George Soros po zaplacení všem demonstrantům na Letné vyhlásil bankrot

27 Čvn 2019

George Soros slíbil před nedělní demonstrací každému zúčastněnému demonstrantovi finanční odměnu za účast. Počet účastníků nakonec přesáhl 250 tisíc, což zapříčinilo, že Soros ihned po vyplacení všech odměn vyhlásil bankrot.

George Soros se tímto de facto sám zničil a končí tak jeho nadvláda na světěm. Hlavní podíl na tom měl premiér Andrej Babiš, který Sorose porazil naprosto nenásilnou cestou.

“S Georgem Sorosem nejde bojovat konvečními zbraněmi. Andrej Babiš ale vymyslel brilantní strategii, jak zbavit svět nadvlády tohoto zlého ještěra. Po svém zvolení činil všechny možné kroky, aby Sorose vyprovokoval k tomu, aby proti jeho osobě zorganizoval placenou demonstraci. Té se ve výsledku chytilo tolik lidí, že to ani Soros nečekal. Po zaplacení všech pohledávek vůči placeným demonstrantům tak Sorosovi nezbylo nic jiného, než vyhlásit bankrot,” prohlásil odborník na zahraniční politiku Jarda Křepelka z jedné hospůdky ve Středočeském kraji.

S víčky Soros nepochodil

S astronomickou finanční odměnou pro čtvrt milionu Čechů se maďasko-americko-ještěří miliardář chtěl vypořádat kompromisem. Každému zúčastněnému demonstrantovi by místo několika tisícové výplaty + proplacení nákladů na cestu do Prahy vyplatil jeho odměnu v plastových víčkách. To však bylo demonstranty razantně odmítnuto.

“Když nás Kalousek verboval na demonstraci, slíbil nám peníze, žádná víčka. Víčka jsou potřebná jinde – například v nemocnicích, kde se léčí nemocné české děti. My chceme jedině peníze!” píše jeden z demonstrantů na svém Twitteru.

Zdá se tak, že Andrej Babiš ve spolupráci s Institutem Václava Klause slaví velký úspěch. To, co se nepovedlo Viktorovi Orbánovi ani Vladimiru Putinovi za několik let, se našim skvělým politickým špičkám podařilo během pár měsíců. Svět je teď o něco svobodnějším místem, když se zbavil jednoho z největších padouchů našeho století.

56 komentářů
 1. Můžu znát zdroj informací? Koukal jsem na záznamy bank a o bankrotu George Sorose nikde nic… Jinak mazání beru za neexistující odpověď, když to zjednoduším, prokážete že váš článek je trash 🙂

  Romantius II. Syrakuský

  1. Pod logem novin je napsáno ” nikdo nám nediktuje, o čem smíme lhát”. Předpokládám, že jde o nezávazné čtení a ne o pravdy 😀

   1. To je fakt škoda – Šoroš dělal hodně dobrého, je to gentleman. Jak píše Čapek v “Peroutčích křídlech”: “I velké peníze jednou skončí”. Na druhé straně: Statisíce českých vlastenců dostalo statisíce (byl na to klíč, odstupňováno, pohlaví/věk/sex. orientace, jeden z Hradišťa dostal prý 2 mil. korun, asi $90,000).

  2. Ty komenty od lidí, kteří tuhle stránku neznají a berou obsah vážně, mě vždycky pobavěj ještě víc než samotné články! :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

  3. Ako zdroj je jasne uvedený Jarda Křepelka z jedné hospůdky ve Středočeském kraji. Nevieš čítať?

  4. Nemusíš o všetkom vedieť!Na Slovensku platil každý týždeň 300 000 protestujúcim-vieš koľko to bolo zloženiek a vypisovania?-chudáci poštári!!

