AZ247.cz https://az247.cz Víc než jen pravda Fri, 23 Oct 2020 10:45:51 +0000 cs hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.5.1 Andrej Babiš se rozhodl nového ministra zdravotnictví vylosovat v tombole https://az247.cz/andrej-babis-se-rozhodl-noveho-ministra-zdravotnictvi-vylosovat-v-tombole/ Fri, 23 Oct 2020 10:45:51 +0000 https://az247.cz/?p=6799 Po romantické večeři s Jaroslavem Faltýnkem dnes rezignoval ministr zdravotnictví Roman Prymula. Po pouhém měsíci je tak Česká republika opět bez ministra zdravotnictví. Vláda bude o novém ministrovi zdravotnictví rozhodovat už...

The post Andrej Babiš se rozhodl nového ministra zdravotnictví vylosovat v tombole appeared first on AZ247.cz.

]]>
Po romantické večeři s Jaroslavem Faltýnkem dnes rezignoval ministr zdravotnictví Roman Prymula. Po pouhém měsíci je tak Česká republika opět bez ministra zdravotnictví. Vláda bude o novém ministrovi zdravotnictví rozhodovat už v následujících dnech prostřednictvím tomboly.

Volba tak bude velmi jednoduchá a efektivní. Případní zájemci o post ministra zdravotnictví se mohou přihlásit na stránkách vlády. Jejich jméno pak bude vloženo do osudí. Náhodně vylosované jméno se stane novým ministrem zdravotnictví.

“Poradil jsem se s vesmírem, matkou Zemí a otcem Sluncem. Shodli jsme se, že nebudu vybírat nového ministra zdravotnictví sám, ale výběr nechám na osudu. Tombola nám přišla jako nejlepší možná varianta. Co se má stát, to se stane,” tvrdí v novém díle pořadu Čau lidi premiér Andrej Babiš.

Los proběhne po obdržení dostatečného počtu přihlášek. Svoji přihlášku už potvrdili experti jako Roman Šmucler, Soňa Peková, Janek Ledecký, či ta uřvaná blonďatá kráva, co se vzala malé dítě na demonstraci fotbalových fanoušků na Staroměstském náměstí, a pak natáčela, jak ji policie nechce pustit ven, protože najít pro ni ulici určenou k odchodu bylo moc složité.

Libí se ti naše satirická tvorba? Podpoř nás na Patreonu!
Become a Patron!

The post Andrej Babiš se rozhodl nového ministra zdravotnictví vylosovat v tombole appeared first on AZ247.cz.

]]>
Nejpesimističtější model ministerstva zdravotnictví počítá s tím, že do konce roku všichni zemřeme https://az247.cz/nejpesimistictejsi-model-ministerstva-zdravotnictvi-pocita-s-tim-ze-do-konce-roku-vsichni-zemreme/ Thu, 22 Oct 2020 17:59:25 +0000 https://az247.cz/?p=6788 Ministerstvo zdravotnictví vypracovalo několik scénářů budoucího vývoje počtu nakažených a zemřelých na onemocnění COVID-19. Nejčernější scénář přitom počítá s tím, že do konce roku 2020 všichni zemřeme. “Musíme být připraveni...

The post Nejpesimističtější model ministerstva zdravotnictví počítá s tím, že do konce roku všichni zemřeme appeared first on AZ247.cz.

]]>
Ministerstvo zdravotnictví vypracovalo několik scénářů budoucího vývoje počtu nakažených a zemřelých na onemocnění COVID-19. Nejčernější scénář přitom počítá s tím, že do konce roku 2020 všichni zemřeme.

“Musíme být připraveni na všechno. Pokud by počet nakažených skutečně rostl exponenciálně, byla by do konce roku nakažena většina obyvatel,” zní z ministerstva zdravotnictví.

Pak tu samozřejmě máme ruskou vakcínu proti koronaviru. U té se klidně může stát, že nás všechny zabije, nebo promění v zombie.

