Napoleonovo ruské tažení bylo ve skutečnosti akcí Mossadu

11 Bře 2016

Málokdo ví, že první pokus o dobytí Ruska židovským spiknutím se datuje přes 200 let zpátky, kdy francouzská armáda vedená Napoleonem zahájila svoje tažení do Ruska. Podle nových informací se ve skutečnosti jednalo o dlouho připravovanou akci Mossadu.

Francouzská invaze vypukla 24. června 1812, kdy francouzská vojska vpadla do Ruska. Podle informací serveru Zprávy z Východu byla francouzská armáda financována židozednáři a havlofašisty. Samotný Napoleon pak byl prý vysoce postaveným agentem Mossadu. Cílem celé akce bylo ovládnutí Ruska. Židé dobře věděli, že Rusko bude jednou obrovskou hrozbou pro jejich spiknutí, což se v posledních letech jasně potvrzuje.

Celá operace naštěstí ztroskotala a Napoleon neuspěl. Putin totiž o celé akci dopředu věděl a Rusko se dokázalo na invazi velmi dobře připravit. Rusové v tomto konfliktu poprvé otestovali svůj počasostroj, kterým dokázali poručit větru, dešti a přičarovali si silnou zimu, díky které Francouzi v podstatě neměli šanci na úspěch. Židovské spiknutí tak utrpělo těžkou porážku. Stejnou metodou odrazil Stalin útok nacistického Německa, které bylo též skrytě řízeno židovským spiknutím.

Tyto, ze strany židů neúspěšné akce jen potvrdily, že Rusko, největší nepřítel židovských elit je velmi silným protivníkem. Dnes je Rusko spolu s Indií, Čínou a KLDR jedinou nadějí na záchranu lidstva před masivní tyranií elit a vrahů z Wallstreetu. Jde o poslední bašty svobody a demokracie, kde jsou lidé skutečně svobodní.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

7 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
данко панфилов
данко панфилов
4 let před

=D =D

Tsusaku
Tsusaku
4 let před

Ja jsem to vedel. Rusove jsou uz davno technologicky silne popredu nez ostatni zeme. Jak jinak by mohli mit casostroj uz pred dveste lety. A to vubec nemluvim o tom, ze maji ocividne v zasobe i lek na dlouhovekost, popripade i stroj casu.

Jaroslava Haselbachová
Jaroslava Haselbachová
2 let před

Lidé jsou tam svobodní, protože konečně zrušili svatby.

Andrej Holobradý
Andrej Holobradý
2 let před

Za to šírenie dezinformácií vám aj niekto platí? Alebo to máte len ako hobby?

Gyuri
Gyuri
1 rok před

Pletiete si dezinformácie s robením si srandy … 🙂

Gréča
Gréča
1 rok před

Předpokládám, že je to zejména hobby, protože ten pocit když někdo v ac247 nevidí satiru je k nezaplacení 🙂

Nikita Kokotchovich
Nikita Kokotchovich
1 rok před

V zemi, kde zítra znamená včera mají samozřejmě stroj času.

RSS
7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x