AZ247.cz https://az247.cz Víc než jen pravda Mon, 01 Jun 2020 07:02:03 +0000 cs hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.4.1 Policie nasadila proti demonstrantům v Minneapolisu 5G vysílače https://az247.cz/policie-nasadila-proti-demonstrantum-v-minneapolisu-5g-vysilace/ https://az247.cz/policie-nasadila-proti-demonstrantum-v-minneapolisu-5g-vysilace/#comments Mon, 01 Jun 2020 06:55:35 +0000 https://az247.cz/?p=6323 Plný potenciál 5G vysílačů dnes večer ukázala policie v Minneapolisu, která vysílače nasadila proti rabujícím demonstrantům. Po spuštění 5G signálu několik stovek demonstrantů okamžitě spadlo k zemi a přestalo klást...

The post Policie nasadila proti demonstrantům v Minneapolisu 5G vysílače appeared first on AZ247.cz.

]]>
Plný potenciál 5G vysílačů dnes večer ukázala policie v Minneapolisu, která vysílače nasadila proti rabujícím demonstrantům. Po spuštění 5G signálu několik stovek demonstrantů okamžitě spadlo k zemi a přestalo klást odpor a krást televize z obchodů s elektronikou.

Jedná se tak o test jedné z funkcí, které 5G vysílače nabízejí. Kromě internetu se jedná právě i o pohodlné zpacifikování osob, nakažení obyvatel rakovinou, HIV a COVID-19, či likvidace nepohodlných osob. Výsledky prvního ostrého testu přitom dopadly na jedničku.

“Takový úspěch jsme ani nečekali. Ihned potom, co jsme nastavili 5G anténu na omráčení, padli všichni demonstranti k zemi, a ještě k tomu se nakazili koronavirem. Kdybychom přitom chtěli, mohli jsme je beztrestně zabít, stačilo nastavit anténu na režim zabití. A kdybychom chtěli zamést všechny důkazy pod koberec, mohli jsme na způsob goauldských zakňaktelů těla i rozložit a nechat je zmizet. Protože black lives don’t matter,” tvrdí s nadšením náčelník minneapoliské policie.

V reakci na úspěšný test v Minneapolisu planují podobný způsob potlačení demonstrací i policisté v ostatních zasažených městech. Během pár dní by tak mohlo být v USA po rasových nepokojích.

Z toho samého důvodu plánují demonstranti přesunout protesty někam, kde 5G sít zatím není. Podle našich zdrojů by se v následujících dnech mohlo několik tisíc amerických demonstrantů přemístit do českého Jeseníku, který je díky pohotové reakci tamních zastupitelů jedním z posledních míst bez 5G sítí. Rabování a protesty proti policejnímu násilí tak s vysokou pravděpodobností v USA sice skončí, ale přesunou se na olomoucko.

Připomínáme, že 5G antény budou brzy v provozu i u nás. Připomeňme si, že 5G vysílače fungují na stejném principu, jako goauldské zakňaktely. Pokud tak chceme být v bezpečí, musíme proti tomu bojovat, jinak nás budou moct elity kdykoliv zlikvidovat tak, jako se tomu děje v USA, kde nepohodlné osoby běžně doslova mizí!

Článek je satirický a nezakládá se na pravdě.
Máš rád naši tvorbu? Podpoř nás na Patreonu a získej exkluzivní výhody!
Become a Patron!

The post Policie nasadila proti demonstrantům v Minneapolisu 5G vysílače appeared first on AZ247.cz.

]]>
https://az247.cz/policie-nasadila-proti-demonstrantum-v-minneapolisu-5g-vysilace/feed/ 1
USA zachvátila nová vlna rasových nepokojů, protože afroamerickému šachistovi byly na turnaji přiděleny černé figurky https://az247.cz/usa-zachvatila-nova-vlna-rasovych-nepokoju-protoze-afroamerickemu-sachistovi-byly-na-turnaji-prideleny-cerne-figurky/ https://az247.cz/usa-zachvatila-nova-vlna-rasovych-nepokoju-protoze-afroamerickemu-sachistovi-byly-na-turnaji-prideleny-cerne-figurky/#comments Sun, 31 May 2020 11:49:12 +0000 https://az247.cz/?p=6319 V americkém Baltimoru ve státě Maryland vypukla další vlna rasových nepokojů, které vyprovokovalo první kolo celostátního šachového turnaje, ve kterém byly jedinému zúčastněnému afroamerickému šachistovi přiděleny černé figurky. Ihned po větě...

