AZ247.cz https://az247.cz Víc než jen pravda Sat, 08 Aug 2020 12:28:26 +0000 cs hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.4.2 Brněnští lékaři úspěšně probrali muže z kómatu pomocí videa “Čau lidi”. “Vypněte někdo tu p*čovinu!” byla jeho první slova https://az247.cz/brnensti-lekari-uspesne-probrali-muze-z-komatu-pomoci-videa-cau-lidi-vypnete-nekdo-tu-pcovinu-byla-jeho-prvni-slova/ https://az247.cz/brnensti-lekari-uspesne-probrali-muze-z-komatu-pomoci-videa-cau-lidi-vypnete-nekdo-tu-pcovinu-byla-jeho-prvni-slova/#comments Sat, 08 Aug 2020 12:22:34 +0000 https://az247.cz/?p=6574 Obrovský úspěch se podařil brněnským lékařům, kteří za pomoci posledního videa “Čau lidi” Andreje Babiše probrali z kómatu 47 letého muže s nenávratným poraněním mozku. Již dříve přitom bylo muži...

The post Brněnští lékaři úspěšně probrali muže z kómatu pomocí videa “Čau lidi”. “Vypněte někdo tu p*čovinu!” byla jeho první slova appeared first on AZ247.cz.

]]>
Obrovský úspěch se podařil brněnským lékařům, kteří za pomoci posledního videa “Čau lidi” Andreje Babiše probrali z kómatu 47 letého muže s nenávratným poraněním mozku. Již dříve přitom bylo muži odhadováno, že se už nikdy neprobudí.

Lékaři dostali nápad pustit muži v kómatu video Andreje Babiše spontánně, když diskutovali u piva v hospodě po čtvrteční směně.

“Nadhodili jsme téma Andrej Babiš a jeho “Čau lidi”. Shodli jsme se, že ten Slovák v něm plácá takové kraviny, že by to probralo i člověka z kómatu. Ze srandy jsme se to rozhodly vyzkoušet. Když se pak muž, který byl už 5 let v kómatu opravdu probudil, upřímně jsme moc překvapeni nebyli,” tvrdí jeden z lékařů.

“Vypněte někdo tu p*čovinu! Nedá se to poslouchat!” byla první slova 47 letého Marka, který strávil v kómatu posledních 5 let. Do něj ho shodou okolností přivedlo jiné video – vlog Tomia Okamury, který v něm mluvil o uprchlících a imigrantech.

“Před lety jsem si pustil video, které sdílela jedna moje kamarádka. Tomio Okamura tam mluvil o uprchlících a imigrantech. Ten neuvěřitelný počet blábolů a demagogie zcela ochromil můj mozek a já upadl do kómatu. Je tak ironické, že mě z něj probudil jiný populista a demagog – Andrej Babiš. Sorry jako, ale to se fakt nedalo poslouchat,” píše Marek na svém Facebooku.

Podle odborníků se nejedná o nic překvapivého. Inteligentní člověk totiž Babiše vydrží poslouchat pouze pár minut.

“Nejedná se o nic překvapujícího. Pokud máte aspoň trojciferné IQ, vydržíte premiéra poslouchat maximálně pár minut, než dojde k poškození mozku. Tělo se přirozeně brání tím, že jej bude snažit přestat poslouchat. Zdravý člověk odejde z místnosti, či vypne video s “Čau lidi”. Pacient v kómatu tyto možnosti ale nemá. V tomto případě mozek pravděpodobně zavelel k tak silnému útěku a snažil se tak silně ubránit se vlně populismu, až se probral z kómatu,” tvrdí neurolog Aleš Kalousek.

Videa Andreje Babiše by tak konečně mohla nalézt pozitivní uplatnění, kdy by krom vymývání mozků důchodcům, mohla konat i něco prospěšného, tedy probouzet lidi z kómatu.

Článek je satirický a nezakládá se na pravdě (ale mohl by).
Máš rád naši tvorbu? Podpoř nás na Patreonu a získej exkluzivní výhody!
Become a Patron!

The post Brněnští lékaři úspěšně probrali muže z kómatu pomocí videa “Čau lidi”. “Vypněte někdo tu p*čovinu!” byla jeho první slova appeared first on AZ247.cz.