“To riziko tu samozřejmě je. Po povinném očkování ruskou vakcínou můžeme všichni zemřít, proměnit se v zombie, či explodovat, potažmo implodovat. Výhody ale v tomto případě přesahují případná rizika a risknout smrt za možnost získání imunity proti koronaviru, za to stojí. Proto budu prosazovat povinné očkování ruskou vakcínou,” prohlásil Prymula.

Model dále počítá i s přírodními katastrofami, či mimozemskou invazí.

“Rok 2020 přinesl spoustu katastrof a pohrom. V kontextu těchto pohrom jsme do modelu započítali i případné katastrofy, které nesouvisí s koronavirem. Nejčernější scénář kalkuluje s případnou katastrofou, jakou je pád meteoru, výbuch Temelínu, zombie apokalypsou, či útokem mimozemšťanů. Kdyby teď ze země začaly vylézat tripody jako ve válce světů, tak nemáme nejmenší šanci. Leda by mimozemšťané umřeli na koronavirus,” dodává Prymula.

My samozřejmě doufáme, že k ničemu takovému nedojde. Jak ale víme, Česká republika je více reality show, než republika. Možné je tak cokoliv.

Libí se ti naše satirická tvorba? Podpoř nás na Patreonu!
Become a Patron!

The post Nejpesimističtější model ministerstva zdravotnictví počítá s tím, že do konce roku všichni zemřeme appeared first on AZ247.cz.

]]>
V Letňanech kromě polní nemocnice vyroste i azylový dům s bezplatným wellness a luxusní restaurací pro hladové umělce https://az247.cz/v-letnanech-krome-polni-nemocnice-vyroste-i-azylovy-dum-s-bezplatnym-wellness-a-luxusni-restauraci-pro-hladove-umelce/ Wed, 21 Oct 2020 18:30:29 +0000 https://az247.cz/?p=6780 V pražských Letňanech momentálně roste chystaná polní nemocnice pro nakažené onemocněním COVID-19. Vláda však nyní oznámila, že kromě nemocnice v areálu vyroste i azylový dům s bezplatným wellness a luxusní...

The post V Letňanech kromě polní nemocnice vyroste i azylový dům s bezplatným wellness a luxusní restaurací pro hladové umělce appeared first on AZ247.cz.

]]>
V pražských Letňanech momentálně roste chystaná polní nemocnice pro nakažené onemocněním COVID-19. Vláda však nyní oznámila, že kromě nemocnice v areálu vyroste i azylový dům s bezplatným wellness a luxusní restaurací pro hladové umělce.

Spousta umělců se sotva vzpamatovala z jarního výpadku příjmů, a už musela před několika týdny o příjmy přijít znovu. Po prvotním zákazu zpěvu, došlo i na uzavření divadel a kin. Mnoho umělců tak má problém s financemi a hrozí jim ztráta bydlení a podvýživa. I proto se vláda rozhodla zakročit.

“Všichni umělci tím trpí. V Česku je pouze jediná kapela, která může hrát dál – kapela Ortel, protože její zpěv, není zpěv. Ostatní kapely, herci, moderátoři, DJové a další, mají velký problém,” tvrdí Unie českých umělců.

Azylový dům pojme až 1000 lidí a bude obsahovat luxusní wellness a jídelnu, resp. luxusní restauraci, kde se bude umělcům servírovat jídlo zadarmo.

“Umělci jsou zvyklí na vysoký standard, protože vydělávají hromadu peněz. Každý z pokojů bude splňovat standard 5 hvězdičkového hotelu. K dispozici bude i bezplatné wellness a tantra masáže se šťastným koncem. V restauraci se pak budou podávat luxusní šestichodová menu. Kdybychom udělali klasický azylový dům, jako pro normální lidi, umělci by se nám na to vykašlali,” stojí v prohlášení vlády.