The post USA zachvátila nová vlna rasových nepokojů, protože afroamerickému šachistovi byly na turnaji přiděleny černé figurky appeared first on AZ247.cz.

]]>
V americkém Baltimoru ve státě Maryland vypukla další vlna rasových nepokojů, které vyprovokovalo první kolo celostátního šachového turnaje, ve kterém byly jedinému zúčastněnému afroamerickému šachistovi přiděleny černé figurky.

Ihned po větě “Na tahu je černý hráč,” dostal Tyrone (22) záchvat vzteku a nařkl rozhodčího z rasismu, načež vstal a odešel pryč. Takřka půl hodiny nato byly ulice Baltimoru zaplaveny demonstranty převážné afroamerického původu, kteří ničili výlohy obchodů a pálili zaparkovaná auta.

Poté, co jeden z policistů taserem zpacifikoval demonstranta, který se během výtržností vloupal do obchodu s elektronikou, ze kterého ukradl několik drahých smartphonů a následně ohrožoval policistu nožem, se situace ještě více vyhrotila. Afroamerická komunita to označila jako nepřiměřené násilí a policejní brutalitu, což vyprovokovalo ještě více demonstrantů. Policista již dostal za tento čin výpověď a bude předvolán k soudu za rasismus.

Další vodu na mlýn pak přilil americký prezident Donald Trump, který demonstranty označil za idioty.

“Kde by Amerika byla bez takových idiotů?” napsal Trump na svém Twitteru.

Momentálně bylo v Baltimoru vyhlášeno stanné právo. Federální vláda nyní uvažuje o povolání národní gardy nebo rozšíření loveckých lístků i na “intenzivněji pigmentované výtržníky”.

Šachy jsou v USA velmi kontroverzním sportem. Američtí liberálové už dlouhá léta lobbují za to, aby byly černé a bílé figurky zakázány a nahrazeny figrukami s neutrálními barvami. Současná verze šachů prý připomíná boj černé a bílé rasy, což jen podněcuje rasovou nenávist. Podle liberálů by měly mít figurky zelenou a fialovou barvu, které jsou naprosto neutrální a nikoho neuráží.

Článek je satirický a nezakládá se na pravdě.
Máš rád naši tvorbu? Podpoř nás na Patreonu a získej exkluzivní výhody!
Become a Patron!

The post USA zachvátila nová vlna rasových nepokojů, protože afroamerickému šachistovi byly na turnaji přiděleny černé figurky appeared first on AZ247.cz.

]]>
https://az247.cz/usa-zachvatila-nova-vlna-rasovych-nepokoju-protoze-afroamerickemu-sachistovi-byly-na-turnaji-prideleny-cerne-figurky/feed/ 1
Blíženci v červnu zemřou, předpovídá nejpřesnější horoskop na světě https://az247.cz/blizenci-v-cervnu-zemrou-predpovida-nejpresnejsi-horoskop-na-svete/ https://az247.cz/blizenci-v-cervnu-zemrou-predpovida-nejpresnejsi-horoskop-na-svete/#comments Mon, 25 May 2020 06:32:57 +0000 https://az247.cz/?p=6307 Autor nejpřesnějších a nejrespektovanějších horoskopů na světě Jim Astroanal ve své předpovědi na červen naprosto šokoval, když předpověděl, že všichni lidé narozeni ve znamení blíženců v červnu zemřou. Astroanal je...

The post Blíženci v červnu zemřou, předpovídá nejpřesnější horoskop na světě appeared first on AZ247.cz.

]]>
Autor nejpřesnějších a nejrespektovanějších horoskopů na světě Jim Astroanal ve své předpovědi na červen naprosto šokoval, když předpověděl, že všichni lidé narozeni ve znamení blíženců v červnu zemřou.

Astroanal je velice respektovaný astrolog z New Jersey, jehož předpovědi jsou až ze 100 % přesné a do puntíku se vyplní. O to větší paniku poslední Astroanalova předpověď vyvolala mezi blíženci.

“Jako správní blíženci milujete plánování budoucnosti. Na červen si ale nic kromě vlastního pohřbu nic neplánujte, protože zemřete v naprosté agónii ošklivou a bolestivou smrtí,” stojí v horoskopu.

