EU chystá novou příručku pro islamisty. Má jim vysvětlit, že odpalování bomb na veřejných místech je nevhodné

22 Bře 2016

EU bleskurychle zareagovala na dnešní teroristické útoky v Bruselu a plánuje vydat novou příručku pro evropské islamisty. Ta by měla navazovat na již dříve vydanou příručku o tom, že sexuální obtěžování evropských žen není součástí žádné evropské tradice a je u na území EU dokonce trestné.

Příručka bude od konce března zdarma ke stažení stránkách Evropské unie. Ta si od ní slibuje odvrácení dalších teroristických útoků napříč Evropou.

„Islamisté nevědí, že v Evropě se odpalování bomb na veřejných místech nikdy netěšilo velké oblibě, ba dokonce bylo odjakživa veřejností kritizováno. Pokud islamisté chtějí žít mezi námi v harmonii, musí být nejdříve poučeni o našich zvyklostech. Proto chceme vydat novou příručku, která jim vysvětlí, že by na veřejnosti neměli odpalovat bomby,“ stojí v oficiálním prohlášení Evropské unie k dnešním útokům v Bruselu.

Proti příručce se naopak ostře ohradila česká aktivistka za práva islámských menšin – paní Olga Haustová. Podle ní se jedná o diskriminaci, ne-li dokonce rasismus. Příručka prý brání muslimům praktikovat v Evropě jejich zvyky.

„Většina evropských islamistů je bílá, tudíž se nemůže jednat o rasismus, ale tohle je rasismus! Nemůžeme menšinám zakazovat jejich zvyky. Pokud v muslimských zemích mají tradici, že si před snídaní skočí odpálit bombu na letiště nebo do metra, neměli bychom jim v tom bránit. Jedná se o utlačování menšin a omezování jejich práv a svobod,“ prohlásila paní Olga.

EU však ani přes protesty aktivistů své stanovisko měnit nehodlá. Je prý důležité zaručit všem evropským občanům bezpečí. Z toho důvodu je kromě příručky pro muslimy na pořadu dne i již dříve projednávané omezení držení zbraní.

„Doufáme, že se nám podaří zpřísnit držení zbraní na území EU. Jakmile přestanou existovat obchody se zbraněmi, ve kterých si na zbrojní průkaz můžete legálně zakoupit útočnou pušku či plastickou trhavinu, bude v Evropě bezpečněji,“ stojí dále v prohlášení EU.

Konečně tak Evropská unie začala podnikat kroky, které mají reálnou šanci na zastavení teroristické hrozby v Evropě. My bychom EU doporučili ještě letáčkovou kampaň přímo v Sýrii, která by tamním radikálům v IS vysvětlila, že zabíjení je špatné. Pak se doufejme konečně začne blýskat na lepší časy.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

35 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Albert Mlčoch
Albert Mlčoch
4 let před

ano, přesně jak píšete, začne se “blýskat”, možná až “třískat” na lepší časy 😀

Mates Mates
Mates Mates
4 let před

A ještě pro vrahy,uchyly,blazny a nemusi bit policie.EU je genialni.

Vojtěch Herzán
Vojtěch Herzán
4 let před
Reply to  Mates Mates

alespoň zachovejte školy, když čtu takové příspěvky, evokuje to ve mě chuť zvracet..

Eduard Pýcha
Eduard Pýcha
4 let před

a jeste tu o karkulce, ano zbavte nas zbrani legalnich , opatrime si je ilegalne !!!

