George Soros po zaplacení všem demonstrantům na Letné vyhlásil bankrot

27 Čvn 2019

George Soros slíbil před nedělní demonstrací každému zúčastněnému demonstrantovi finanční odměnu za účast. Počet účastníků nakonec přesáhl 250 tisíc, což zapříčinilo, že Soros ihned po vyplacení všech odměn vyhlásil bankrot.

George Soros se tímto de facto sám zničil a končí tak jeho nadvláda na světěm. Hlavní podíl na tom měl premiér Andrej Babiš, který Sorose porazil naprosto nenásilnou cestou.

“S Georgem Sorosem nejde bojovat konvečními zbraněmi. Andrej Babiš ale vymyslel brilantní strategii, jak zbavit svět nadvlády tohoto zlého ještěra. Po svém zvolení činil všechny možné kroky, aby Sorose vyprovokoval k tomu, aby proti jeho osobě zorganizoval placenou demonstraci. Té se ve výsledku chytilo tolik lidí, že to ani Soros nečekal. Po zaplacení všech pohledávek vůči placeným demonstrantům tak Sorosovi nezbylo nic jiného, než vyhlásit bankrot,” prohlásil odborník na zahraniční politiku Jarda Křepelka z jedné hospůdky ve Středočeském kraji.

S víčky Soros nepochodil

S astronomickou finanční odměnou pro čtvrt milionu Čechů se maďasko-americko-ještěří miliardář chtěl vypořádat kompromisem. Každému zúčastněnému demonstrantovi by místo několika tisícové výplaty + proplacení nákladů na cestu do Prahy vyplatil jeho odměnu v plastových víčkách. To však bylo demonstranty razantně odmítnuto.

“Když nás Kalousek verboval na demonstraci, slíbil nám peníze, žádná víčka. Víčka jsou potřebná jinde – například v nemocnicích, kde se léčí nemocné české děti. My chceme jedině peníze!” píše jeden z demonstrantů na svém Twitteru.

Zdá se tak, že Andrej Babiš ve spolupráci s Institutem Václava Klause slaví velký úspěch. To, co se nepovedlo Viktorovi Orbánovi ani Vladimiru Putinovi za několik let, se našim skvělým politickým špičkám podařilo během pár měsíců. Svět je teď o něco svobodnějším místem, když se zbavil jednoho z největších padouchů našeho století.

56
Komentujte

avatar
20 Comment threads
36 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
41 Comment authors
SokratesLobogoZdeněkJakub Janda Evropské hodnotyGentilio Cespo Recent comment authors

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Romantius II. Syrakuský
Host
Romantius II. Syrakuský

Můžu znát zdroj informací? Koukal jsem na záznamy bank a o bankrotu George Sorose nikde nic… Jinak mazání beru za neexistující odpověď, když to zjednoduším, prokážete že váš článek je trash 🙂

Romantius II. Syrakuský

Lord Mikki
Host
Lord Mikki

Pod logem novin je napsáno ” nikdo nám nediktuje, o čem smíme lhát”. Předpokládám, že jde o nezávazné čtení a ne o pravdy 😀

Petr Novák
Host
Petr Novák

Myslím si, že máte pravdu. Asi je to lež.

Monika Kohoutová
Host
Monika Kohoutová

Humor není lež , měli bychom se zasmát ,..

Mrštinová Jiřina
Host
Mrštinová Jiřina

Je to ironie, ráda jsem se zasmála.

MarkyDominika
Host
MarkyDominika

😀 svatá prostato 🙂

JanKorbelski
Host
JanKorbelski

🙂

Rudolf Weinberger
Host
Rudolf Weinberger

Davova psychóza, manipulácia ľuďmi

Mike
Host
Mike

Kristova noho. Jací tupci tu mezi námi žijí…

JanKorbelski
Host
JanKorbelski

To je fakt škoda – Šoroš dělal hodně dobrého, je to gentleman. Jak píše Čapek v “Peroutčích křídlech”: “I velké peníze jednou skončí”. Na druhé straně: Statisíce českých vlastenců dostalo statisíce (byl na to klíč, odstupňováno, pohlaví/věk/sex. orientace, jeden z Hradišťa dostal prý 2 mil. korun, asi $90,000).

