Jindřich Rajchl je údajně vnukem věštkyně Baby Vangy

18 Lis 2022

Bulharská slepá věštkyně Baba Vanga má zřejmě tajného vnuka, který zdědil její tajuplné věštící schopnosti. Tato možná skutečnost je ale pro našince o to více šokující, že tím vnukem je český právník a předseda strany PRO Jindřich Rajchl.

S tímto zjištěním přišli bulharští vangaologové, kteří se živí studiem života věštkyně Baby Vangy. Podle nich Vanga věděla, že její vnuk jednou bude mít stejné schopnosti jako ona, a proto se rozhodla o jeho existenci nikomu neříct, aby ho ušetřila nechtěné popularity a ztrapňování se na Facebooku. Jindřich ale jednal proti její vůli, šel a začal se ztrapňovat na Facebooku.

„Kromě zápisek, které jsme našli v deníku slepé věštkyně, jsme si teorii potvrdili i sledováním Jindřicha Rajchla na Facebooku. Jeho profil je totiž plný věšteb a předpovědí, které se ale nikdy nenaplnily. Stejně tak tomu bylo i u Baby Vangy,“ sdělil naší redakci vangaolog Sergej Šopov.

Ptáte se, jak je možné, že oba příbuzné pojí nevyplněné předpovědi, když Baba Vanga údajně byla věštkyně, která předpověděla výbuch Černobylu, datum smrti Stalina i útoky 11. září? Odpověď je podle Šopova jednoduchá. Nepředpověděla!

„Víte, ve skutečnosti neexistuje jediný důkaz, který by potvrdil, že Baba Vanga některou z ji přisuzovaných věšteb skutečně vyslovila. Baba Vanga ve skutečnosti byla byznys tamních bulharských podnikatelů, kteří vydělávali obrovské peníze na mýtech ohledně této věštkyně a všechna její proroctví jsou pouze výmysl. I toto pojí Vangu právě s Rajchlem. I jeho předpovědi jsou výmysl a politický byznys,“ tvrdí Šopov.

Zajímavé však je, že v nalezených zápiskách, jejichž původ se datuje do roku 1956, se mimojiné píše: „Jindro, až se za 20 let narodíš, narodíš se stejnými schopnostmi, jaké mám já. Snaž se je, prosím, ignorovat, protože nic dobrého ti nepřinesou. Budeš psát na Facebooku věci, kterým se lidé, kteří mají funkční víc jak půlku mozku, budou jen smát, budeš se korunovat do role budoucího českého premiéra, ale tvoje strana ve volbách nikdy nezíská víc jak 3 % hlasů, napíšou o tobě článek na AZ247 a nakonec se na to vyprdneš a naštvaně svoji mystickou kariéru ukončíš.“

Jedna z nevyplněných předpovědí Jindřicha Rajchla

Celkově lze sledovat v jednání Rajchla a v příbězích okolo Baby Vangy více souvislostí. I Rajchl například bere události, které se již staly a tvrdí o nich, že vždycky říkal, že se to tak stane, i když to ve skutečnosti nikdy neříkal. Na rozdíl od Vangy ale dělá velkou chybu v tom, že zatímco Baba Vanga při předpovídání budoucnosti mluvila v dalekém časovém horizonu, například o událostech, co se stanou až za 40 let, Rajchl předpovídá budoucnost měsíce dopředu, tudíž je krásně vidět, jak mu předpovědi nevycházejí. Jindřich Rajchl tedy očividně není jen senzibil, ale tak trochu i debil.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.