Olga Stojanoska
Olga Stojanoska
4 let před

Jako vtip dobrý, jsem se zasmála. tohle určitě pomůže

Lubomír Čáslava
Lubomír Čáslava
4 let před

Hezký sarkasmus

Vít Včeliš
Vít Včeliš
4 let před

No jistě(!!!), oni jsou od dětství vychovávaný k nenávisti vůči nevěřícím a jiným vírám a příručka je má zastavit ve fanatickém útoku? Přeci když někdo jde něco takového udělat, tak prostě nemůže být při smyslech! No nevím, kdybych já bojoval někde v Sýrii za ČR, tak by mě asi taky nějaká příručka od IS asi nezastavila, bych řekl, že bych si s ní tak maximálně víte co? Tohle je štěk EU, důkaz naprostého zoufalství a bezmoci vůči těmto terororistickým útokům. Je to smutné, ale budeme si muset na tyhle útoky začít zvykat. Hlavně díky tomu, že “někdo” nechal proudit statisíce… Číst vice »

Na jménu nesejde
Na jménu nesejde
4 let před
Reply to  Vít Včeliš

Nikdy jsem nekouřil. Můj dědeček byl závislý kuřák. Moje matka, jeho dcera mu vždy říkala, aby přestal, že ho to zabíjí a musí přestat, nebo o něj příjde. Můj děda umřel na rakovinu plic ve svých 67 letech. Toho večera ke mě matka přišla a řekla mi, že jí musím slíbit, že nikdy nebudu kouřit. Slíbil jsem. Celý svůj život jsem se nedotkl cigarety. Ale teď toho začínám vážně litovat, jelikož jsem z vašeho komentáře i tak dostal rakovinu.

Jiří Guřan
Jiří Guřan
4 let před

Ale koukám, že se pár lidí chytilo 😀

Jindřich Kubánek
Jindřich Kubánek
4 let před
Reply to  Jiří Guřan

Pár?
Podle reakcí většiny mám dojem, že nám schází IQ nebo smysl pro humor. :O)

Roman Špeta
Roman Špeta
4 let před

Jediná příručka je pro nás,a to ráže 7.62…

MartinPenicka
4 let před

Příručka pro islámský teroristy? 😀 Jsem se pěkně nasmál 😀

Martin Tvrdy
Martin Tvrdy
4 let před

Lidi, ze tyhle zvasty vubec zerete. Minuly tyden jsem byl v Jordansku a bavil jsem se na tema terorismus a krestanstvi s mistnima muslimama. Vsichni to odsuzovali jako neco CO je proti islamu samotnemu. S krestanstvi nemeli zadny problem a na kazdem rohu stal vedle mesdity I kostel. Tim cim vas krmi v televizi a na internet jsou totalni bludy. Prirucka o odpalovani bomb? To musel vymyslet totalni magor. To neni normalni nikde. To CO se deje je systematically likvidace Evropy ktera je nekym placena a nekdo Tim sleduje sve zajmy. A kdyz se to hodi na muslimy tak ten… Číst vice »

Juraj Hrica
Juraj Hrica
4 let před
Reply to  Martin Tvrdy

to je Jordánsko, pomerne tolerantná krajina.

Martin Tvrdy
Martin Tvrdy
4 let před

PS…. kolik lidi tu cetlo opravdu Koran a kolik opravdu nekde bylo a kolik se opravdu ptalo CO je Pravda? Ono jde o to ze je hlavne v Evrope potreba rozsirit strach a bezmoc. Pak v takove situaci kazdy bude souhlasit s vojenskym zasahem v zemi te ci one kde by za normalnich podminek s Tim nikdo nesouhlasdil. Tak jak si USA vymysleli pribeh o Sadamovi a jadernych zbranich. Ale nikdy se nic nenaslo. Podobne, blizky vychod je plny ropy a kde ceho. CO si trochu dotvorit realitu tak, abychom tam vlastne vojensky sli zachranovat sami sebe? Ale kdo “rozesral”… Číst vice »

Lukas Čáp Rotrekl
Lukas Čáp Rotrekl
4 let před
Reply to  Martin Tvrdy

On Saddám v minulosti chemickými zbraněmi disponoval. Někdy kolem roku 1989 je i použll proti kurdům. Odkaz bych musel hledat, a nějak se mi při neděli večer nechce… Toť jedna věc. Odkud jde víc propagandy těžko říct, mám pocit, že “slušný” český člověk víc žere tu ruskou, ale rozhodně nejde podíl na rozdmíchání uprchlické krize upřít ani rusku, které dost okatě podporuje syrský režim. Můžem se přít jaký podíl měly US na Arabském jaře, jestli tam vnesli nějakou provokaci nebo to bylo způsobeno jen informovanosti lidí díky šíření internetu a informací, o tom, že na světě je to i jinak,… Číst vice »

zakki
zakki
4 let před
Reply to  Martin Tvrdy

jsi legrační 🙂 Kdo rezesral třeba Egypt? Kdo tedy asi svrhl Mubaraka, velkého kamaráda USA? Že by sami Egyptané?

