Jiří Vyvadil plánuje založit Národní domozradu

05 Čvn 2016

Bývalý politik, soudce a současný proruský aktivista Jiří Vyvadil spouští další pokus o spásu českého národa. Tentokrát chce založit vůbec první domozradnou organizaci v České republice, která má bojovat proti muslimským uprchlíkům, západním imperialistům a vlastizrádcům. Jiří Vyvadil to prozradil dnes ráno v rozhovoru pro AZ247. Podle jeho slov tak činí kvůli přílišné západnizaci společnosti a pomalé transformaci ČR směrem k východní Evropě.

Národní domozrada, jak Vyvadil svoji chystanou organizaci pojmenoval, by měla být lidovou náhradou za policii a armádu České republiky a měla by konat vojenské a policejní akce naprosto nezávisle na vládě ČR, řízená má být jen a pouze vůlí lidu. Ten bude moci o dalších krocích a akcích domozrady rozhodovat v anketách a diskusních fórech na připravovaném webu této organizace.

Domozrada kupříkladu chystá hlídkovat na hranicích České republiky, zatýkat a za stálého lynčování vyhošťovat nelegální a pokud budou mít špatnou barvu kůže (tj. málo slovanskou) tak i legální imigranty, či pořádat razie na muslimské a barevné obyvatelstvo České republiky.

Jiří Vyvadil využil i své konexe v Ruské federaci, díky kterým získal oficiální dotaci na vytvoření Národní domozrady, a to přímo od ruského prezidenta Vladimira Putina, který hodlá ročně přispívat na chod domozrady až několika miliony korun.

Do domozrady se již brzy bude moct přihlásit každý hrdý český občan a vlastenec. Vlastenectví má však jednu podmínku – nesmíte být hrdý na českou zemi a českou kulturu, ale na slovanskou zemi a na slovanskou kulturu. Právě slovanství je hlavní požadavek pro vstup do Národní domozrady. Jelikož Česká republika je takový mišmaš různých genů a čistí slované zde tvoří kolem 50% populace, bude muset každý zájemce projít skupinou testů, které budou mít za úkol zjistit, jestli je skutečně Čech (Slovan), či nějaký kříženec keltů, germánu a kdo ví čeho ještě. Další základní stavební kámen správného domozradného vlastence je i silná orientace k východu, hlavně pak k Rusku.
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
J.Orwell
J.Orwell
4 let před

Testy na slovanství probíhají velmi jednoduše. Je potřeba jen vyříznout centimetrový plátek napříč tělem v oblasti pupku a dát pod elektronkový mikroskop.

Drazdicka
Drazdicka
3 let před

Já jsem si dodnes myslel, že domozradu má každý český občan v krvi už od narození (možná už od početí). Není tedy potřeba se nikam hlásit, když tam už všichni jsme.

RSS
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x