]]>
https://az247.cz/brnensti-lekari-uspesne-probrali-muze-z-komatu-pomoci-videa-cau-lidi-vypnete-nekdo-tu-pcovinu-byla-jeho-prvni-slova/feed/ 1
Rusko vynalezlo bezdrátové bezpečnostní pásy do auta https://az247.cz/rusko-vynalezlo-bezdratove-bezpecnostni-pasy-do-auta/ https://az247.cz/rusko-vynalezlo-bezdratove-bezpecnostni-pasy-do-auta/#respond Mon, 03 Aug 2020 19:47:36 +0000 https://az247.cz/?p=6568 Ruským inženýrům se podařilo zkonstruovat revoluční pásy do auta. Nové pásy jsou naprosto bezdrátové a fungují na bázi kvantového pole. Každý určitě zná, jak umějí být pásy v autě nepříjemné....

The post Rusko vynalezlo bezdrátové bezpečnostní pásy do auta appeared first on AZ247.cz.

]]>
Ruským inženýrům se podařilo zkonstruovat revoluční pásy do auta. Nové pásy jsou naprosto bezdrátové a fungují na bázi kvantového pole.

Každý určitě zná, jak umějí být pásy v autě nepříjemné. Pásy často tahají, přetáčí se a při nehodě zanechají obrovskou modřinu. To by se díky ruským bezdrátovým pásům mohlo změnit.

“Klasické tkané bezpečnostní pásy jsou minulostí. Naše bezdrátové pásy jsou naprosto neviditelné a na těle je vůbec necítíte. Stačí zastrčit koncovku do sedačky a jste bezpečně připoutáni. Po připojení pás generuje neviditelné kvantové pole, které pasažéra při nehodě zachytí a bezpečně podrží v sedačce. Toto pole je naprosto bezpečné a nezanechá na těle nepříjemné a bolestivé modřiny. Během testů se ukázalo, že kvantové pole je při nehodě až 20x účinnější než klasický pás,” tvrdí inženýr Roman Žigulov.

Pásy nyní získávají veškeré potřebné certifikace. Jakmile budou schváleny ruským Úřadem pro bezpečnostní pásy a airbagy, mělo by je Rusko začít sériově přidávat do všech ruských vozů. V budoucnu se navíc počítá i s použitím v letadlech.

Jedná se o další úspěch ruských inženýrů, kteří mimo jiné nedávno vyvinuli i speciální airbagy, které po aktivaci vytvořily miniaturní červí díru, jenž pasažéra vcucla a bezpečně ho přesunula v prostoru o 20 metrů od nehody. I ty bychom měli v budoucnu vídat v ruských vozech.

The post Rusko vynalezlo bezdrátové bezpečnostní pásy do auta appeared first on AZ247.cz.

]]>
https://az247.cz/rusko-vynalezlo-bezdratove-bezpecnostni-pasy-do-auta/feed/ 0
Tomio Okamura opustil hnutí SPD a stane se členem Trikolóry https://az247.cz/tomio-okamura-opustil-hnuti-spd-a-stane-se-clenem-trikolory/ https://az247.cz/tomio-okamura-opustil-hnuti-spd-a-stane-se-clenem-trikolory/#comments Tue, 28 Jul 2020 08:13:59 +0000 https://az247.cz/?p=6545 SPD Tomia Okamury přišla v krátkém horizontu o další výraznou osobnost. Tentokrát z hnutí odchází samotný zakladatel SPD Tomio Okamura, podle kterého hnutí už nemá budoucnost. Podle Okamury sice SPD...

The post Tomio Okamura opustil hnutí SPD a stane se členem Trikolóry appeared first on AZ247.cz.

]]>
SPD Tomia Okamury přišla v krátkém horizontu o další výraznou osobnost. Tentokrát z hnutí odchází samotný zakladatel SPD Tomio Okamura, podle kterého hnutí už nemá budoucnost.

Podle Okamury sice SPD zaznamenala v posledních volbách nečekaný úspěch, avšak její preference nadále klesají a velká část voličské základny přechází ke konkurenční Trikolóře, která je podle zakladatele SPD “méně pitomá”.