Miroslav Pavelka
Miroslav Pavelka
4 let před

To je opravdu banda debilů. Lidé s islámským náboženstvím si přišli Evropu podmanit. A EU jako odpověď vydá příručku? To jak co ? Bububu ty jeden islámský občane ???? To že jsou naši vůdci v EU? Ne, To je pátá kolona!!

luftmausmann
luftmausmann
4 let před

“pátá kolona” a konečně to mám
“Vlastizradci” – bylo
“protičeský”- bylo
“fašisti” – Bylo
Chybí mi ještě výraz “provokatér”

Hugo Houba
Hugo Houba
4 let před

Jak může být někdo tak hloupý a tomuto článku uvěřit, to mi hlava opravdu nebere 😀 😀

Jarda
Jarda
4 let před

Kdo to vůbec tohle může vymyslet a dát na web pod tuhle problematiku… zamýšlím se zda mezi nama jsou lidé s nějakým průměrným IQ.

james porter
james porter
4 let před

tohle mohli vymyslet pouze oomezeny lidi
bravo az tady budem mrtvy tak vime kdo za to muze
…eu

Miroslav Blaško
Miroslav Blaško
4 let před

Ha ha ha

My name doesn't matter
My name doesn't matter
4 let před

Naprosto nechápu, co si tvůrci článku myslí. Myslíte si, že situaci ulehčíte vytvářením trapných sarkastických vtipů na to, že odpalování bomb je nevhodné? Seberte se. Když se na to podíváte z neutrálního, a ne davově zabarveného hlediska, v Koránu bylo vlastně mnohem víc náboženské tolerance než v Bibli, muslimové byli mnohem tolerantnější než tehdejší křesťani. Také bych rád upozornil, že Islámista není to samé co Muslim, a jestli je jen jediná věc co Islámisti nechtějí, tak je to soužití s západní civilizací. Islámista je výraz pro extrémisticky smýšlejícího Muslima. Chápu že pro většinu Čechů je mnohem jednodušší říkat to co… Číst vice »

Juraj Hrica
Juraj Hrica
4 let před

a potom si sa zobudil. Porovnaj si spôsob šírenia kresťanstva v prvých troch storočiach a prvých 30 rokov šírenia islamu a to, čo považuje ktoré náboženstvo za svoju pravú tradíciu. Kresťanstvo mierovú misiu – nie že by sa v jeho 2000 ročných dejinách nevyskytlo násilia viac ako dosť a vecí, na ktoré by som ako kresťan mal byť hrdý, ale aspoň viem, že to nekorešponduje s pravou vierou. To sa v prípade islamu až tak isto povedať nedá. Prečítaj si, ako naložil Prorok so Židmi, resp. judaizovanými arabskými klanmi v Mekke a pod., potom pochopíš – možno – rozdiel.

11mojahudba .
11mojahudba .
4 let před

to kto takéto hoaxy vymýšla preboha, WTF???? 😀

“„Většina evropských muslimů je bílá, tudíž se nemůže jednat o rasismus, ale tohle je rasismus! Nemůžeme menšinám zakazovat jejich zvyky. Pokud v muslimských zemích mají tradici, že si před snídaní skočí odpálit bombu na letiště nebo do metra, neměli bychom jim v tom bránit. Jedná se o utlačování menšin a omezování jejich práv a svobod,“ prohlásila paní Olga.”