Dasa Vesela
Host
Dasa Vesela

už jste se někdy setkal se slovem satira?

Jergon
Host
Jergon

Ty komenty od lidí, kteří tuhle stránku neznají a berou obsah vážně, mě vždycky pobavěj ještě víc než samotné články! :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Gentilio Cespo
Host
Gentilio Cespo

Nebo předstírají, že berou obsah vážně? 🙂

Federmann
Host
Federmann

popletený kalendář 1.4.xxxx 😀

Flek z Nohavic
Host
Flek z Nohavic

Ako zdroj je jasne uvedený Jarda Křepelka z jedné hospůdky ve Středočeském kraji. Nevieš čítať?

Súkenik Petr
Host
Súkenik Petr

Toto je humoristický server

Janka Cudná
Host
Janka Cudná

Nemusíš o všetkom vedieť!Na Slovensku platil každý týždeň 300 000 protestujúcim-vieš koľko to bolo zloženiek a vypisovania?-chudáci poštári!!

Mordechaj Kapusta
Host
Mordechaj Kapusta

Čo si Ty za chuja?

Sokrates
Host
Sokrates

viem že nič neviem. Sokrates

saywhat
Host
saywhat

Opravdu se mi zdá, že to není pravda! Musím souhlasit s romanťikusem.

Mike
Host
Mike

Dafuq?

Pavel Kounovský
Host
Pavel Kounovský

😂😂😂😂😂😂😂😂😂 Chtěl jsem to sdílet pro pobavení, ale tady vidím, že by to mohlo být nebezpečné 😂😂😂😂😂😂😂

Lobogo
Host
Lobogo

Toto je typický příklad Putinovy hybridní vojny…navenek jako satira – ve skutečnosti…další stránka placená putinem? Kartouz by měl být ve střehu! Elfové by měli kyberneticky konat…pomlouvají strejdu Sorosa – všichni víme jak to je a ta částka taky nesouhlasí…peace

p.s. Jako opatření proti chemtrails navrhuji Vyvařovat ocet!!! Vytvoř si svou ochrannou kopuli z vyvaření cca 2L octa – uvolněné kationty negují biotoxické škodliviny obsažené v chemtrails – NENECHÁME SE OČIPOVAT!!!

Pepek
Host
Pepek

Ty komenty jsou nej. Jsem rád, že máme tak prozíravý lid, že už se najdou i tací, kteří začínají pochybovat. 😀

No Name
Host
No Name

podle mně to je hoax, on má peněz dost.. jen děláte blbce z lidí !!

🙂 😉

Mike
Host
Mike

Ne asi, panebože…

“AZ247.cz je ironie a sarkazmus… někdo tomu říká i satira. Pointou tohoto textu je Vám sdělit, že všechny naše články jsou vymyšlené a nezakládají se na pravdě. I přesto, že tu tento text visí už od založení tohoto webu, stejně se najde velké procento lidí, kteří zde publikovaným zprávám věří. Za takové lidi a jejich následnou hysterii neneseme odpovědnost.”

No Name
Host
No Name

Tak děkuji za osvětu, já jsem divák prostřena, též rád koukám na “Ulici” a prožívám ty imaginární osudy, držím palce té pekařce nebo kdo to je.. Taky se více starám o sousedy než o vlastní blaho, drbu kde mohu, šířím pomluvy o lidech co nemají kyselý xicht, ti co se smějí mě štvou nejvíce. No a pak na sebe ani nemám čas, ale jsem šťastný, že se má někdo bídněji než já, to mě hned dodá energii do života. Tak se nediv, že věřím všemu co je na netu, no sakra jak to má dnes člověk poznat že ? 🙂… Číst vice »

Dasa Vesela
Host
Dasa Vesela

z některých lidí nelze udělat blbce 😀 najděte si jiný zdroj politických informací, tady jste špatně 😀