Impulzem bylo smazání profilu na Youtube

Údajným impulzem ke změně politické příslušnosti bylo pro Okamuru smazání jeho profilu na Youtube, kde pravidelně publikoval svoje vlogy. Bez tohoto profilu se prý jeho demagogie dostane ještě k méně lidem a reálně tak SPD hrozí, že se v dalších volbách nedostane ani přes pomyslnou 3% hranici. V případě takového neúspěchu by Tomio svoji stranu nemohl opět vytunelovat, jako tomu bylo při předchozích dvou úspěšných pokusech, kdy se Tomio dostal až do sněmovny.

Trikolóra je prý méně pitomá. Tomio by se tak mohl zbavit přezdívky “Pitomio”

Trikolóra se od začátku prezentuje takovým stylem, že je ideální alternativou pro voliče SPD, kteří nejsou tak radikální a pitomí. Této skutečnosti se podle všeho snaží využít i samotný Tomio Okamura, který je známý hlavně pod přezdívkou “Pitomio”. Okamura tímto doufá, že když se nebude prezentovat tak pitomě a nebude členem tak pitomé strany, tak by mohla postupně jeho přezdívka vymizet. Ne všichni odborníci s ním ale souhlasí.

“Pitomec zůstane pitomcem. I kdyby se Okamura začal prezentovat trošku více normálně, přezdívka mu zůstane. Navíc Trikolóra je sice méně pitomá než SPD, ale pitomá je pořád,” tvrdí politolog Štěpán Hruška.

O přijetí Okamury do Trikolóry se bude hlasovat již tento čtvrtek. V případě, že žádost o členství bude Okamurovi odmítnuta, plánuje se údajně vrátit do SPD, kde má prý dveře navždy otevřené.

Článek je satirický a nezakládá se na pravdě (ale mohl by).
Máš rád naši tvorbu? Podpoř nás na Patreonu a získej exkluzivní výhody!
Become a Patron!

The post Tomio Okamura opustil hnutí SPD a stane se členem Trikolóry appeared first on AZ247.cz.

]]>
https://az247.cz/tomio-okamura-opustil-hnuti-spd-a-stane-se-clenem-trikolory/feed/ 1
Miloš Jakeš pár dní po své smrti zorganizoval v pekle komunistický puč a stal se novým Satanem https://az247.cz/milos-jakes-par-dni-po-sve-smrti-zorganizoval-v-pekle-komunisticky-puc-a-stal-se-novym-satanem/ https://az247.cz/milos-jakes-par-dni-po-sve-smrti-zorganizoval-v-pekle-komunisticky-puc-a-stal-se-novym-satanem/#comments Fri, 17 Jul 2020 14:14:06 +0000 https://az247.cz/?p=6531 Jen pár dní po své smrti a příchodu do pekla zorganizoval bývalý generální tajemník ÚV KSČ Miloš Jakeš v pekle puč a za pomoci čertovských milic sesadil současného pána pekel...

The post Miloš Jakeš pár dní po své smrti zorganizoval v pekle komunistický puč a stal se novým Satanem appeared first on AZ247.cz.

]]>
Jen pár dní po své smrti a příchodu do pekla zorganizoval bývalý generální tajemník ÚV KSČ Miloš Jakeš v pekle puč a za pomoci čertovských milic sesadil současného pána pekel z jeho trůnu, a stal se novým Satanem.

Jakeš plánuje vybudovat v pekle to, co se mu nepodařilo úspěšně vybudovat v Československu – komunistický ráj.

“Pan Jakeš byl velice přesvědčivý. Tisíce let žijeme stále v tom samém systému. Pan Jakeš nám přinesl alternativu. Když se nás tak zeptal, jestli chceme vybudovat komunismus, byli jsme jasně pro,” tvrdí jeden čertů.

Dnes časně ráno tak tisíce čertovských milic vtrhlo do pekelného parlamentu, kde označili současnou vládu a pána pekel za imperialistické a prozápadní agenty. Následně byl Satan vyhozen z okna parlamentů. Jedná se tak o vůbec první defenestraci v historii pekla. S poslanci a ministry, kteří se odmítnou vzdát, bude následně veden politický soudní proces.

Miloš Jakeš oficiálně usedl na pekelný trůn a stal se novým Satanem 17. července 2020 v 7:51 hodin.

