EU chystá novou příručku pro islamisty. Má jim vysvětlit, že odpalování bomb na veřejných místech je nevhodné

22 Bře 2016

EU bleskurychle zareagovala na dnešní teroristické útoky v Bruselu a plánuje vydat novou příručku pro evropské islamisty. Ta by měla navazovat na již dříve vydanou příručku o tom, že sexuální obtěžování evropských žen není součástí žádné evropské tradice a je u na území EU dokonce trestné.

Příručka bude od konce března zdarma ke stažení stránkách Evropské unie. Ta si od ní slibuje odvrácení dalších teroristických útoků napříč Evropou.

„Islamisté nevědí, že v Evropě se odpalování bomb na veřejných místech nikdy netěšilo velké oblibě, ba dokonce bylo odjakživa veřejností kritizováno. Pokud islamisté chtějí žít mezi námi v harmonii, musí být nejdříve poučeni o našich zvyklostech. Proto chceme vydat novou příručku, která jim vysvětlí, že by na veřejnosti neměli odpalovat bomby,“ stojí v oficiálním prohlášení Evropské unie k dnešním útokům v Bruselu.

Proti příručce se naopak ostře ohradila česká aktivistka za práva islámských menšin – paní Olga Haustová. Podle ní se jedná o diskriminaci, ne-li dokonce rasismus. Příručka prý brání muslimům praktikovat v Evropě jejich zvyky.

„Většina evropských islamistů je bílá, tudíž se nemůže jednat o rasismus, ale tohle je rasismus! Nemůžeme menšinám zakazovat jejich zvyky. Pokud v muslimských zemích mají tradici, že si před snídaní skočí odpálit bombu na letiště nebo do metra, neměli bychom jim v tom bránit. Jedná se o utlačování menšin a omezování jejich práv a svobod,“ prohlásila paní Olga.

EU však ani přes protesty aktivistů své stanovisko měnit nehodlá. Je prý důležité zaručit všem evropským občanům bezpečí. Z toho důvodu je kromě příručky pro muslimy na pořadu dne i již dříve projednávané omezení držení zbraní.

„Doufáme, že se nám podaří zpřísnit držení zbraní na území EU. Jakmile přestanou existovat obchody se zbraněmi, ve kterých si na zbrojní průkaz můžete legálně zakoupit útočnou pušku či plastickou trhavinu, bude v Evropě bezpečněji,“ stojí dále v prohlášení EU.

Konečně tak Evropská unie začala podnikat kroky, které mají reálnou šanci na zastavení teroristické hrozby v Evropě. My bychom EU doporučili ještě letáčkovou kampaň přímo v Sýrii, která by tamním radikálům v IS vysvětlila, že zabíjení je špatné. Pak se doufejme konečně začne blýskat na lepší časy.

35 comments
 1. No jistě(!!!), oni jsou od dětství vychovávaný k nenávisti vůči nevěřícím a jiným vírám a příručka je má zastavit ve fanatickém útoku? Přeci když někdo jde něco takového udělat, tak prostě nemůže být při smyslech! No nevím, kdybych já bojoval někde v Sýrii za ČR, tak by mě asi taky nějaká příručka od IS asi nezastavila, bych řekl, že bych si s ní tak maximálně víte co? Tohle je štěk EU, důkaz naprostého zoufalství a bezmoci vůči těmto terororistickým útokům. Je to smutné, ale budeme si muset na tyhle útoky začít zvykat. Hlavně díky tomu, že „někdo“ nechal proudit statisíce anonymních uprchlíků do EU! Odborníci se schodují, že každý stý uprchlík je terorista, tzn., že tu máme tisíce islámských radikálů, o kterých tajné složky nemají ani tušení. Zatím útočí radikálové, kteří jsou v EU delší dobu a jsou dohledatelní, ale až začnou tihle anonymní, to bude teprve mazec, to bude regulerní válka! A to, že jsme prakticky už ve válce, to už nemůže nikdo popřít. Proto nechápu, proč EU nepostaví islám mimo zákon, vždyť pro ně jsme také nelegální nevěřící nebo s nepřípustnou vírou, kteří si zaslouží jen smrt. Hlásá se to i v pražkých mešitách. Tak k sakru na co se ještě čeká? Na další bombové útoky? Kolik lidí v Evropě ještě bude muset umřít, než toto vlády EU pochopí a začnou už „konečně“ konat?

