Napoleonovo ruské tažení bylo ve skutečnosti akcí Mossadu

11 Bře 2016

Málokdo ví, že první pokus o dobytí Ruska židovským spiknutím se datuje přes 200 let zpátky, kdy francouzská armáda vedená Napoleonem zahájila svoje tažení do Ruska. Podle nových informací se ve skutečnosti jednalo o dlouho připravovanou akci Mossadu.

Francouzská invaze vypukla 24. června 1812, kdy francouzská vojska vpadla do Ruska. Podle informací serveru Zprávy z Východu byla francouzská armáda financována židozednáři a havlofašisty. Samotný Napoleon pak byl prý vysoce postaveným agentem Mossadu. Cílem celé akce bylo ovládnutí Ruska. Židé dobře věděli, že Rusko bude jednou obrovskou hrozbou pro jejich spiknutí, což se v posledních letech jasně potvrzuje.

Celá operace naštěstí ztroskotala a Napoleon neuspěl. Putin totiž o celé akci dopředu věděl a Rusko se dokázalo na invazi velmi dobře připravit. Rusové v tomto konfliktu poprvé otestovali svůj počasostroj, kterým dokázali poručit větru, dešti a přičarovali si silnou zimu, díky které Francouzi v podstatě neměli šanci na úspěch. Židovské spiknutí tak utrpělo těžkou porážku. Stejnou metodou odrazil Stalin útok nacistického Německa, které bylo též skrytě řízeno židovským spiknutím.

Tyto, ze strany židů neúspěšné akce jen potvrdily, že Rusko, největší nepřítel židovských elit je velmi silným protivníkem. Dnes je Rusko spolu s Indií, Čínou a KLDR jedinou nadějí na záchranu lidstva před masivní tyranií elit a vrahů z Wallstreetu. Jde o poslední bašty svobody a demokracie, kde jsou lidé skutečně svobodní.

7 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..