Přijde vám jako nesmysl, že všichni blíženci ve stejnou dobu zemřou? Pokud mohou jindy mít všichni blíženci najednou štěstí v lásce, neštěstí v penězích a problémy s rodinou, proč by nyní nemohli všichni vzájemně zemřít?

“Kvůli mojí poslední předpovědi se na mě obrací čím dál více lidí a prosí o více detailů, případně o záchranu života. Bohužel z postavení Jupitera, Saturnu a klingonských bitevních křižníků poblíž Pluta toho více vyčíst nelze. Jsem si ale jistý, že blíženci zemřou,” uklidňuje Astroanal všechny blížence.

Pokud jste tedy narození ve znamení blíženců a čeká na vás v následujících dnech smrt, přijde nejspíš nečekaně a bez varování.

Raci dostanou raka

Tvrdý a těžký osud ale nečeká pouze blížence. V předpovědi Astroanala totiž stojí, že všichni raci dostanou v červnu raka, resp. rakovinu.

“Čeká vás bolest, čeká vás zničený organismus, čekají vás vypadané vlasy a případně i smrt. Raci, dostanete rakovinu,” stojí v další přesné předpovědi Astroanala.

Pokud nechcete svůj osud akceptovat, můžete na eshopu astrologa Jima Astroanala pro štěstí zakoupit speciální králičí packu, která má moc odstraňovat kletby a odpuzovat negativní předpovědi horoskopů. Díky pacce mohou blíženci červen přežít a raci nedostanou rakovinu. Zakoupit ji můžete za pouhých 999 dolarů!

Článek je satirický a nezakládá se na pravdě.
Máš rád naši tvorbu? Podpoř nás na Patreonu a získej exkluzivní výhody!
Become a Patron!

The post Blíženci v červnu zemřou, předpovídá nejpřesnější horoskop na světě appeared first on AZ247.cz.

]]>
https://az247.cz/blizenci-v-cervnu-zemrou-predpovida-nejpresnejsi-horoskop-na-svete/feed/ 5
Goauldské zakňaktely obsahují malé 5G vysílače. Za 5G sítěmi mohou stát Goauldi! https://az247.cz/goauldske-zaknaktely-obsahuji-male-5g-vysilace-za-5g-sitemi-mohou-stat-goauldi/ https://az247.cz/goauldske-zaknaktely-obsahuji-male-5g-vysilace-za-5g-sitemi-mohou-stat-goauldi/#comments Sun, 24 May 2020 08:29:02 +0000 https://az247.cz/?p=6299 Legendární goauldskou zbraň zakňaktel zná téměř každý. Málokdo ale ví, jak tato zbraň funguje. Jak ale prozradila skupina vědců z Univerzity Cheyenne Mountain v Coloradu, střely ze zakňaktelu jsou ve...

The post Goauldské zakňaktely obsahují malé 5G vysílače. Za 5G sítěmi mohou stát Goauldi! appeared first on AZ247.cz.

]]>
Legendární goauldskou zbraň zakňaktel zná téměř každý. Málokdo ale ví, jak tato zbraň funguje. Jak ale prozradila skupina vědců z Univerzity Cheyenne Mountain v Coloradu, střely ze zakňaktelu jsou ve skutečnosti koncentrovaným 5G zářením.

Podle Jack O’Neill, který věnoval studiu goauldských zbraní 20 let svého života, se v hlavni zakňaktelu nachází 5G nano-vysílač, který je schopný vystřelit koncentrované 5G záření. Toto záření je pouze o něco silnější než záření, které produkuje standardní 5G vysílač. Zatímco zakňaktel vyšle paprsek o síle 32 omnigel, klasický 5G vysílač vysílá signál o síle 20 omnigel.

“Paprsek ze zakňaktelu je jen o něco silnější, přesto vás po jednom zásahu omráčí, po druhém zabije, a po třetím rozloží. Navíc je potvrzeno, že pokud vás někdo omráčí výstřelem mezi nohy, udělá z vás gaye. 5G je ve skutečnosti goauldská technologie… Opravdu chceme, aby něco takového na nás vyzařovalo 24 hodin denně?” tvrdí Jack O’Neill z Univerzity Cheyenne Mountain v Coloradu.

Stojí za 5G sítěmi Goauldi?

Podle O’Neilla je velice zvláštní, že i přesto, že 5G sítě mohou být pro člověka smrtelné, jsou stále prosazovány a přechod na ně nebyl zrušen. Mohlo by za tím stát něco jiného?