Azylový dům by měl být hotový do konce října. Umělci, kteří mají zájem o ubytování, se mohou přihlásit na stránkách ministerstva kultury. Vše bude samozřejmě bezplatné, pod podmínkou, že daný umělec má na svém Instagramu alespoň 10 tisíc fanoušků a natočí alespoň minutové video na téma, proč je Andrej Babiš nejlepším premiérem v historii ČR, a proč budou v parlamentních volbách volit hnutí ANO.

Libí se ti naše satirická tvorba? Podpoř nás na Patreonu!
Become a Patron!

The post V Letňanech kromě polní nemocnice vyroste i azylový dům s bezplatným wellness a luxusní restaurací pro hladové umělce appeared first on AZ247.cz.

]]>
Andrej Babiš: Nikdy jsem neřekl, že lockdown už nebude https://az247.cz/andrej-babis-nikdy-jsem-nerekl-ze-lockdown-uz-nebude/ Wed, 21 Oct 2020 11:56:59 +0000 https://az247.cz/?p=6771 Krátce po vyhlášení dalšího lockdownu se premiér Andrej Babiš nechal slyšet, že jeho výrok z léta o tom, že druhý lockdown už nikdy nebude, ve skutečnosti nepronesl on, ale humanoidní...

The post Andrej Babiš: Nikdy jsem neřekl, že lockdown už nebude appeared first on AZ247.cz.

]]>
Krátce po vyhlášení dalšího lockdownu se premiér Andrej Babiš nechal slyšet, že jeho výrok z léta o tom, že druhý lockdown už nikdy nebude, ve skutečnosti nepronesl on, ale humanoidní robot s Babišovou tváří, kterého vyrobil Kalousek se Sorosem.

Babiš doslova prohlásil, že “na druhou vlnu jsme připraveni,” a že “na zvýšený výskyt onemocnění budeme reagovat velice rychle a už nikdy to nebude plošné opatření.” Jak se ale dnes ukázalo, to byly jenom kecy. Tyto kecy ale výjimečně nepronesl premiér, ale humanoidní robot s premiérovou tváří.

“Nikdy jsem nic takového nepronesl. Je to kampáň a podvod!” prohlásil dnes Babiš.

Jak pak informuje náš zdroj, za vším stojí pečlivě připravený plán Miroslava Kalouska a George Sorose.

“George Soros spolu s Kalouskem vytvořili inteligentního humanidního robota, který vypadá a mluví přesně jako premiér Babiš. Tento robot pak vystoupil před kamerami a prohlásil, že druhý lockdown už nikdy nebude a že vládá má vše pod kontrolou. Kalousek pak za pomoci 5G vysílačů a chemtrails začal po České republice rozprašovat koronavirus, aby rozšířil nákazu a ztrapnil Andreje Babiše. Ten ale ve skutečnosti nic o tom, že lockdown už nikdy nebude, neprohlásil,” tvrdí náš zdroj.

Dle našich informací robotický Babiš vystupuje na veřejnosti mnohem častěji. Když má premiér oficiální proslov, kde mluví jako člověk, jde o skutečného premiéra. Že je mu najednou rozumět není tím, že by četl z papíru, ale tím, že skutečný Babiš mluvit umí. Oproti tomu robotický Babiš mluví jako debil, zasekává se, míchá slovenštinu s češtinou a není mu rozumět. Pokud tedy uslyšíte Babiše žvatlat nesmysly, nevěřte mu, není to Babiš, ale Kalouskem sestavený robot, který má premiéra zahanbit.

To samé platí i robotickém Janku Ledeckém, který před pár týdny natočil video, kde tvrdí, že Covid není nebezpečný. Dokonce i kritik opatření Roman Šmucler, ve skutečnosti není nic jiného než robotický generátor náhodných slov. Jak Ledecký, tak Šmucler, nemají s tvrzením svých robotických protějšků nic společného. Výjimku tvoří pouze molekulární genetička Soňa Peková. Ta nemá robotický protějšek, který by jejím jménem vypouštěl dezinformace, ta je prostě jen kráva.

