K českým volbám se přihlásil Islámský stát

21 Říj 2017

Krátce po sečtení všech hlasů v letošních volbách do poslanecké sněmovny, se k výsledku voleb přihlásil Islámský stát. Pokud za výsledek voleb může skutečně Islámský stát, jedná se o vůbec první útok této teroristické organizace na uzemí České republiky.

BIS ovšem zatím tuto informaci nepotvrdila. Na pouhé prohlášení Islámského státu spoléhat nelze, jelikož IS se s oblibou hlásí k útokům, se kterými ve skutečnosti nemá nic společného. Naposledy se tak stalo po střelbě na koncetru v Las Vegas, kdy IS tvrdil, že střílející Stephen Paddock konvertoval k islámu a vraždil jménem Islámského státu, což se ukázalo jako lež.

Ať už ale šlo o útok Islámského státu, nebo ne, nic to nemění na skutečnosti, že jde o jednu z nejtragičtějších událostí v historii samostatné České republiky. Bude nyní velmi zajímavé sledovat, jak se bude dále vyvíjet budoucnost naší malé země. Odborníci ji ale nevidí zrovna růžově.

„V těchto volbách dominují populisté. Do sněmovny se také vůbec poprvé dostala strana, která by se dala označit za fašistickou. Slovo ‚demokracie‘ v názvu této strany nic neznamená. Však víme, kolik nedemokratických zemí má toto slovo v názvu (např. KLDR, pozn. redakce),“ sdělil naší redakci politolog Radim List.

Proti tomuto výroku se velmi nesouhlasně ohradili někteří voliči SPD, na kterou pan List narážel.

„To je jasná lež! Pan List sprostě lže a je asi pěkný idiot, který by měl by viset za vlastizradu. Tuším, že to byl Planktón, kdo kdysi řekl: ‚Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás.‘ To se naštěstí v těchto volbách nestalo a zvítězil rozum!“ sdělil nám jeden z voličů SPD.

Ani Piráti nejsou svatí. Na této fotografii je zachycený Ivan Bartoš při podepsání Mnichovské dohody v roce 1938. Tehdy ještě bez dredů.

Připomeňme si, že volby vyhrálo s přehledem hnutí ANO, které získalo 29,64 % hlasů. Druhá skončila ODS, třetí Piráti a čtvtá SPD.

7 comments
  1. Ja to věděl, Bartoš podepsal Mnichovskou dohodu a teď si hraje na zachránce. Ještě že tady máme pana Babiše a Okamuru, snad se jim povede změnit ústavu a veškerou moc bude mít jen jedna strana, to je totiž pravý znak demokratického státu. Přesně jako v Korejské lidově demokratické republice, nebo v Čínské lidové republice. Držím palce!

  2. Další ze standardních propagandistických lží. Za vším je CIA. Ta chce poškodit obraz Ruska v naší zemi a tak zmanipulovala svoje lidi v FSB, aby u nás provedli akci, kterou budou vydávat za akci islamistů. Na to, že za tím nejsou islamisté, ale FSB se přijde poměrně rychle. Ale, že je za tím CIA, bude zjištěno až za dlouhou dobu, to už se všichni budou starat o jiné věci (například cenu toaletního papíru) a původní problém bude zapomenut.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..