“Podle mého názoru ovládají pozemské vlády Goauldi. Jak jinak si vysvětlíte, že země po celém světě nyní stavějí nové sítě, které fungují na goauldské technologii, a naprosto ignorují možné smrtící účinky? Jde o zcela zřejmou snahu nás totálně zotročit Goauldy, nebo z nás minimálně udělat gaye! Viděli jste někdy hvězdnou bránu? Ta zcela jasná homosexuální atmosféra mezi Goualdy bije do očí!” dodává Jack O’Neill.

Pokud v České republice nevystoupí více hrdinných a vzdělaných politiků z davu a nepokusí se 5G zastavit (jako například politici v Jeseníku), spustí na některých místech v České republcie 5G sítě už letos. Lidi, otevřete oči!

Článek je satirický a nezakládá se na pravdě.
Máš rád naši tvorbu? Podpoř nás na Patreonu a získej exkluzivní výhody!
Become a Patron!

The post Goauldské zakňaktely obsahují malé 5G vysílače. Za 5G sítěmi mohou stát Goauldi! appeared first on AZ247.cz.

]]>
https://az247.cz/goauldske-zaknaktely-obsahuji-male-5g-vysilace-za-5g-sitemi-mohou-stat-goauldi/feed/ 1
Ruští vědci: Pravda není konstantní. Čím víc lidí věří lži, tím větší pravda se z ní stává https://az247.cz/rusti-vedci-pravda-neni-konstantni-cim-vic-lidi-veri-lzi-tim-vetsi-pravda-se-z-ni-stava-2/ https://az247.cz/rusti-vedci-pravda-neni-konstantni-cim-vic-lidi-veri-lzi-tim-vetsi-pravda-se-z-ni-stava-2/#comments Fri, 22 May 2020 14:18:45 +0000 https://az247.cz/?p=6294 Celá staletí mělo lidstvo za to, že pravda je konstatní a neměnná veličina. Vědcům z Univerzity v Kremlu se však podařilo dokázat, že tomu tak není. Podle jejich zjištění se...

The post Ruští vědci: Pravda není konstantní. Čím víc lidí věří lži, tím větší pravda se z ní stává appeared first on AZ247.cz.

]]>
Celá staletí mělo lidstvo za to, že pravda je konstatní a neměnná veličina. Vědcům z Univerzity v Kremlu se však podařilo dokázat, že tomu tak není. Podle jejich zjištění se dá pravda libovolně měnit a ohýbat.

“Pravda není konstantní. Čím více lidí něčemu věří, i když to je naprostá lež, tím větší pravda se z toho stává. Pokud lži věří dostatek lidí, stane se z ní nakonec pravda,” tvrdí Alexej Sputnikov, jeden z vědců z Univerzity v Kremlu.

Známé české přísloví tvrdí: “Není to pravda, ale mohla by být.” Jak se ukazuje, toto tvrzení je mnohem více pravdivé, než se na první pohled jeví.

“To, že něco není pravda, ještě neznamená, že se to pravdou stát nemůže. Stačí přesvědčit dostatek lidí o tom, že to pravda je, a pravdou se to stane,” dodává Alexej Sputnikov.

Odborně se tomu, že se ze lži stane nebo stává pravda, říká hoax. Spousta těchto hoaxů je později odhalena, nicméně to nic nemění na tom, že velká část lidí, kteří těmto hoaxům uvěřila, jim bude věřit i nadále. Rozšířit hoax na internetu je jednoduché, ale rozšířit jeho vyvrácení, které nikoho nezajímá, už tak jednoduché není.

Víte třeba to, že EU požaduje, aby Česká republika přejmenovala Karlův most na Most Václava Havla?

Článek je satirický a nezakládá se na pravdě.
Máš rád naši tvorbu? Podpoř nás na Patreonu a získej exkluzivní výhody!
Become a Patron!

The post Ruští vědci: Pravda není konstantní. Čím víc lidí věří lži, tím větší pravda se z ní stává appeared first on AZ247.cz.