  1. Nikdy jsem nekouřil.
   Můj dědeček byl závislý kuřák.
   Moje matka, jeho dcera mu vždy říkala, aby přestal, že ho to zabíjí a musí přestat, nebo o něj příjde.
   Můj děda umřel na rakovinu plic ve svých 67 letech.
   Toho večera ke mě matka přišla a řekla mi, že jí musím slíbit, že nikdy nebudu kouřit.
   Slíbil jsem.

   Celý svůj život jsem se nedotkl cigarety.
   Ale teď toho začínám vážně litovat, jelikož jsem z vašeho komentáře i tak dostal rakovinu.

 2. Lidi, ze tyhle zvasty vubec zerete. Minuly tyden jsem byl v Jordansku a bavil jsem se na tema terorismus a krestanstvi s mistnima muslimama. Vsichni to odsuzovali jako neco CO je proti islamu samotnemu. S krestanstvi nemeli zadny problem a na kazdem rohu stal vedle mesdity I kostel. Tim cim vas krmi v televizi a na internet jsou totalni bludy. Prirucka o odpalovani bomb? To musel vymyslet totalni magor. To neni normalni nikde. To CO se deje je systematically likvidace Evropy ktera je nekym placena a nekdo Tim sleduje sve zajmy. A kdyz se to hodi na muslimy tak ten nekdo je z obliga. Poslednich 10 let nebyl zadny problem. Proc je jich najednou spousta? CO je za Tim? Premyslejte nez skocite me lep propagande! Par zaplacenych magoru a trocha rodady v sirii a libii podporena americkymi zbranemi. Jde tu o ropu a o penize. nabozenstvi je Jen kamuflaz.

 3. PS…. kolik lidi tu cetlo opravdu Koran a kolik opravdu nekde bylo a kolik se opravdu ptalo CO je Pravda? Ono jde o to ze je hlavne v Evrope potreba rozsirit strach a bezmoc. Pak v takove situaci kazdy bude souhlasit s vojenskym zasahem v zemi te ci one kde by za normalnich podminek s Tim nikdo nesouhlasdil. Tak jak si USA vymysleli pribeh o Sadamovi a jadernych zbranich. Ale nikdy se nic nenaslo. Podobne, blizky vychod je plny ropy a kde ceho. CO si trochu dotvorit realitu tak, abychom tam vlastne vojensky sli zachranovat sami sebe? Ale kdo „rozesral“ Siriiz, Libii, Egypt, …. zapadni mocnosti. A proc asi? Ze by Jim az tak zalezelo na lidskych pravech? Premyslejte!

  1. On Saddám v minulosti chemickými zbraněmi disponoval. Někdy kolem roku 1989 je i použll proti kurdům. Odkaz bych musel hledat, a nějak se mi při neděli večer nechce… Toť jedna věc. Odkud jde víc propagandy těžko říct, mám pocit, že „slušný“ český člověk víc žere tu ruskou, ale rozhodně nejde podíl na rozdmíchání uprchlické krize upřít ani rusku, které dost okatě podporuje syrský režim. Můžem se přít jaký podíl měly US na Arabském jaře, jestli tam vnesli nějakou provokaci nebo to bylo způsobeno jen informovanosti lidí díky šíření internetu a informací, o tom, že na světě je to i jinak, než u nich. Ale obecně si myslím, že každý totalitní/autoritářský režim způsobuje napětí, a je riziko, že to jednou nevydrží a stačí málo aby to prasklo. Viz. článek o arabském jaře na wikipedii…

 4. Naprosto nechápu, co si tvůrci článku myslí. Myslíte si, že situaci ulehčíte vytvářením trapných sarkastických vtipů na to, že odpalování bomb je nevhodné? Seberte se. Když se na to podíváte z neutrálního, a ne davově zabarveného hlediska, v Koránu bylo vlastně mnohem víc náboženské tolerance než v Bibli, muslimové byli mnohem tolerantnější než tehdejší křesťani. Také bych rád upozornil, že Islámista není to samé co Muslim, a jestli je jen jediná věc co Islámisti nechtějí, tak je to soužití s západní civilizací. Islámista je výraz pro extrémisticky smýšlejícího Muslima. Chápu že pro většinu Čechů je mnohem jednodušší říkat to co říká dav, ale zkuste se nad věcma opravdu zamyslet, není nutné aby nás svět považoval za omezené, xenofobní, post-komunistické sraby, kreré víc než momentální politická situace zajímá sklenice polotmavého piva.