Čerti budou hodným dětem místo sladkostí nosit bony

Pekelné zákony se začaly po usednutí Jakeše na trůn rychle měnit. Vůbec první, co KSP (Komunistická strana pekelná) po uchopení vlády udělala, bylo znárodnění všech pekelných podniků, včetně továren na pytle, vidle a uhlí, které tvoří 90 % pekelného průmyslu. Dalším bylo rozhodnutí, že čerti nebudou nově 5. prosince nosit dětem sladkosti.

“Sladkosti nejsou zdravé a kazí dětem zuby. Hned od příštího svátku svatého Mikuláše začneme dětem místo sladkostí nosit bony, které mohou v Tuzexu směnit za kvalitní zboží,” stojí v pekelném prohlášení.

Jaký vliv bude mít komunismus na posmrtný život hříšníků zatím není jasné. Trpět v pekle už tak nebylo příjemné, natož pak trpět v pekle, které bude ovládáno komunisty.

Článek je satirický a nezakládá se na pravdě (ale mohl by).
Máš rád naši tvorbu? Podpoř nás na Patreonu a získej exkluzivní výhody!
Become a Patron!

The post Miloš Jakeš pár dní po své smrti zorganizoval v pekle komunistický puč a stal se novým Satanem appeared first on AZ247.cz.

]]>
https://az247.cz/milos-jakes-par-dni-po-sve-smrti-zorganizoval-v-pekle-komunisticky-puc-a-stal-se-novym-satanem/feed/ 3
Vlak u Frýdku-Místku se transformoval na Decepticona a začal terorizovat okolí https://az247.cz/vlak-u-frydku-mistku-se-transformoval-na-decepticona-a-zacal-terorizovat-okoli/ https://az247.cz/vlak-u-frydku-mistku-se-transformoval-na-decepticona-a-zacal-terorizovat-okoli/#respond Thu, 16 Jul 2020 14:43:44 +0000 https://az247.cz/?p=6522 Poslední dny v České republice jsou ve znamení vlakových neštěstí a nehod. K dosud poslednímu neštěstí, které může dokonce vyústit i v meziplanetární konflikt, došlo u Frýdku-Místku, kde se vlak...

The post Vlak u Frýdku-Místku se transformoval na Decepticona a začal terorizovat okolí appeared first on AZ247.cz.

]]>
Poslední dny v České republice jsou ve znamení vlakových neštěstí a nehod. K dosud poslednímu neštěstí, které může dokonce vyústit i v meziplanetární konflikt, došlo u Frýdku-Místku, kde se vlak Českých drah transformoval v Decepticona, který začal okamžitě terorizovat okolí.

Podle svědků se všechno stalo velice náhle. Chvíli zde byl obyčejný regionální vlak motoráček, když se najednou po ohlušující dávce zvuků připomínajících dubstep, změnil na vesmírného robota. Ten o sobě začal prohlašovat, že patří k Decepticonům.

“Čekali jsme na přejezdu, když se z projíždějícího vlaku najednou stal robot, který začal útočit na všechno živé v okolí. S manželkou jsme jen taktak utekli pryč,” tvrdí očitý svědek.

Na místo míří armáda i Shia Labeouf

Do Frýdku okamžitě zamířili oba pojízdné Pandury české armády i americký herec Shia Labeouf, který má už s bojem proti Decepticonům zkušenosti.

“Okamžitě jsme mobilizovali všechny pojízdné vraky v armádě a zavolali do Pentagonu o pomoc. Sbor amerických náčelníků ihned vyslal letadlo Air Force One spolu s hercem Shia Labeoufem na palubě, který nám pomůže s neutralizací nepřítelského Decepticona,” stojí v prohlášení Armády České republiky.

Ministr Havlíček rezignovat nehodlá

Ani tato událost však nedonutila ministra dopravy Karla Havlíčka k rezignaci. Odborníci i veřejnost se přitom ptají, jak je možné, že České dráhy měly v garáži Decepticona, a nikdo si toho nevšiml.