Josef Lvovič Visiaronnovič
Josef Lvovič Visiaronnovič
4 let před

Toto je hrozné místo toho aby nás EU ochranovala a bojovala proti islámu a všem muslimům místo toho si vydává tyto příručky, ještě že je tu náš velkocar Putin který již brzy osvobodí všechny slovany od atlantiku až po pacifik a zničí ty muslimaky

Martin Novotný
Martin Novotný
4 let před

Opravdu? Tohle je od Evropské Unie neuvěřitelné odebírání práv. Vydat takovouto věc? chce se mi z EU zvracet, místo aby byla za toto kulturní obohacení ráda, obrací se k němu zády. co příjde příště? Nákaz aby tito uprchlíci před válkou se ženami a dětmi museli pracovat? Místo toho aby pobírali podporu od státu na což mají plné právo. Doufám že už brzy bude povinné ze zákona aby každý občan ČR měl u sebe v bytě minimálně tři uprchlíky a v případě většího domu rovnou 3 rodiny.

Traci Carter
Traci Carter
4 let před

I am from America. I am unaware as to what language this is. We sympathize with the Europeans and the muslim infiltration that has taken place in your nations. The infiltration is on it’s way to our nation. Our current President is a communist as is Merkel and obviously Hollande. I am a Donald J Trump supporter which is America’s last hope or we too will live in devastation. It is the global elite who is doing this, but I’m sure you already know that. From America, sincerest wishes……..

David Schöbl
4 let před
Reply to  Traci Carter

Oh, your comment makes me really worried about our future. For sure. Current Politicians are riding the boat, that is floating on the corpses of honest and decent people, fueled by hatred and fear. And you are the fuel of Donald Trump 🙁 NOBODY sympathizes with IS occupation of EU or US!!! But making more violence and hate does not solve anything. It will only make more angry people. And more angry people means we are closer to total war. DONALD TRUMP SYMPATHIZES WITH PUTIN!!! Realize that before you vote!!! 🙁 Putin is dictator-like Russian president riding the “hate boat”… Číst vice »

Zdenička Novotná
Zdenička Novotná
3 let před

EU by měla jít do prd…píp se svými sračkovinami – kdo je tu chce ? leda IQ 10 a v EU jich je jak vidno velmi mnoho, když se zabývají stále jen kravinami

Volodus
Volodus
3 let před

Ja uz som odovzdal zbrane! Hned sa citim bezpecnejsie. Ten naval lasky po odovzdani je neskutocny. Nikdy by som neveril ze to pomoze.
Oni mali tazke detstvo, treba to chapat, musime ich lubit a bude nam vsetkym spolu dobre. Laska spravi vsetko! Uz som si kupil bublifuk, lebo bublinky ked su vo svetle maju vsetky farby duhy. Nosim ho vzdy so sebou. Keby sa nahodou primne niekto odpalil, tak po roztrhani vyletia bublinky a daju svetu jasnu spravu, ze lubit treba az do roztrhania! Lasku vsetkym!

Vladimír Ulrich
Vladimír Ulrich
3 let před
Reply to  Volodus

comment image

Jaroslava Haselbachová
Jaroslava Haselbachová
3 let před

Domnívám se, že se musí nainstalovat dopravní značky: Zákaz odpalování. A policie to musí kontrolovat, a dávat mastné pokuty. To budou příjmy do státní pokladny.

No ty vole
No ty vole
1 rok před

Ty vole se bavím, to fakt lidi, co píšou ty komenty, jako kdyby byl článek pravdivý a) si nevšimli, že jsou na sarkastickém webu plus jim schází totální rozlišovací schopnosti plus prospali na škole češtinu, kde se braly slohy a jejich stylistické ztvárnění??? – Kurňa, dyť ten sloh obsahuje VŠECHNY prvky sarkastického díla, ten kdo si toho nevšimne, si nevšimne rovněž, že Teletele nebylo skutečným zpravodajstvím??? b) je jim jasné, že je to satira, ale jejich emoční stránka osobnosti je tak labilní, že na slova islamista a bomba se jako na povel otevře brána agrese? I v satiře? Proboha. Pak… Číst vice »

RSS
35
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x