. POTŘEBUJEME TO!“ sdělila nám paní Lýdie Hrušková, jejíž jméno nebudeme jmenovat.

Za financováním Islámského státu a vznikem masivní uprchlické invaze do Evropy, tedy stojí spolek feministek, které jen potřebují sexuálně ukojit. Tímto jsme snad vyvrátili všechny konspirační teorie o tom, že je Islámský stát financovaný Ruskem, Tureckem, EU či USA. Není tomu tak. Když svoje ženy nedokážeme znásilnit sami, musí to za nás udělat někdo jiný.8 komentářů
  1. Len idiot si môže z tohoto robiť srandu. Humor končí tam tam, kde začína krutá pravda. Na takýchto jedincov neplatí dobré slovo, nositeľov podobných myšlienok treba likvidovať.

  2. Chce zůstat v anonymitě a zveřejní její jméno 🤣
    Mě tento příspěvek nepřijde vůbec založený za pravdě 🤣

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..