Elon Musk chce po Twitteru koupit i Rusko a následně kapitulovat na Ukrajině

26 Dub 2022

Nejbohatší muž na světe Elon Musk přišel s plánem, jak ukončit válku na Ukrajině. Na (doslova) svém Twitteru dnes totiž napsal, že plánuje od ruského prezidenta Vladimira Putina odkoupit Ruskou federaci, aby mohl následně ve válce s Ukrajinou kapitulovat.

Stalo se tak jen krátce po té, co Musk oznámil, že za 44 miliard dolarů kupuje sociální síť Twitter. Ani nákup Ruska jej nevyjde levně, avšak stále podstatně levněji než Twitter.

„Leč Twitter není ta populární jako například Facebook a Instagram, pořád má větší hodnotu než Rusko. Odhady hovoří o tom, že by Putin mohl Muskovi Rusko přenechat za částku 20 miliard dolarů,“ tvrdí náš zdroj.

Podle Muska ho motivují dvě věci, kvůli kterým chce Rusko koupit – první je, aby mohl s Ruskem kapitulovat a ukončit krveprolití na Ukrajině. Tou druhou je možnost vlastnit „stroj času.“

Musk prý chtěl vždy vlastnit stroj času, nicméně již začal pochybovat, že takové zařízení bude vynalezeno někdy během jeho života. Proto se rozhodl zakoupit Rusko, jakožto zemi, kde třetina obyvatel žije v podmínkách podobných 18. století a kde se zrhuba polovina obyvatel mentálně zasekla v 60. letech minulého století.

Podle našeho zdroje napojeného přímo na Kreml, se prezident Putin prodeji nebrání.

„Rusko je žumpa, z lidí jsme tu udělali dementy, jsme na pokraji bankrotu, s útokem na Ukrajinu jsme to totálně posrali a až Američané zjistí, že atomovky jsme dávno rozebrali a rozprodali Íránu a Severní Koree, bude po nás. Možnost dostat zaplaceno za to, že se jim tady na to vyseru, je lákavá,“ měl údajně prohlásit Putin po té, co se o zájmu Muska dozvěděl.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.