“Stejně jako u předchozích nehod, i zde selhal lidský faktor. Každý den prochází všechny vlaky přísnou kontrolou, kde se mimo jiné provádí i testy, jestli není nějaká lokomotiva zamaskovaný Decepticon, nebo nemá onemocnění COVID-19. Děláme všechno proto, abychom zjistili, kdo přehlédl v depu zaparkovaného Decepticona,” stojí v prohlášení ministerstva dopravy.

Útok nepřátelského robota si do této chvíle vyžádal několik desítek zraněných. Jako zázrakem zatím nikdo nezemřel. Teror na Frýdecko-Místecku však stále trvá.

Článek je satirický a nezakládá se na pravdě (ale mohl by).
Máš rád naši tvorbu? Podpoř nás na Patreonu a získej exkluzivní výhody!
Become a Patron!

The post Vlak u Frýdku-Místku se transformoval na Decepticona a začal terorizovat okolí appeared first on AZ247.cz.

]]>
https://az247.cz/vlak-u-frydku-mistku-se-transformoval-na-decepticona-a-zacal-terorizovat-okoli/feed/ 0
Vladimir Putin plánuje vyšplhat na schodek českého rozpočtu https://az247.cz/vladimir-putin-planuje-vysplhat-na-schodek-ceskeho-rozpoctu/ https://az247.cz/vladimir-putin-planuje-vysplhat-na-schodek-ceskeho-rozpoctu/#comments Sat, 11 Jul 2020 08:55:33 +0000 https://az247.cz/?p=6512 Ruský prezident Putin plánuje další velkolepou dobrodružnou výpravu. Po lovu medvědů na Sibiři a potápění se v Mariánském příkopu, chce vyšplhat na obrovský schodek českého rozpočtu. Vladimir Putin podniká podobné...

The post Vladimir Putin plánuje vyšplhat na schodek českého rozpočtu appeared first on AZ247.cz.

]]>
Ruský prezident Putin plánuje další velkolepou dobrodružnou výpravu. Po lovu medvědů na Sibiři a potápění se v Mariánském příkopu, chce vyšplhat na obrovský schodek českého rozpočtu.

Vladimir Putin podniká podobné výpravy téměř každý měsíc, aby světu dokázal, že je lepší než běžný člověk, a jedině on může být prezidentem tak náročného národa, jakým Rusové jsou. Vyšplhat na vrchol astronomického schodku českého rozpočtu, je však dosud největší výzvou.

“Schodek českého rozpočtu zasahuje ze Země až do vesmíru. Pan prezident tak bude muset překonat ohromnou výšku a postupně postupovat přes čím dál řidší vzduch až do vzduchoprázdna, kde navíc hrozí kolize s různými předměty, např. meteory a satelity. I přes nebezpečnost této výpravy, je pan Putin zcela odhodlaný tato rizika podstoupit a zdolat tyto největší schody na světě,” prohlásil tiskový mluvčí ruského prezidenta Juraj Ovčáčkin.

Schodek českého rozpočtu je vidět i z vesmíru

České ministryni financí se podařilo vytvořit tak ohromný schodek rozpočtu, že je vidět i z vesmíru. Řadí se tak mezi několik málo člověkem vytvořených staveb, které lze spatřit z vesmíru. Svým způsobem se tak jedná o velký úspěch.

“Kalousek se o to snažil, ale pohořel. Až naší vládě se podařilo vytvořit tak obrovský dluh, že jej můžeme pozorovat i z mezinárodní vesmírné stanice. Ta dokonce musela upravit svůj kurz, aby se se schodkem při obletu planety nesrazila. Jedná se o další věc, o kterou se od roku 1989 snažilo hodně vlád, ale podařilo se to až té naší,” tvrdí Andrej Babiš v dalším díle pořadu Čau, lidi.

Ohromný schodek by měl být ruským prezidentem zdolaný na začátku příštího týdne. Putin původně plánoval vzít s sebou i českého prezidenta, avšak po pohledu na Zemana, který zakopl i o drobný schod před toaletou v Lánech, si toto rozhodnutí rozmyslel.

Článek je satirický a nezakládá se na pravdě (ale mohl by).
Máš rád naši tvorbu? Podpoř nás na Patreonu a získej exkluzivní výhody!
Become a Patron!

The post Vladimir Putin plánuje vyšplhat na schodek českého rozpočtu appeared first on AZ247.cz.