]]>
https://az247.cz/rusti-vedci-pravda-neni-konstantni-cim-vic-lidi-veri-lzi-tim-vetsi-pravda-se-z-ni-stava-2/feed/ 2
Rusové údajně chtějí anektovat Gondor. “Byl po generace součástí Ruské federace,” tvrdí Putin https://az247.cz/rusove-udajne-chteji-anektovat-gondor-byl-po-generace-soucasti-ruske-federace-tvrdi-putin/ https://az247.cz/rusove-udajne-chteji-anektovat-gondor-byl-po-generace-soucasti-ruske-federace-tvrdi-putin/#comments Wed, 20 May 2020 07:55:13 +0000 https://az247.cz/?p=6282 Internetem se stále častěji šíří spekulace o tom, že Rusko plánuje anektovat Gondor. Tato tvrzení podpořilo i poslední prohlášení ruského prezidenta Putina, který se nechal slyšet, že Gondor byl po...

The post Rusové údajně chtějí anektovat Gondor. “Byl po generace součástí Ruské federace,” tvrdí Putin appeared first on AZ247.cz.

]]>
Internetem se stále častěji šíří spekulace o tom, že Rusko plánuje anektovat Gondor. Tato tvrzení podpořilo i poslední prohlášení ruského prezidenta Putina, který se nechal slyšet, že Gondor byl po generace součástí Ruska a většina obyvatel Gondoru je pro opětovné připojení se k Ruské federaci.

Putin dále tvrdí, že po té, co Gondor získal samostatnost, byl dlouhé roky největším spojencem Ruska. Po nástupu protiruských a fašistických králů ale vztahy s Ruskem ochably. Není však tajemstvím, že většina obyvatel Gondoru s aktuální politickou situací nesouhlasí.

“Aragorn a další protiruští králové naši zemi zradili už dávno. Kde byl Gondor při obléhání Port Arturu? Kde byl Gondor během zimní války? Kde byl Gondor při pádu železné opony?” naráží Putin na situace, kdy Gondor nechal Rusko napospas a bez pomoci.

Rozhodnout by mohlo referendum

O osudu Gondoru a případné anexi Ruskem by mohlo rozhodnout referendum. Díky neutichajícím protestům gondorských obyvatel a narůstajícímu počtu ruských vojáků, kteří se do Středozemě vydali na dovolenou, bude nejspíš Gondor donucen k vypsání referenda o připojení k Ruské federaci. Podle odborníků je velice pravděpodobné, že referendum dopadne jednostranné ve prospěch Ruska.

“Obyvatelům Gondoru došla trpělivost. Chtějí se opět stát občany Ruské federace. Pokud dojde na referendum, bude se Rusko kromě Evropy a Asie nacházet i ve Středozemi,” tvrdí ruský politolog Bilboxej Bagginsov.

Článek je satirický a nezakládá se na pravdě.
Máš rád naši tvorbu? Podpoř nás na Patreonu a získej exkluzivní výhody!
Become a Patron!

The post Rusové údajně chtějí anektovat Gondor. “Byl po generace součástí Ruské federace,” tvrdí Putin appeared first on AZ247.cz.

]]>
https://az247.cz/rusove-udajne-chteji-anektovat-gondor-byl-po-generace-soucasti-ruske-federace-tvrdi-putin/feed/ 3
Ve sněmovně se bude v pondělí točit kolem štěstí ohledně prodloužení nouzového stavu https://az247.cz/ve-snemovne-se-bude-v-pondeli-tocit-kolem-stesti-ohledne-prodlouzeni-nouzoveho-stavu/ https://az247.cz/ve-snemovne-se-bude-v-pondeli-tocit-kolem-stesti-ohledne-prodlouzeni-nouzoveho-stavu/#comments Sat, 09 May 2020 08:17:45 +0000 https://az247.cz/?p=6273 Ukončení/prodloužení nouzového stavu se ve sněmovně za poslední týdny stalo jakýmsi evergreenem. Vláda se stále není schopna dohodnout, zda nouzový stav ukončit, nebo prodloužit, popřípadě o jak dlouho. Celý problém...

The post Ve sněmovně se bude v pondělí točit kolem štěstí ohledně prodloužení nouzového stavu appeared first on AZ247.cz.

]]>
Ukončení/prodloužení nouzového stavu se ve sněmovně za poslední týdny stalo jakýmsi evergreenem. Vláda se stále není schopna dohodnout, zda nouzový stav ukončit, nebo prodloužit, popřípadě o jak dlouho. Celý problém by ale mělo rozlousknout o víkendu nainstalované kolo štěstí, na kterém si vláda vytočí další postup ohledně nouzového stavu.