Na závěr vás žádáme o jednu věc. Všichni prosím zachovejte paniku, protože brzy všichni umřeme. Děkujeme.

Libí se ti naše satirická tvorba? Podpoř nás na Patreonu!
Become a Patron!

The post Andrej Babiš: Nikdy jsem neřekl, že lockdown už nebude appeared first on AZ247.cz.

]]>
Kyanid se do Bečvy zřejmě dostal z odvodňovací stoky Helmova žlebu https://az247.cz/kyanid-se-do-becvy-zrejme-dostal-z-odvodnovaci-stoky-helmova-zlebu/ Tue, 20 Oct 2020 15:45:04 +0000 https://az247.cz/?p=6764 Je to už přes 600 hodin, co ministr životního prostředí Richard Brabec prohlásil, že viníka otrávení Bečvy kyanidem budeme znát během pár hodin. Nyní to však vypadá, že havárie bude...

The post Kyanid se do Bečvy zřejmě dostal z odvodňovací stoky Helmova žlebu appeared first on AZ247.cz.

]]>
Je to už přes 600 hodin, co ministr životního prostředí Richard Brabec prohlásil, že viníka otrávení Bečvy kyanidem budeme znát během pár hodin. Nyní to však vypadá, že havárie bude konečně objasněna. Podle doposud nezveřejněných důkazů se kyanid do Bečvy dostal z odvodňovací stoky Helmova žlebu.

Jedná se o celkem překvapivé zjištění, jelikož většina veřejnosti i některých odborníků předpokládala, že za únik kyanidu do řeky může nedaleká DEZA, která je shodou okolností ve vlastnictví holdingu premiéra Babiše, a proto celé vyšetřování tak dlouho trvá. Není tomu ale tak.

“Vyšetřování komplikuje poměrně velká vzdálenost Helmova žlebu od místa havárie. Dopídit se tak k původu kyanidu bylo složité. Zároveň bychom se mohli ptát, kde byl Gondor, když k nehodě došlo. Jak ale zjistili vyšetřovatelé, i přes velkou vzdálenost, opustil kyanid Helmův žleb přes odvodňovací stoku, a následně putoval přes téměř celou Středozem až k Valašskému meziříčí, kde se vlil do Bečvy a otrávil desítky tisíc ryb,” tvrdí náš zdroj.

O Helmově žlebu se mluvilo i na schůzce Andreje Babiše s ministrem Brabcem.

“Nevím, co to sakra Théoden v Helmově žlebu provádí, ale otrávilo nám to tu tisíce rybe. My tu ale chceme rybe. Celá teorie o kyanidu z odvodňovací stoky dává mnohem větší smysl, než že by za tím stál někdo z holdingu,” řekl Babiš, přičemž mu z pozadí koukaly kotníky ministra životního prostředí Richarda Brabce.

Pokud se ukáže, že na vině je skutečně Rohan, mohlo by to ohrozit evakuaci České republiky do Helmova žlebu v případě dalšího zhoršení koronavirové krize.

Libí se ti naše satirická tvorba? Podpoř nás na Patreonu!
Become a Patron!

The post Kyanid se do Bečvy zřejmě dostal z odvodňovací stoky Helmova žlebu appeared first on AZ247.cz.

]]>
Na Staroměstském náměstí protestovali fotbaloví fanoušci za propuštění Romana Berbra https://az247.cz/na-staromestskem-namesti-protestovali-fotbalovi-fanousci-za-propusteni-romana-berbra/ Mon, 19 Oct 2020 10:41:23 +0000 https://az247.cz/?p=6759 V Praze se včera sešlo přes 2000 fotbalových fanoušků, kteří uspořádali demonstraci za propuštění místopředsedy Fotbalové asociace ČR Romana Berbra. Ten byl podle nich neprávem vzat do vazby a stal...

The post Na Staroměstském náměstí protestovali fotbaloví fanoušci za propuštění Romana Berbra appeared first on AZ247.cz.