]]>
https://az247.cz/vladimir-putin-planuje-vysplhat-na-schodek-ceskeho-rozpoctu/feed/ 2
43 letý Američan se zabil poté, co sjel s Trabantem z útesu. Myslel si, že auto poletí jako v Harry Potterovi https://az247.cz/43-lety-american-se-zabil-pote-co-sjel-s-trabantem-z-utesu-myslel-si-ze-auto-poleti-jako-v-harry-potterovi/ https://az247.cz/43-lety-american-se-zabil-pote-co-sjel-s-trabantem-z-utesu-myslel-si-ze-auto-poleti-jako-v-harry-potterovi/#respond Thu, 09 Jul 2020 06:20:02 +0000 https://az247.cz/?p=6506 43 letý Peter si před necelým týdnem pořídil na bleším trhu starého Trabanta. Toto rozhodnutí se mu však stalo osudné poté, co se rozhodl s Trabantem sjet z útesu. Myslel...

The post 43 letý Američan se zabil poté, co sjel s Trabantem z útesu. Myslel si, že auto poletí jako v Harry Potterovi appeared first on AZ247.cz.

]]>
43 letý Peter si před necelým týdnem pořídil na bleším trhu starého Trabanta. Toto rozhodnutí se mu však stalo osudné poté, co se rozhodl s Trabantem sjet z útesu. Myslel si totiž, že auto stejně jako v Harry Potterovi poletí.

Peter byl podle svojí manželky velkým fanouškem jak filmové, tak knižní ságy o mladém kouzelníkovi. Vlastnit létající auto byl vždy jeho sen. Podle jeho manželky však Peter nemohl tušit, že ne každý Trabant umí létat.

“Jsem plně odhodlaná žalovat jak výrobce Trabantů, tak Východní Německo. Možná i samotnou autorku Harryho Pottera. Film i knihy nám daly iluzi toho, že Trabanti létají. Ve skutečnosti ale létal jen ten kouzelnický. Jak jsme mohli vědět, že je auto před letem potřeba začarovat? To je něco, co by mělo stát v manuálu a mělo by to být psáno i uvnitř auta! Stačilo dát dovnitř cedulku: “Tohle auto nelétá!” a Peter by tu byl s námi,” tvrdí Peterova manželka Elisabeth.

Peter neměl šanci pád ze 30 metrového útesu přežít. Jelikož seděl uvnitř Trabantu, bylo to jakoby na útesy spadl bez jakékoliv ochrany. Auto se po nárazu naprosto rozpadlo a Peter byl na místě mrtvý.

Není to poprvé, co díky Harry Potterovi někdo přišel o život. Před několika lety například shodou okolností také Američan vyloupil banku zahalený do “neviditelného” pláště. Plášť však neviditelný nebyl a lupič byl po několikáté neuposlechnuté výzvě ochranky zastřelen.

Článek je satirický a nezakládá se na pravdě (ale mohl by).
Máš rád naši tvorbu? Podpoř nás na Patreonu a získej exkluzivní výhody!
Become a Patron!

The post 43 letý Američan se zabil poté, co sjel s Trabantem z útesu. Myslel si, že auto poletí jako v Harry Potterovi appeared first on AZ247.cz.

]]>
https://az247.cz/43-lety-american-se-zabil-pote-co-sjel-s-trabantem-z-utesu-myslel-si-ze-auto-poleti-jako-v-harry-potterovi/feed/ 0
Vláda má plán, jak vyřešit krizi v Karviné. Město i přilehlé části daruje Polsku https://az247.cz/vlada-ma-plan-jak-vyresit-krizi-v-karvine-mesto-i-prilehle-casti-daruje-polsku/ https://az247.cz/vlada-ma-plan-jak-vyresit-krizi-v-karvine-mesto-i-prilehle-casti-daruje-polsku/#respond Sun, 05 Jul 2020 15:05:24 +0000 https://az247.cz/?p=6500 Radikální, avšak účinný plán. Tak nějak by se dal shrnout plán vlády Andreje Babiše na vyřešení současné koronavirové krize v Karviné. Jak oznámila vláda na dnešní mimořádné tiskové konferenci, řešení...