Dle našich informací se nebude jednat o jen tak ledajaké obyčejné kolo štěstí. Kromě hlavního kola, na kterém si vláda vytočí, zda nouzový stav ukončí, nebo ne, bude kolo obsahovat i další “podkola”, na kterých se bude rozhodovat, jak dlouho a kolikrát bude stav ještě prodloužen, případně jestli první zatočení vůbec platí.

První kolo se skládá celkem ze čtyř dílů. První nouzový stav ukončuje, druhý jej prodlužuje, třetí jej nejdřív ukončuje, ale pak jej prodlužuje a čtvrtý jej nejdřív prodlužuje, a záhy jej ukončuje.

Druhé kolo pak stanovuje, zda výsledek vytočený na prvním kole platí, nebo jestli se má točit znovu. Třetí kolo určuje to samé, ale s platností pro kolo druhé.

Čtvrté kolo rozhoduje o tom, kolikrát bude nouzový stav ještě prodloužen a páté se šestým kolem rozhodují o termínu ukončení.

V praxi to tak funguje tak, že Adam Vojtěch zatočí prvním kolem, kde si vytočí, zda se bude nouzový stav ukončovat, prodlužovat, nebo obojí. Následně přistoupí k druhému kolu, které určí, zda zatočení na prvním kole platí. Pokud ne, výsledek se vynuluje a prvním kolem se zatočí znovu. Pokud ano, záleží na výsledku vytočeném na prvním kole. Jestliže si Vojtěch vytočil ukončení nouzového stavu, skončí nouzový stav 17. května. Jakýkoliv jiný výsledek znamená točení na kole číslo čtyři, pět a šest, kde se rozhodne, kolikrát se bude nouzový stav prodlužovat a kdy definitivně skončí.

Souhlasíme s tím, že se jedná o celkem složitou metodu, jak určit konec nouzového stavu v České republice. Na druhou stranu se ale jedná o nejsofistikovanější, nejpropracovanější a nejzodpovědnější postup, jaký vláda zatím během pandemie koronaviru zvolila.

The post Ve sněmovně se bude v pondělí točit kolem štěstí ohledně prodloužení nouzového stavu appeared first on AZ247.cz.

]]>
https://az247.cz/ve-snemovne-se-bude-v-pondeli-tocit-kolem-stesti-ohledne-prodlouzeni-nouzoveho-stavu/feed/ 7
Nad Českou republikou proletělo chemtrails letadlo s 5G anténami šířejícími koronavirus https://az247.cz/nad-ceskou-republikou-proletelo-chemtrails-letadlo-s-5g-antenami-sirejici-koronavirus/ https://az247.cz/nad-ceskou-republikou-proletelo-chemtrails-letadlo-s-5g-antenami-sirejici-koronavirus/#comments Fri, 08 May 2020 13:03:17 +0000 https://az247.cz/?p=6258 Česká republika patří mezi země, které díky včasné a pohotové reakci vlády nebyly novým koronavirem téměř vůbec zasaženy. Z toho důvodu se globální elity rozhodly vytáhnout z rukávu svůj nový...

The post Nad Českou republikou proletělo chemtrails letadlo s 5G anténami šířejícími koronavirus appeared first on AZ247.cz.

]]>
Česká republika patří mezi země, které díky včasné a pohotové reakci vlády nebyly novým koronavirem téměř vůbec zasaženy. Z toho důvodu se globální elity rozhodly vytáhnout z rukávu svůj nový trumf, který má zvrátit úspěšný boj s COVID-19. Tím trumfem je speciální chemtrails práškovací letadlo s 5G anténami na křídlech, které šíří zmutovaná a silnější koronavirus.

Česko není jedinou zemí, kde se šíření viru nedaří podle plánu. Jak tvrdí tajemný komentář na Facebooku, který po této sociální síti koluje už několik týdnů, tak hlavním důvodem celé uměle vyvolané pandemie je vakcína, která bude povinna pro všechny a pomocí které nám elity dají do těla tajné čipy, aby nás mohly sledovat. Proč by elity dělaly něco tak složitého, když každý člověk má telefon a svoje osobní data dobrovolně vypouští na sociální sítě a internet každý den, zatím není jasné.

Ustupující pandemie však elitám nehraje do karet a kazí jejich plán. 5G antény samy o sobě dle internetových expertů a alternativních vědců z Vysoké školy života fungují jako šířiče viru SARS-CoV-2. Chemtrails 5G letadla ale mají celý efekt ještě více umocnit, což by mělo elitám pomoci opět nastartovat celou pandemii.