  1. a potom si sa zobudil. Porovnaj si spôsob šírenia kresťanstva v prvých troch storočiach a prvých 30 rokov šírenia islamu a to, čo považuje ktoré náboženstvo za svoju pravú tradíciu. Kresťanstvo mierovú misiu – nie že by sa v jeho 2000 ročných dejinách nevyskytlo násilia viac ako dosť a vecí, na ktoré by som ako kresťan mal byť hrdý, ale aspoň viem, že to nekorešponduje s pravou vierou. To sa v prípade islamu až tak isto povedať nedá. Prečítaj si, ako naložil Prorok so Židmi, resp. judaizovanými arabskými klanmi v Mekke a pod., potom pochopíš – možno – rozdiel.

 5. to kto takéto hoaxy vymýšla preboha, WTF???? 😀

  „„Většina evropských muslimů je bílá, tudíž se nemůže jednat o rasismus, ale tohle je rasismus! Nemůžeme menšinám zakazovat jejich zvyky. Pokud v muslimských zemích mají tradici, že si před snídaní skočí odpálit bombu na letiště nebo do metra, neměli bychom jim v tom bránit. Jedná se o utlačování menšin a omezování jejich práv a svobod,“ prohlásila paní Olga.“

 6. Opravdu? Tohle je od Evropské Unie neuvěřitelné odebírání práv. Vydat takovouto věc? chce se mi z EU zvracet, místo aby byla za toto kulturní obohacení ráda, obrací se k němu zády. co příjde příště? Nákaz aby tito uprchlíci před válkou se ženami a dětmi museli pracovat? Místo toho aby pobírali podporu od státu na což mají plné právo. Doufám že už brzy bude povinné ze zákona aby každý občan ČR měl u sebe v bytě minimálně tři uprchlíky a v případě většího domu rovnou 3 rodiny.

 7. I am from America. I am unaware as to what language this is. We sympathize with the Europeans and the muslim infiltration that has taken place in your nations. The infiltration is on it’s way to our nation. Our current President is a communist as is Merkel and obviously Hollande. I am a Donald J Trump supporter which is America’s last hope or we too will live in devastation. It is the global elite who is doing this, but I’m sure you already know that. From America, sincerest wishes……..

  1. Oh, your comment makes me really worried about our future. For sure. Current Politicians are riding the boat, that is floating on the corpses of honest and decent people, fueled by hatred and fear. And you are the fuel of Donald Trump 🙁 NOBODY sympathizes with IS occupation of EU or US!!! But making more violence and hate does not solve anything. It will only make more angry people. And more angry people means we are closer to total war. DONALD TRUMP SYMPATHIZES WITH PUTIN!!! Realize that before you vote!!! 🙁 Putin is dictator-like Russian president riding the „hate boat“ as well. But he is much better in riding the „fear boat“. Which one of those you like better? „hate“ or „fear“? I love modesty, freedom, decency, determination and guarding the borders. Trust me, not even Hillary wants terrorists in your homeland.

 8. Ja uz som odovzdal zbrane! Hned sa citim bezpecnejsie. Ten naval lasky po odovzdani je neskutocny. Nikdy by som neveril ze to pomoze.
  Oni mali tazke detstvo, treba to chapat, musime ich lubit a bude nam vsetkym spolu dobre. Laska spravi vsetko! Uz som si kupil bublifuk, lebo bublinky ked su vo svetle maju vsetky farby duhy. Nosim ho vzdy so sebou. Keby sa nahodou primne niekto odpalil, tak po roztrhani vyletia bublinky a daju svetu jasnu spravu, ze lubit treba az do roztrhania! Lasku vsetkym!

 9. Ty vole se bavím, to fakt lidi, co píšou ty komenty, jako kdyby byl článek pravdivý a) si nevšimli, že jsou na sarkastickém webu plus jim schází totální rozlišovací schopnosti plus prospali na škole češtinu, kde se braly slohy a jejich stylistické ztvárnění??? – Kurňa, dyť ten sloh obsahuje VŠECHNY prvky sarkastického díla, ten kdo si toho nevšimne, si nevšimne rovněž, že Teletele nebylo skutečným zpravodajstvím??? b) je jim jasné, že je to satira, ale jejich emoční stránka osobnosti je tak labilní, že na slova islamista a bomba se jako na povel otevře brána agrese? I v satiře? Proboha. Pak mě napadá možnost c) a to je kombinace a)+b)neví, že čtou satiru, protože jim chybí vzdělání ohledně českého jazyka (evidentně spali tehdy) plus jsou emočně labilní.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..