]]>
V Praze se včera sešlo přes 2000 fotbalových fanoušků, kteří uspořádali demonstraci za propuštění místopředsedy Fotbalové asociace ČR Romana Berbra. Ten byl podle nich neprávem vzat do vazby a stal se obětí tajného spiknutí.

Demonstrace se účastnili převážně ultras pražské Sparty a ostravského Baníku. Jindy znepřátelené tábory spojily svoje síly, aby vyjádřily svůj nesouhlas s vykonstruovanou kauzou vůči Romanu Berbrovi.

“Pan Berbr posunul český fotbal o několik úrovní výš, než byl před takovými 15 lety. Česká liga teď může konkurovat ligám v Belgii, či Dánsku. To se ale nelibí hokejovému lobby, které přišlo s touto vykonstruovanou kauzou, aby poškodilo dobré jméno českého fotbalu a donutilo lidi zase sledovat více hokej, který po vzestupu českého fotbalu utrpěl nejvíc!” tvrdí jeden z ultras pražské Sparty.

Roman Berbr má mezi fotbalovými fanoušky a hlavně mezi ultras velkou podporu. Jeho jméno je v průběhu sezóny pravidelně skandováno fanoušky téměř všech týmů v nejvyšší české fotbalové lize. Hlavně pak pokřik: “Roman Berbr, Roman Berbr, STB!” Zkratka STB přitom znamená – skvělý, talentovaný, báječný.

Celá demonstrace nakonec dopadla neslavně, jelikož došlo k potyčkám mezi demonstranty a policií. Jak ale tvrdí naše zdroje, celá situace byla stejně jako Berbrův proces, vykonstruovaná.

“Celou potyčku vyprovokovali agenti z Českého svazu ledního hokeje, kteří přestrojení za fotbalové fanoušky začali házet dýmovnice a dlažební kostky. Netřeba dodávat, že všichni Sparťané i Chachaři ihned opustili náměstí, jelikož ani jedna z těchto dvou skupin nevyhledává souboje a potyčky. Bohužel vzhledem k tomu, že policie v kooperaci s hokejovým svazem zablokovala všechny hlavní odchodové cesty, a pro fotbalové ultras je příliš složité, najít jinou cestu, do bitky s hokejovými stávkokazy se stejně dostali,” tvrdí náš zdroj.

Libí se ti naše satirická tvorba? Podpoř nás na Patreonu!
Become a Patron!

The post Na Staroměstském náměstí protestovali fotbaloví fanoušci za propuštění Romana Berbra appeared first on AZ247.cz.

]]>
Na Staroměstském náměstí se dnes pořádal sraz absolventů Vysoké školy života https://az247.cz/na-staromestskem-namesti-se-dnes-poradal-sraz-absolventu-vysoke-skoly-zivota/ Sun, 18 Oct 2020 15:16:59 +0000 https://az247.cz/?p=6747 Prestižní Vysoká škola života dnes uspořádala vůbec největší sraz absolventů ve svojí historii. Na Staroměstské náměstí dnes dorazilo více než 2000 absolventů, kteří společně prodiskutovali aktuální pandemii onemocnění Covid-19 a...

The post Na Staroměstském náměstí se dnes pořádal sraz absolventů Vysoké školy života appeared first on AZ247.cz.

]]>
Prestižní Vysoká škola života dnes uspořádala vůbec největší sraz absolventů ve svojí historii. Na Staroměstské náměstí dnes dorazilo více než 2000 absolventů, kteří společně prodiskutovali aktuální pandemii onemocnění Covid-19 a pokusili se ji ukončit házením dlažebních kostek.

Absolventi se začali scházet v dnešních odpoledních hodinách. Hned od začátku srazem zněly teorie o původu koronaviru a jeho případném řešení. Absolventi se nakonec hromadně shodli, že krizi je možné ukončit házením dlažebních kostek, ničením cizího majetku a zapalováním dýmovnic.

