George Soros dluží peníze milionům demonstrantů po celé Evropě

02 Zář 2018

George Soros má další problém. Důvěryhodné zdroje totiž přišly s tím, že tento americký multimiliardář s maďarskými kořeny dluží peníze milionům placených demonstrantů po celé Evropě.

Soros platí většinu prozápadních a proevropských demonstrací, na které by rozumně smýšlející člověk dobrovolně nikdy nešel. Jak ale začaly napovrch prosakovat informace o tom, že jsou demonstranté placení, stále více z nich se začalo ozývat, že žádné peníze za účast na demonstraci nedostali.

“Původně jsem šel na demonstraci dobrovolně, protože podporuji EU. Teď se ke mně ale donesla informace o tom, že Soros údajně všechny demonstranty platil. Mně ale nikdo žádné peníze na účet neposlal. Tohle rozhodně nenechám jen tak!” tvrdí jeden z demonstrantů.

Podle našich zdrojů ale výplatu za účast na demonstraci nezískal vůbec nikdo. Soros tak dluží lidem desítky milionů eur, kterých se možná demonstranté už nikdy nedočkají.

“Kontaktoval mě jeden z agentů George Sorose, že když půjdu demonstrovat za práva homosexuálů, tak dostanu 100 euro. Nedostal jsem nic. Buzeranti mi jsou ukradení, já chci svoje peníze!” tvrdí další z demonstrantů.

Okradení demonstratné tak plánují další demonstraci, tentokrát však proti EU a Sorosovi. Tato demonstrace logicky nebude placena Sorosem, nýbrž Kremlem, který své závazky dodržuje a všechny demonstranty a dezinformátory vyplácí vždy v řádně sjednaném termínu.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

17 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
patrik vulpis
patrik vulpis
1 rok před

It seems to me rather foollish but in this world full of contradiitctions and conflicts, may be it is truth. Nothing surprising

Súkenik Petr
Súkenik Petr
1 rok před
Reply to  patrik vulpis

this is a comedy server 😀

Ľubomír
Ľubomír
1 rok před

Zdravím,
ste úžasní…

MaLa
MaLa
1 rok před
Reply to  Ľubomír

👍🏻 take se mi libi

Jarumas
Jarumas
1 rok před

Milióny ich nebolo, zapredaní novinári vždy nafúknu čísla jeho demonštrácií na 10 násobok, ako to robili aj u nás. A tých pár blbov, čo tam je, sú dobre zmanipulovaní a robia to zadara. Platení sú len vodcovia, hereckí pajáci na tribúnach, novinári a profesionálny manipulátori. Títo sú naozaj dobre zaplatení, vyškolení v Sorosových vysoko ziskových “neziskovkach”. Milióny na Sorosových akciách tiež stojí aparatúra na ozvučenie námestí, prenosné pódiá, reklama v médiách, prenosné záchodíky, platení “umelci” – na týchto veciach nešetria, lebo sa im pri zmene režimov stonásobne vrátia.

Karel
Karel
1 rok před

Soros měl smůlu, že se o jeho programu placených demonstrací dozvěděli Orbán a Fico a vykecali to. TeďSoroša všichni demonstranti žalujou a koncem roku údajně bude muset ohlásit bankrot. Patří mi to!

Pavol Szentivanyi
Pavol Szentivanyi
1 rok před

TAK VÁM TREBA SPROSTÉ PRISLUHOVAČNÉ A VLASTIZRADNÉ OVCE!!!
A vraj…Soros nás neplatí. Je to spontánne a Soros ani nevie kde je Slovensko…citát debilných a primitívnych slniečkárov za Slušné Slovensko a Progresívneho Slovenska.

Pavol Szentivanyi
Pavol Szentivanyi
1 rok před

Židovský zločinec Soros riadi a korumpuje politikov a politiku v Slovenskej republike. https://www.youtube.com/watch?v=FUkVXhngbLM

MaLa
MaLa
1 rok před

Hezke video 😂

Anna
Anna
1 rok před

Demonstranté se peněz určitě nedočkají, ale určitě budou demonstrovat dál 🙂

N.S.Kelly Lps
N.S.Kelly Lps
1 rok před

Tak to jsou žvásty, kdo toto vymýšlí, by měl navstivit psychiatra. Bájná lhavost.

Súkenik Petr
Súkenik Petr
1 rok před
Reply to  N.S.Kelly Lps

žertovná stránka

MaLa
MaLa
1 rok před

Zase naprosto dokonale. Dnes jsem to rozhodila po sitich, ve velke vetsine pozitivni ohlas.

MaLa
MaLa
1 rok před

Já si nestěžuji, mne platí nadstandartně. Asi proto, že nabourávám systémy plošně po EU. Někdy v ČR, jindy v Německu.

GeorgeS
GeorgeS
1 rok před

There has been a short delay, but I always pay all my debts.

Jozef
Jozef
1 rok před

Najlepsie su tie komentare, v ktorych odznieva, ze ten clanok je potvrdenim, ze Soros to cele plati…

RSS
17
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x