The post Vláda má plán, jak vyřešit krizi v Karviné. Město i přilehlé části daruje Polsku appeared first on AZ247.cz.

]]>
Radikální, avšak účinný plán. Tak nějak by se dal shrnout plán vlády Andreje Babiše na vyřešení současné koronavirové krize v Karviné.

Jak oznámila vláda na dnešní mimořádné tiskové konferenci, řešení krize zcela koresponduje s mozkovou kapacitou a schopnostmi současné vlády – je naprosto prosté. Vláda jednoduše plánuje celý okres Karviná darovat vedlejšímu Polsku.

“Je to podle nás nejlepší řešení. Karviná naší zemi nepřináší nic hodnotného. OKD krachuje, koronavirus tam řádí víc než kdekoliv jinde, a navíc tamní jazyk a mluva mají více společného s polštinou než češtinou (to má i mluva Andreje Babiše, tak bychom ho Polsku mohli darovat též, pozn. redakce). I místní budou určitě rádi,” stojí v prohlášení vlády.

Návrh vlády už podpořil i premiér Babiš, který rozhodnutí okomentoval ve svojí videosérii Čau lidi.

“Čau lidi, dnes jsem dlouho přemýšlel, jak vyřešit krizi v Karviné. Když jsem se po obědě konečně dostal k mapě, abych se podíval, kde Karviná vlastně leží, bylo mi hned jasné, co musím udělat. Pokud to také nevíte, tak Karviná leží téměř v Polsku. Matka země, otec slunce a otčím Saturn mi poradili, abych Karvinou daroval Polsku. Hned jsem volal polskému premiérovi a domluvili jsme se na začlenění okresu Karviná do Polské republiky,” tvrdí Babiš v dalším díle Čau lidi.

Právě ohnisko v Karviné je hlavním důvodem, proč Českou republiku stále více evropských států přidává na seznam nebezpečných zemí. Pokud všechno dopadne podle plánu, už brzy by nás evropské státy mohly opět pustit na své území a letní dovolená v Chorvatsku bude zase o něco méně komplikovanější.

Článek je satirický a nezakládá se na pravdě (ale mohl by).
Máš rád naši tvorbu? Podpoř nás na Patreonu a získej exkluzivní výhody!
Become a Patron!

The post Vláda má plán, jak vyřešit krizi v Karviné. Město i přilehlé části daruje Polsku appeared first on AZ247.cz.

]]>
https://az247.cz/vlada-ma-plan-jak-vyresit-krizi-v-karvine-mesto-i-prilehle-casti-daruje-polsku/feed/ 0
Hnutí Trikolóra mění název na Sedm barev duhy. Bude bojovat za práva gayů a transgenderu https://az247.cz/hnuti-trikolora-meni-nazev-na-sedm-barev-duhy-bude-bojovat-za-prava-gayu-a-transgenderu/ https://az247.cz/hnuti-trikolora-meni-nazev-na-sedm-barev-duhy-bude-bojovat-za-prava-gayu-a-transgenderu/#comments Sun, 05 Jul 2020 10:42:49 +0000 https://az247.cz/?p=6489 Klausovic hnutí Trikolora mění po roce svůj název. Dosavadní název hnutí totiž naplno nevystihoval hodnoty, které chce hnutí prosazovat. Nový název Sedm barev duhy má lépe reprezentovat práva gayů a...

The post Hnutí Trikolóra mění název na Sedm barev duhy. Bude bojovat za práva gayů a transgenderu appeared first on AZ247.cz.

]]>
Klausovic hnutí Trikolora mění po roce svůj název. Dosavadní název hnutí totiž naplno nevystihoval hodnoty, které chce hnutí prosazovat. Nový název Sedm barev duhy má lépe reprezentovat práva gayů a transgenderu, za které chce hnutí bojovat.

Původní název Trikolora odkazoval na bílou, modrou a červenou, což měl odkazovat na národní barvy. Nikdo však pořádně nevěděl, jestli se jednalo o národní barvy České republiky, nebo Ruska. Díky novému názvu a novým barvám však bude mít každý volič hned jasno.