“Vláda nás chce očipovat. Kdo bude oponovat, toho zavře to chystaných polních shromažďovacích, resp. koncentračních táborů. Tam budou odpůrci očkování a čipování uzamčeni a vyhlazeni. Žijeme v totalitě! Je to tu horší, než za války! Dlažebními kostkami to ale můžeme zastavit! ACAB!” tvrdí jeden z absolventů.

Dlažební kostka v obličeji může vyléčit Covid-19

Podle aktuálních zjištění absolventů fakulty alternativního zdravotnictví na Vysoké škole života, pokud je člověk trefen dlažební kostkou do obličeje, může tím vzniknout imunita proti Covid-19. Jak zmiňujeme výše, absolventi se rozhodli vzít krizi do vlastních rukou, a započali s házením kostek.

“Rána dlažební kostkou do ksichtu vám vytvoří imunitu. Dým z dýmovnice pak zabije koronavirus, který už máte v krvi. Ano, je možná paradoxní, že jsme to právě my, kdo se nejhlasitěji vyhrazoval proti hnutí BLM, že na demonstracích rabuje a ničí cizí majetek, a teď děláme to samé, ale zatímco BLM to dělali z toho důvodu, že to jsou tupé opice, my to děláme pro vyšší dobro a ukončení pandemie,” tvrdí absolvent Otakar, zatímco si otírá ruce mastné od klobásy do svojí mikiny s logem kapely Ortel.

O dodržení pitného režimu se postarala policie

Aby protest proběhl hladce, dorazila na místo policie České republiky s vodními děly, jimiž pomohla absolventům dodržovat pitný režim. Dav byl díky tomu v horkém podzimním dnu zchlazen a řádně hydratován.

“Nemocnice nám kolabují. Když se ti idioti musejí bez roušek a rozestupů hromadně scházet, tak je aspoň hydratujeme, aby tam sebou nesekli,” stojí v prohlášení Policie ČR.

Zatímco policie chladila, armáda z vrtulníků shazovala desítky mozků, které pomohly navýšit už tak vysokou mozkovou kapacitu a IQ účastníků, což pomohlo vymyslet účinnější metody boje proti koronaviru. Mezi ně patřilo například krom již zmiňovaného házení dlažebních kostek i házení lahví od piva.

Aktuální sraz by měl probíhat do večerních hodin. Jakmile absolventi doházejí dlažebními kostkami a zraní dost lidí, odeberou se na letenskou pláň, kde proběhne hromadná a vzájemná masturbace nad tím, jak celý den nemuseli nosit roušky. Na místě bude i tombola a možná dorazí i Tomio Okamura, který provede první otočení tomboly.

Libí se ti naše satirická tvorba? Podpoř nás na Patreonu!
Become a Patron!

The post Na Staroměstském náměstí se dnes pořádal sraz absolventů Vysoké školy života appeared first on AZ247.cz.

]]>
Přestaňte řešit koronavirus. Nebuďte ovce! https://az247.cz/prestante-resit-koronavirus-nebudte-ovce/ Sun, 18 Oct 2020 11:20:13 +0000 https://az247.cz/?p=6739 Česko poslední týdny neřeší nic jiného než koronavirus. Přitom se zde dějí mnohem závažnější věci, které je třeba řešit. Například stále více lidí budí ovce. Buzení ovcí má velice neblahý...

The post Přestaňte řešit koronavirus. Nebuďte ovce! appeared first on AZ247.cz.

]]>
Česko poslední týdny neřeší nic jiného než koronavirus. Přitom se zde dějí mnohem závažnější věci, které je třeba řešit. Například stále více lidí budí ovce.

Buzení ovcí má velice neblahý vliv na organismus těchto hospodářských tvorů. Pokud ovci nenecháme, aby se vzbudila sama, ale je “násilně” vzbuzena, její organismus zažije šok. Bohužel v České republice aktuálně existují tisíce lidí, kteří chodí, a ze srandy na loukách budí ovce.