Honza Suchý
Host
Honza Suchý

😀 😀 😀

Já
Host

Blbce ze sebe dělají lidi sami. Ono si stačí dole kliknout na : Všechno na tomto webu je vymyšlené! 👹

No Name
Host
No Name

Hmm a jak víš, že to je pravda ? Že to je vše vymyšlené ? Co když se tady píše pravda a jen se takto maskují ? Musíš umět číst mezi řádky!! … Pojďme o této možnosti polemizovat.. 😉 .. 😀

Jergon
Host
Jergon

Hele, je to pravda. Já tam byl a ty víčka jako odměnu jsem si vzal. Sice ten konvoj kamiónů, co mi je přivezl domů, se docela prodražil, ale udělal jsem si z nich střechu na barák a nemůžu si stěžovat! Nerezne, neeroduje a ještě je krásně barevná, jako duha! Vaše chyba, kdo jste tam v neděli nešli! 🙂

Gentilio Cespo
Host
Gentilio Cespo

A pokud jste ty barvy správně seřadil (červenou nahoru, fialovou dolů – https://cs.wikipedia.org/wiki/Duhov%C3%A1_vlajka), ušetříte i na vytápění, protože bude i teplá. 🙂

Pan Náhodný
Host
Pan Náhodný

Pokud, je všechno na tomto webu jen vymyšlené, tak i ono tlačíto všechno na tomto webu je vymyšlené, je vymyšlené… a nejen to… celý tento web je ve skutečnosti vymyšlený… tudíž nic tady vlastně neexistuje… a jelikož VŠECHNO na tomto webu je vymyšlené, tak ani já v zásadě neexistuju… fíha *promptně mizí v obláčku logiky*

Lukáš
Host
Lukáš

Zdravím, to co se tady píše no dobře, každý má nějaký smysl pro humor..Ale asi by neměl být povolen vstup těm, kteří se neovládají dostatečně svou mozkovnu a neumí číst.. Protože se vší úctou ke své babičce a její radosti z navíšení penze, by byla schopná toto šířit jako holý fakt 😉 …no mě Soros ještě nic neposlal ;)))))))

Gustáv Husák
Host
Gustáv Husák

NavÍšení… ?!

Ladislav Hora
Host
Ladislav Hora

On počká až se bude navyšovat!!!! 🙂

radomír Zamazal
Host
radomír Zamazal

Kruci nepište tady ty ironické šlehy…Lidi pak píšou, že Milada Horáková spolupracovala s K.H.Frankem a vypalovala JZD nebo že Babiš to s námi myslí dobře. 😀 Někteří si myslí, že vše, co je tiskacím písmem je pravda.

Marek
Host
Marek

“Někteří si myslí, že vše, co je tiskacím písmem je pravda.” – tak to je citát roku, mělo by se to tesat.

Dasa Vesela
Host
Dasa Vesela

tohle mě dostalo do kolen – tiskacím písmem je pravda 😀 a dvojitá pravda je, když je to s caps lockem a s dvanácti vykřičníky 🙂

Honza
Host
Honza

Tím se vysvětluje nedávná Sorosova výzva, ať USA pořádně zdaní miliardáře, neboť jsou příliš bohatí – vypadalo to, že střílí do vlastního hnízda, ale to ne, on chce vypočítavě dostat bývalé kolegy na svou ovou úroveň:-)

Marek
Host
Marek

Tím jste dokázal pravdivost článku a teď je to definitivní. 😀

Marek
Host
Marek

Ty vážně míněné komentáře na satirický článek jsou ještě zábavnější, než ten článek samotný. 😀

Zdeněk
Host
Zdeněk

Musím než nesouhlasit. Jestli to vlastně není k pláči.

Mirek
Host
Mirek

Nevíte, kdy bude druhé kolo vyplácení dávek? Jsem to po demonstraci nestihl, jak tam byla řada, tak se mi nechtělo čekat. Každý litr na kafe se hodí.