“Nevidíme jediný důvod, proč utiskovat homosexuály a transgender lidi. Je to jejich věc, jak se cítí a jaké pohlaví je přitahuje. Náš život a naši komfortní zónu toto nijak nenarušuje. Chceme se vymezit proti nenávisti společnosti a zapojit se do boje za práva gayů, lesbiček, transgenderu a dalších…” stojí na Facebooku Sedmi barev duhy.

Volební plakát hnutí Sedm barev duhy

Je dobře, že česká politická scéna nabírá na variabilitě. Strana, která by jasně podporovala LGBT komunitu zde totiž dlouhá léta chybí.

Článek je satirický a nezakládá se na pravdě (ale mohl by).
Máš rád naši tvorbu? Podpoř nás na Patreonu a získej exkluzivní výhody!
Become a Patron!

The post Hnutí Trikolóra mění název na Sedm barev duhy. Bude bojovat za práva gayů a transgenderu appeared first on AZ247.cz.

]]>
https://az247.cz/hnuti-trikolora-meni-nazev-na-sedm-barev-duhy-bude-bojovat-za-prava-gayu-a-transgenderu/feed/ 2
Žena, která porodila v koloně na D1, po letech konečně dorazila do porodnice. Dceru rovnou zapsala do školky https://az247.cz/zena-ktera-porodila-v-kolone-na-d1-po-letech-konecne-dorazila-do-porodnice-dceru-rovnou-zapsala-do-skolky/ https://az247.cz/zena-ktera-porodila-v-kolone-na-d1-po-letech-konecne-dorazila-do-porodnice-dceru-rovnou-zapsala-do-skolky/#comments Sat, 04 Jul 2020 15:51:48 +0000 https://az247.cz/?p=6481 Mladá maminka Karolína, která před 4 roky porodila v koloně na D1, dnes konečně dojela na konec kolony a dorazila do porodnice, kam tehdy mířila. Dcerku Anežku rovnou zapsala do...

The post Žena, která porodila v koloně na D1, po letech konečně dorazila do porodnice. Dceru rovnou zapsala do školky appeared first on AZ247.cz.

]]>
Mladá maminka Karolína, která před 4 roky porodila v koloně na D1, dnes konečně dojela na konec kolony a dorazila do porodnice, kam tehdy mířila. Dcerku Anežku rovnou zapsala do brněnské školky.

Stalo se tak téměř přesně po 4 letech. 29. června 2016 vyrazila tehdy ještě 24 letá Karolína se svým manželem Markem do brněnské porodnice po D1. Jak sama říká, byla to jedna z největších chyb v jejím životě.

“Na dálnici jsme vyrazili několik hodin před porodem, ale nakonec jsme porodili v autě. Malá Anežka pak stihla na D1 říct i svoje první slovo – Andrej. A dokonce i první souvislou větu – Budu volit ANO. Anežka tak zřejmě vlivem dlouhodobého pobytu v autě onemocněla autismem,” tvrdí dnes už 28 letá Karolína.

Po té, co rodiče i s dcerou konečně dorazili do porodnice, vyřídili veškeré formality a vyplnili formuláře obsahující jméno před 4 lety novorozené dcery. Rodiče pro jistotu malou Anežku rovnou zapsali i do školky, což zpětně hodnotí Karolína jako další chybu.

“Po cestě domů jsme omylem opět najeli na D1. Pokud cesta z porodnice potrvá stejně dlouho jako cesta do porodnice, mohli jsme Anežku rovnou dát do základní školy, nebo ji odvézt na přijímačky na střední,” dodává dále Karolína.

Porody na D1 nejsou vůbec ojedinělou záležitostí. Letos na nejstarší české dálnici porodilo už 81 žen, přičemž většina z nich popojíždí v koloně dodnes.

Článek je satirický a nezakládá se na pravdě (ale mohl by).
Máš rád naši tvorbu? Podpoř nás na Patreonu a získej exkluzivní výhody!
Become a Patron!

The post Žena, která porodila v koloně na D1, po letech konečně dorazila do porodnice. Dceru rovnou zapsala do školky appeared first on AZ247.cz.

]]>
https://az247.cz/zena-ktera-porodila-v-kolone-na-d1-po-letech-konecne-dorazila-do-porodnice-dceru-rovnou-zapsala-do-skolky/feed/ 1