“Pokud ovci vzbudíme, může jí vypadat vlna, zkazit se jí mléko, nebo dokonce splašená ovce může udělat kvantovou díru do časoprostoru. Proto je důležité ovce nebudit a nechat je, ať se vzbudí samy. Stále více lidí však chodí a ovce budí, protože jim to přijde vtipné. To je téma, které by se mělo řešit. Přetížené nemocnice a tisíce mrtvých jsou jedna věc, ale co budeme dělat, až nebudeme mít žádnou ovčí vlnu a mléko a z kvantové díry nám do našeho světa budou proudit démoni z jiné dimenze? Přestaňte už řešit koronavirus! Nebuďte ovce!” tvrdí ovcolog Adrián Krabiš.

Probuzené ovce nosí roušky

Podle Krabiše navíc ovce, které jsou násilně probuzeny, zdegenerují, a začnou nosit roušky, aby se bránily před koronavirem. To je podle Krabiše veliký problém.

“Jak víme, roušky proti koronaviru nefungují, protože virus je menší, než mezery mezi vlákny roušek. Jelikož se virus nešíří pomocí kapének, ale jen si tak sám létá vzduchem, roušky nefungují. Navíc oslabují imunitu a ovce jsou pak nemocné. Říkala to paní doktorka Peková, takže je to pravda! Ovce, které jsou násilně probuzeny zdegenerují a začnou nosit roušky, protože se bojí koronaviru. Pak nám budou umírat na oslabenou imunitu. Co budeme dělat potom? Otevřete oči! Nebuďte ovce!” apeluje na Čechy znovu Krabiš.

Dalším důležitým tématem, které zapadlo v neustálém řešení koronavirové krize, je tzv. zahrádkářský zákon, jehož řešení opakovaně prosazuje Andrej Babiš. Bohužel i takto důležitou věc politici odmítají řešit.

“Zahrádkářský zákon a buzení ovcí jsou dvě věci, které je potřeba vyřešit přednostně,” shodují se Andrej Babiš a Andrián Krabiš.

Libí se ti naše satirická tvorba? Podpoř nás na Patreonu!
Become a Patron!

The post Přestaňte řešit koronavirus. Nebuďte ovce! appeared first on AZ247.cz.

]]>
Pokud se krize ještě zhorší, plánuje vláda evakuovat Česko do Helmova žlebu https://az247.cz/pokud-se-krize-jeste-zhorsi-planuje-vlada-evakuovat-cesko-do-helmova-zlebu/ https://az247.cz/pokud-se-krize-jeste-zhorsi-planuje-vlada-evakuovat-cesko-do-helmova-zlebu/#comments Sat, 17 Oct 2020 20:02:49 +0000 https://az247.cz/?p=6733 Aktuální situace ohledně koronaviru není přívětivá a dále se zhoršuje. Vláda v reakci na to podle našeho zdroje tajně vypracovala nový krizový plán. Ten zahrnuje i případnou evakuaci celé České...

The post Pokud se krize ještě zhorší, plánuje vláda evakuovat Česko do Helmova žlebu appeared first on AZ247.cz.

]]>
Aktuální situace ohledně koronaviru není přívětivá a dále se zhoršuje. Vláda v reakci na to podle našeho zdroje tajně vypracovala nový krizový plán. Ten zahrnuje i případnou evakuaci celé České republiky do Helmova žlebu.

Koronavirus naprosto drtí českou společnost a zdravotnictví. Helmův žleb se tak zdá být dobrý útočištěm, protože jak víme, přes jeho zdi nikdy žádný nepřítel neprošel. Koronavirus by neměl být výjimkou.

“Ani Saruman a jeho desetitisíce skurutů nedokázali dobít Helmův žleb a zničit Rohan. Pokud dokázal odolat i takto hrozivé armádě, odolá i koronaviru. Po poslední bitvě o Helmův žleb navíc byla vyřešena i neslavná odvodňovací stoka,” zaznělo na tajném jednání Babiše, Prymuly a Hamáčka.