 2. 😂😂😂😂😂😂😂😂😂 Chtěl jsem to sdílet pro pobavení, ale tady vidím, že by to mohlo být nebezpečné 😂😂😂😂😂😂😂

  1. Toto je typický příklad Putinovy hybridní vojny…navenek jako satira – ve skutečnosti…další stránka placená putinem? Kartouz by měl být ve střehu! Elfové by měli kyberneticky konat…pomlouvají strejdu Sorosa – všichni víme jak to je a ta částka taky nesouhlasí…peace

   p.s. Jako opatření proti chemtrails navrhuji Vyvařovat ocet!!! Vytvoř si svou ochrannou kopuli z vyvaření cca 2L octa – uvolněné kationty negují biotoxické škodliviny obsažené v chemtrails – NENECHÁME SE OČIPOVAT!!!

 3. Ty komenty jsou nej. Jsem rád, že máme tak prozíravý lid, že už se najdou i tací, kteří začínají pochybovat. 😀

  1. Ne asi, panebože…

   “AZ247.cz je ironie a sarkazmus… někdo tomu říká i satira. Pointou tohoto textu je Vám sdělit, že všechny naše články jsou vymyšlené a nezakládají se na pravdě. I přesto, že tu tento text visí už od založení tohoto webu, stejně se najde velké procento lidí, kteří zde publikovaným zprávám věří. Za takové lidi a jejich následnou hysterii neneseme odpovědnost.”

   1. Tak děkuji za osvětu, já jsem divák prostřena, též rád koukám na “Ulici” a prožívám ty imaginární osudy, držím palce té pekařce nebo kdo to je.. Taky se více starám o sousedy než o vlastní blaho, drbu kde mohu, šířím pomluvy o lidech co nemají kyselý xicht, ti co se smějí mě štvou nejvíce. No a pak na sebe ani nemám čas, ale jsem šťastný, že se má někdo bídněji než já, to mě hned dodá energii do života. Tak se nediv, že věřím všemu co je na netu, no sakra jak to má dnes člověk poznat že ? 🙂 .. Hele já chápu o co jde, já tu jen trollím .. Nicméně si myslím, že úspěšně .. 😀

  2. z některých lidí nelze udělat blbce 😀 najděte si jiný zdroj politických informací, tady jste špatně 😀

 4. Blbce ze sebe dělají lidi sami. Ono si stačí dole kliknout na : Všechno na tomto webu je vymyšlené! 👹

  1. Hmm a jak víš, že to je pravda ? Že to je vše vymyšlené ? Co když se tady píše pravda a jen se takto maskují ? Musíš umět číst mezi řádky!! … Pojďme o této možnosti polemizovat.. 😉 .. 😀

   1. Hele, je to pravda. Já tam byl a ty víčka jako odměnu jsem si vzal. Sice ten konvoj kamiónů, co mi je přivezl domů, se docela prodražil, ale udělal jsem si z nich střechu na barák a nemůžu si stěžovat! Nerezne, neeroduje a ještě je krásně barevná, jako duha! Vaše chyba, kdo jste tam v neděli nešli! 🙂

  2. Pokud, je všechno na tomto webu jen vymyšlené, tak i ono tlačíto všechno na tomto webu je vymyšlené, je vymyšlené… a nejen to… celý tento web je ve skutečnosti vymyšlený… tudíž nic tady vlastně neexistuje… a jelikož VŠECHNO na tomto webu je vymyšlené, tak ani já v zásadě neexistuju… fíha *promptně mizí v obláčku logiky*

 5. Zdravím, to co se tady píše no dobře, každý má nějaký smysl pro humor..Ale asi by neměl být povolen vstup těm, kteří se neovládají dostatečně svou mozkovnu a neumí číst.. Protože se vší úctou ke své babičce a její radosti z navíšení penze, by byla schopná toto šířit jako holý fakt 😉 …no mě Soros ještě nic neposlal ;)))))))

 6. Kruci nepište tady ty ironické šlehy…Lidi pak píšou, že Milada Horáková spolupracovala s K.H.Frankem a vypalovala JZD nebo že Babiš to s námi myslí dobře. 😀 Někteří si myslí, že vše, co je tiskacím písmem je pravda.

  1. “Někteří si myslí, že vše, co je tiskacím písmem je pravda.” – tak to je citát roku, mělo by se to tesat.