Vlasta
Host
Vlasta

Já si to nechávám posílat přímo na účet, je to pohodlnější. Musíte vyplnit formulář SOR SR 4-12 a odeslat do datové schránky wmn3dka (formulář je pouze pro účty vedené v ČR). Kamarád si zase nechal poslat Soro kreditní kartu, dostává za každou demonstraci 10% navíc a má přes ni slevy na všechny služby z jeho portfolia. Ale za poslední dvě demonstrace mě ještě nic nepřišlo, po přečtení tohoto článku již přestávám doufat. Myslím že na další demonstraci již nepůjdu.

Peter
Host
Peter

Použil jste formulář pro Slovenskou republiku. Formulář pro ČR je SOR CZ 4-12

Ladislav Hora
Host
Ladislav Hora

Bože lidi víte co je to nadsázka a vůbec sranda? Už v podtitulku vydavatele vám to říká. S pitomci si nelze nic začínat.
Ale bylo by fajn, kdyby to byla pravda.

Pravda a láska
Host
Pravda a láska

Pozor, článek není pravdivý !!!

Ve skutečnosti Soros vyhlásil bankrot ještě před vyplacením odměny demonstrantům. Napsání takového silně zavádějícího článku inicializoval sám Soros (v nejlepším případně jeho pravá ruka Kalousek), aby se vyhnul žalobám za nezaplacené odměny. Proto, kdo jste byl na jedné z proběhlých demonstrací, neváhejte a připojte se k hromadné žalobě za ušlý zisk a způsobené psychické problémy. Zde doporučuji přímo uvést specifikaci dle UZIS, klasifikace F71

Eugen Madelon
Host
Eugen Madelon

Ještěr jako označení žida, to jsem ještě neslyšel. Nová forma kódovaného antisemitismu? 😀

Dr.QQ
Host
Dr.QQ

Všechno je to mýlka a obrovská konspirace. Nevím, koho napadlo, že se jedná o G.Sorose? Původní informace byla, že S.Orosz vyhlásil bankrot. No vzhledem k tomu, že se jedná o známého kulturistu, moc bych se v tom nehrabal. Daleko zajímavější je, že ta zpráva byla uvedena v maďarských novinách. Pomiňme možnost, že přání maďarské vlády předběhlo realitu. Zabývejme se spíše (správným) překladem z maďarštiny. Původní oznámení totiž bylo “S. Orosz csődöt hirdetett.” No a tady už jsme v úplně jiném kontextu.

JanKorbelski
Host
JanKorbelski

Нehaňte, lidi, tento server. AZ247 patří fakt k nejlepším zpravodajským … Co jsem se u nich už naučil. A vždyť to i říkají: Bežná média píší pravdu či lžou apod. ale oni jsou jiní: “AZ247.cz – víc než jen pravda” – čili pravdu překračují/doplňují. Jako fyzika→metafyzika.

JanKorbelski
Host
JanKorbelski

A je to fakt škoda – Šoroš dělal hodně dobrého, je to gentleman. Jak píše Čapek v „Peroutčích křídlech“: „I velké peníze jednou skončí“. Na druhé straně: Statisíce českých vlastenců dostalo statisíce (byl na to klíč, odstupňováno, pohlaví/věk/sex. orientace, jeden z Hradišťa dostal prý 2 mil. korun, asi $90,000). Řekli prý Šorošovi, že přijde asi 50 lidí, tak chtěl být velkorysý. Pro dobrotu na … Teď si ty dobroty budou kupovat demonstranti.

Ivo
Host
Ivo

Hahaha to se fakt povedlo, kolik poletujících holubiček na to skočilo.

Honza Suchý
Host
Honza Suchý

A já jsem dostal jen pět víček, a ještě k tomu jen bílých. A to jsem byl na Letné už v 15:50!

Jakub Janda Evropské hodnoty
Host
Jakub Janda Evropské hodnoty

Vy proruská desinformační špíno!!!!! Vás do České televize nepozvu!!!!

Reklama

RSS