“Letadlo vypustí virus, zatímco 5G anténa přidělaná k letadlu, ještě více zesílí sílu a životnost viru. Takový vir pak zasáhne mnohem více lidí a bude doslova padat z nebe,” tvrdí Tomáš z Vysoké školy života.

5G antény v kombinaci s chemtrails dokáží zesílit virus až o 450 mikroampérů. Nezastaví ho tak roušky ani respirátory

Velice znepokojující je ale fakt, že takto šířený koronavirus je mnohem silnější než ten klasický. Původní SARS-CoV-2 má sílu 100 mikroampérů. To znamená, že před ním spolehlivě ochrání respirátory a do jisté míry i roušky. Avšak koronavirus šířený 5G chemtrails letadly má sílu až 550 mikroampérů, takže před ním neexistuje ochrana. Klasické multimetry a rychlotesty ho navíc nedetekují, a koronavirus se tak bez povšimnutí šíří mezi obyvateli.

“Před tak agresivním a silným virem neochrání televizní moderátory ani štíty z plexiskla,” dodává Tomáš.

Naštěstí lék je opět stejný jako při klasických chemtrails. Octujte, octujte, octujte. Čím víc octu vystříkáte, tím víc budete v bezpečí a elity na vás nebudou moct. Případné zbytky koronaviru z podlahy pak spolehlivě odstraní nové ruské dezinfekční koště Foldyna.

Článek je satirický a nezakládá se na pravdě.
Máš rád naši tvorbu? Podpoř nás na Patreonu a získej exkluzivní výhody!
Become a Patron!

The post Nad Českou republikou proletělo chemtrails letadlo s 5G anténami šířejícími koronavirus appeared first on AZ247.cz.

]]>
https://az247.cz/nad-ceskou-republikou-proletelo-chemtrails-letadlo-s-5g-antenami-sirejici-koronavirus/feed/ 22
Andrej Babiš omylem oživil resuscitační Andulu https://az247.cz/andrej-babis-omylem-ozivil-resuscitacni-andulu/ https://az247.cz/andrej-babis-omylem-ozivil-resuscitacni-andulu/#comments Mon, 04 May 2020 19:06:48 +0000 https://az247.cz/?p=6246 “První pomoc s premiérem”, jak Andrej Babiš nazval svoje vystoupení v domově důchodců ve Frýdku-Místku, dopadla naprosto nečekaně. Během toho, co premiér ukazoval frýdeckým důchodcům jak správně provádět resuscitaci při...

The post Andrej Babiš omylem oživil resuscitační Andulu appeared first on AZ247.cz.

]]>
“První pomoc s premiérem”, jak Andrej Babiš nazval svoje vystoupení v domově důchodců ve Frýdku-Místku, dopadla naprosto nečekaně. Během toho, co premiér ukazoval frýdeckým důchodcům jak správně provádět resuscitaci při zástavě srdce, totiž nedopatřením oživil resuscitační Andulu.

Stalo se tak jen pár dní poté, co Andrej Babiš oznámil, že se jemu a jeho vládě podařilo zachránit tisíce mrtvých. V reakci na to jsme přišli s teorií, že je český premier ve skutečnosti druhým Ježíšem Kristem. Tento kousek však dokazuje, že Andrej Babiš je mnohem mocnější než syn boží.

“Něco takového nesvedl za svých nejlepších let ani samotný Ježíš. Není pochyb o tom, že kdyby se v nějakém souboji superhrdinů střetl Ježíš s Babišem, vítězem by byl právě premiér. Nyní už víme, že nemáme tu čest s druhým příchodem našeho Pána, ale s něčím mnohem mocnějším, tajemnějším, co využívá temnou stranu síly. Dost pan Babiš mohl být tajným sourozencem prezidenta Putina,” prohlásil hrabě Dominik Dooku.

Andula prosí o milostivou smrt

Otázkou nyní zůstává, co se bude dít se samotnou Andulou. Resuscitační figuríny totiž běžně nemají ruce ani nohy. Ani tato figurína není žádnou výjimkou. A zatímco voliči Andreje Babiše žasnou nad tím, jak premiér obdařil životem neživou figurínu, Andula prosí o milosrdnou smrt.

