Konec světa bude! Byl schválen na znovuobnoveném summitu G8! Proti pouze Rusko!

06 Zář 2016

Účastníci znovuobnoveného summitu nejvyspělejších států světa G8 ve skotském Edinburghu vydali závěrečné komuniké, v němž se dohodli na konečném řešení problémů chudoby či znečištění ovzduší. Tím má být schválený konec světa. Země například slíbily zdvojnásobit výdaje na dosažení konečného řešení až na 50 miliard dolarů ročně. Proti tomu ostře vystoupilo znovu pozvané Rusko Vladimíra Putina, které dle slov ministra zahraničí Sergeje Lavrova nabízí alternativní konec.Summit Velké Británie, USA, Francie, Německa, Ruska, Japonska, Kanady a Itálie trval od soboty a britská premiérka Theresa May po jeho skončení za všechny státy řekla, že se státy G7 konečně rozhodly vyjít s pravdou ven a nabídnout světu beznaděj. Musíme nějak konkurovat teroristům, jinak nás vytlačí z hlavních zpravodajských relací již nadobro. Je třeba si povšimnout indicií, že formát G8 zřejmě opět končí, neboť Vladimír Putin byl od ostatních velmi odstoupen a i samotná Theresa May použila obrat G7, namísto G8.

Zbylé státy fakt, že vyspělé státy dají 50 miliard dolarů na uspíšení konce světa, přivítaly. „Nic z toho nezmění svět zítra, ale je to začátek konce,“ zdůraznila May. Dodala také, že komuniké obsahuje také závazek všech představitelů dodržovat principy NWO, práškování obyvatelstva a panství práva nejbohatších.

Země se také shodly na tom, že je potřeba omezit subvence zemědělcům ve vyspělých státech. „V podstatě to už nemá smysl. Pokud jsme se shodli, že zafinancujeme konec světa, nebudeme dotovat zemědělství,“ uvedla skupina G8/G7 ve svém komuniké. „Jsme rovněž zavázáni k odstranění všech forem exportních subvencí,“ dodala.

Předtím, než na zvláštní tiskové konferenci pak vystoupil samotný Vladímir Putin, byl Twitter ihned zasypán haldou hastagů #worldexit a #globexit. Na jeho tiskové konferenci pak zaznělo následující prohlášení: „Již V roce 2013 se USA pokoušely o napadení Sýrie pod evidentně podvodnými záminkami. Já jsem zabránil americkému útoku tím, že jsem pohrozil, že zasáhnu do konfliktu, který v té době ještě nebyl rozvinut do děsivých podmínek dneška, vojensky.

Po záměrném zničení Ukrajiny barevnou revolucí financovanou Georgem Sorosem a provedenou destabilizačním týmem, následném dluhovém dobytí Ukrajiny MMF pomocí desítek miliard dolarů v nucených rozvojových půjčkách, se mé Rusko vynořilo jako jediná síla schopná bránit globálnímu postupu bankovní kabaly, a odmítá umožnit, aby Ukrajina a Krym padly do rukou Západem podporovaných sil.

Pokud dnes tyto státy hovoří o konci světa, jsem rozhodně proti a nehodlám tomu nečinně přihlížet. Konci světa zabráním klidně i za použití jaderných zbraní a tuto výhrůžku byste neměli brát na lehkou váhu,“ ukončil své poselství ledové klidný Vladimír Vladimírovič a znechuceně opustil tiskovou konferenci.

Z Edinburghu pro AZ247 – Barel Kaláč z Pohrom.cz2 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..