  2. tohle mě dostalo do kolen – tiskacím písmem je pravda 😀 a dvojitá pravda je, když je to s caps lockem a s dvanácti vykřičníky 🙂

 7. Tím se vysvětluje nedávná Sorosova výzva, ať USA pořádně zdaní miliardáře, neboť jsou příliš bohatí – vypadalo to, že střílí do vlastního hnízda, ale to ne, on chce vypočítavě dostat bývalé kolegy na svou ovou úroveň:-)

 8. Ty vážně míněné komentáře na satirický článek jsou ještě zábavnější, než ten článek samotný. 😀

 9. Nevíte, kdy bude druhé kolo vyplácení dávek? Jsem to po demonstraci nestihl, jak tam byla řada, tak se mi nechtělo čekat. Každý litr na kafe se hodí.

  1. Já si to nechávám posílat přímo na účet, je to pohodlnější. Musíte vyplnit formulář SOR SR 4-12 a odeslat do datové schránky wmn3dka (formulář je pouze pro účty vedené v ČR). Kamarád si zase nechal poslat Soro kreditní kartu, dostává za každou demonstraci 10% navíc a má přes ni slevy na všechny služby z jeho portfolia. Ale za poslední dvě demonstrace mě ještě nic nepřišlo, po přečtení tohoto článku již přestávám doufat. Myslím že na další demonstraci již nepůjdu.

 10. Bože lidi víte co je to nadsázka a vůbec sranda? Už v podtitulku vydavatele vám to říká. S pitomci si nelze nic začínat.
  Ale bylo by fajn, kdyby to byla pravda.

 11. Pozor, článek není pravdivý !!!

  Ve skutečnosti Soros vyhlásil bankrot ještě před vyplacením odměny demonstrantům. Napsání takového silně zavádějícího článku inicializoval sám Soros (v nejlepším případně jeho pravá ruka Kalousek), aby se vyhnul žalobám za nezaplacené odměny. Proto, kdo jste byl na jedné z proběhlých demonstrací, neváhejte a připojte se k hromadné žalobě za ušlý zisk a způsobené psychické problémy. Zde doporučuji přímo uvést specifikaci dle UZIS, klasifikace F71

 12. Ještěr jako označení žida, to jsem ještě neslyšel. Nová forma kódovaného antisemitismu? 😀

 13. Všechno je to mýlka a obrovská konspirace. Nevím, koho napadlo, že se jedná o G.Sorose? Původní informace byla, že S.Orosz vyhlásil bankrot. No vzhledem k tomu, že se jedná o známého kulturistu, moc bych se v tom nehrabal. Daleko zajímavější je, že ta zpráva byla uvedena v maďarských novinách. Pomiňme možnost, že přání maďarské vlády předběhlo realitu. Zabývejme se spíše (správným) překladem z maďarštiny. Původní oznámení totiž bylo “S. Orosz csődöt hirdetett.” No a tady už jsme v úplně jiném kontextu.

 14. Нehaňte, lidi, tento server. AZ247 patří fakt k nejlepším zpravodajským … Co jsem se u nich už naučil. A vždyť to i říkají: Bežná média píší pravdu či lžou apod. ale oni jsou jiní: “AZ247.cz – víc než jen pravda” – čili pravdu překračují/doplňují. Jako fyzika→metafyzika.

 15. A je to fakt škoda – Šoroš dělal hodně dobrého, je to gentleman. Jak píše Čapek v „Peroutčích křídlech“: „I velké peníze jednou skončí“. Na druhé straně: Statisíce českých vlastenců dostalo statisíce (byl na to klíč, odstupňováno, pohlaví/věk/sex. orientace, jeden z Hradišťa dostal prý 2 mil. korun, asi $90,000). Řekli prý Šorošovi, že přijde asi 50 lidí, tak chtěl být velkorysý. Pro dobrotu na … Teď si ty dobroty budou kupovat demonstranti.

 16. A já jsem dostal jen pět víček, a ještě k tomu jen bílých. A to jsem byl na Letné už v 15:50!

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..