“Zabte mě! Panebože zabte mě! Nemam ruce, ani nohy, nemám nic!” byla první slova oživlé figuríny.

Momentálně tak česká společnost stojí před velkým dilematem. Nechat žít figurínu bez rukou, nohou a pohlavních orgánů, která si žít nepřeje, nebo ji v rámci přikázání “nezabiješ” nechat naživu? Jaký máte názor vy?

Článek je satirický a nezakládá se na pravdě.
Máš rád naši tvorbu? Podpoř nás na Patreonu a získej exkluzivní výhody!
Become a Patron!

The post Andrej Babiš omylem oživil resuscitační Andulu appeared first on AZ247.cz.

]]>
https://az247.cz/andrej-babis-omylem-ozivil-resuscitacni-andulu/feed/ 3
Rusové vyrobili první auto na světě, které benzín nespotřebovává, ale vyrábí https://az247.cz/rusove-vyrobili-prvni-auto-na-svete-ktere-benzin-nespotrebovava-ale-vyrabi/ https://az247.cz/rusove-vyrobili-prvni-auto-na-svete-ktere-benzin-nespotrebovava-ale-vyrabi/#comments Sat, 02 May 2020 11:22:10 +0000 https://az247.cz/?p=6236 Ruským inženýrům se podařil neuvěřitelný kousek. Týmu okolo Anatola Autonova se totiž podařilo sestrojit vůbec první automobil na světě, jehož motor nejenže nespotřebovává benzín, ale dokonce ho vyrábí. Místo drahého...

The post Rusové vyrobili první auto na světě, které benzín nespotřebovává, ale vyrábí appeared first on AZ247.cz.

]]>
Ruským inženýrům se podařil neuvěřitelný kousek. Týmu okolo Anatola Autonova se totiž podařilo sestrojit vůbec první automobil na světě, jehož motor nejenže nespotřebovává benzín, ale dokonce ho vyrábí. Místo drahého tankování benzínu tak majitelé tohoto vozu musejí benzín z nádrže vylévat.

Automobil s krycím názvem Benzinotvoric by tak mohl nejenže vyřešit otázku, co bude lidstvo dělat během případného nedostatku fosilních paliv a vyčerpání zásob ropy, ale dokonce by pomohl vlastníkům vozu vydělat nemalé peníze.

“Představte si, že vlastníte tento vůz. Zatímco u ostatních aut musíte po vyjetí nádrže natankovat drahý benzín, zde musíte po vyjetí, respektive naplnění nádrže benzín naopak vylít. Můžete ho tak například prodat benzinovým pumpám, nebo sousedovi, který jezdí autem, které benzín ještě spotřebovává. Nejenže ušetříte, ale dokonce i vyděláte!” tvrdí Anatol Autonov, který dodává, že Benzinotvoric může jeho majitelům otevřít dveře k otevření vlastní benzinové pumpy.

Svět by se mohl zbavit závislosti na ropě do 10 let

Ruští inženýři nyní v kooperaci s Vladimirem Putinem řeší otázku, jak automobil distribuovat mezi běžné obyvatelstvo. Jelikož ropa patří mezi největší vývozní artikl Ruské federace, je samozřejmě nasnadě, jestli by mělo Rusko automobil, který vyrábí benzín poslat dále do světa.

“Je před námi důležité rozhodnutí. Náš vůz kromě toho, že vyrábí benzín, ani neprodukuje žádné zplodiny. Máme před sebou tak způsob, jak jezdit autem zadarmo a zároveň produkovat benzín bez emisí. Rusko je připraveno ukončit těžbu svojí ropy v zájmu vyššího dobra,” tvrdí Vladimir Putin.

Ruský plán tak nyní počítá, že do 10 let by mohl každý člověk na světě vlastnit svůj Benzinotvoric. Spoustě lidem tak odpadnout nepříjemné povinnosti spjaté s vlastněním osobního automobilu, například věčné tankování za dvě stovky.

Článek je satirický a nezakládá se na pravdě.
Máš rád naši tvorbu? Podpoř nás na Patreonu a získej exkluzivní výhody!
Become a Patron!

The post Rusové vyrobili první auto na světě, které benzín nespotřebovává, ale vyrábí appeared first on AZ247.cz.

]]>
https://az247.cz/rusove-vyrobili-prvni-auto-na-svete-ktere-benzin-nespotrebovava-ale-vyrabi/feed/ 4