Otázkou však zůstává, jak plánuje vláda do Helmova žlebu vtěsnat 11 milionů lidí, jelikož reálně se jich do pevnosti vejde maximálně několik tisíc. Odpověď je podle našeho zdroje jasná.

“Pokud budete chtít do Helmova žlebu, musíte se nechat očipovat, jinak vás tam nepustí. Je to první krok k tomu, abychom se všichni nechali dobrovolně očipovat,” tvrdí náš zdroj.

Jestliže denní nárůst nakažených do konce října neklesne pod 3 000 za den, měl by ústup do Helmova žlebu začít ihned 1. listopadu.

Libí se ti naše satirická tvorba? Podpoř nás na Patreonu!
Become a Patron!

The post Pokud se krize ještě zhorší, plánuje vláda evakuovat Česko do Helmova žlebu appeared first on AZ247.cz.

]]>
https://az247.cz/pokud-se-krize-jeste-zhorsi-planuje-vlada-evakuovat-cesko-do-helmova-zlebu/feed/ 1
Na internet unikly záběry Lukašenka při sexu s jiným mužem. Nejspíš se jedná o Putina https://az247.cz/na-internet-unikly-zabery-lukasenka-pri-sexu-s-jinym-muzem-muze-se-jednat-o-putina/ Sun, 11 Oct 2020 14:02:14 +0000 https://az247.cz/?p=6722 Velký poprask v Bělorusku vyvolalo video, které zachycuje běloruského prezidenta Lukašenka při sexu s mužem, který je nápadně podobný ruskému prezidentovi Putinovi. V kontextu s rok starým výrokem, ve kterém Lukašenko...

The post Na internet unikly záběry Lukašenka při sexu s jiným mužem. Nejspíš se jedná o Putina appeared first on AZ247.cz.

]]>
Velký poprask v Bělorusku vyvolalo video, které zachycuje běloruského prezidenta Lukašenka při sexu s mužem, který je nápadně podobný ruskému prezidentovi Putinovi. V kontextu s rok starým výrokem, ve kterém Lukašenko prohlásil, že je lepší být diktátorem než gayem, pak nabírá toto video zcela nový rozměr.

Podle odborníků se zcela nepochybně jedná o Lukašenka. Totožnost druhého muže není zcela jistá, avšak podle moderních aplikací na rozpoznání obličeje, se jedná o ruského prezidenta Putina.

“Video začne orálním sexem, kdy Lukašenko Putinovi dopřává rozkoš svými ústy. Následně oba muži přejdou ke klasickému sexu, kdy Lukašenko klečí na všech čtyřech a Putin s ním provozuje tzv. polohu. “na pejska””, tvrdí odborník na rozpoznávání obličeje, který si je 100% jist, že jde o koitus dvou prezidentů.

V druhém videu vystupují i Ramzan Kadyrov a Alexandr Zaldostanov

Krátce poté se na internetu objevilo i druhé video, kde opět souloží Putin s Lukašenkem. Oba muže ale po pár minutách začnou doplňovat další dvě osoby, zřejmě čečenský prezident Ramzan Kadyrov a vůdce Nočních vlků Alexandr Zaldostanov.

“Kadyrov si z těch čtyř celý akt užívá ze všech nejvíc. Je mu vidět na očích, jak zažívá tu největší rozkoš v životě. A Zaldostanov má takovou kládu, že si Putin týden nesedne,” stojí v komentářích pod videem.

Tato videa jsou tedy jasným důkazem toho, že homofobové jsou ve spoustě případů sami latentními homosexuály. Celá tato čtyřka se za svoji sexuální orientaci tak stydí, že se rozhodla na venek vystupovat jako drsní lovci homosexuálů, ale ve svém volném čase spolu souloží a navzájem polykají svoje ejakuláty.

Libí se ti naše satirická tvorba? Podpoř nás na Patreonu!
Become a Patron!

The post Na internet unikly záběry Lukašenka při sexu s jiným mužem. Nejspíš se jedná o Putina appeared first on AZ247.cz.

]]>