Dlouholetý Putinův kritik zřejmě spáchal sebevraždu. Policie ho našla v jeho bytě se šesti průstřely hlavy

22 Led 2019

Dlouholetý Putinův kritik Arťom Posečkin byl dnes ve svém bytě nalezen mrtvý se šesti průstřely hlavy. Stalo se tak jen 2 dny pro jeho proslovu na Rudém náměstí, kde uspořádat demonstraci proti ruskému prezidentovi. Té se zúčastnilo téměř 10 tisíc lidí.

Moskevská policie pracuje se dvěma možnými scénáři. Dosavadní vyšetřování nasvědčuje sebevraždě. Možný je i scénář, kdy Posečkin čistil hlaveň svojí nelegálně držené, a ta šestkrát sama vystřelila a trefila ho do hlavy. Vražda je podle policie však zcela vyloučena.

“Buď se zastřelil sám, nebo jeho zbraň šestkrát sama vystřelila. Násilný čin naši experti však zcela vyloučili,” stojí v prohlášení moskevské policie.

Putin mezitím vyjádřil veřejně svoji soustrast s pozůstalou rodinou. Dále s politováním dodal, že Posečkin byl zřejmě naprosto labilní, což vysvětluje i jeho protiputinovské postoje.

“Jen naprosto labilní člověk by střelil sám sebe šestkrát do hlavy. Nyní, když vím, že byl Posečkin ve skutečnosti psychicky nemocný, odpouštím mu za všechny lži a pomluvy, které o mojí osobě šířil,” prohlásil ruský prezident.

3
Komentujte

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
JaIng. Name SurnameCeny Recent comment authors

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Ceny
Host
Ceny

Podle nejnovějších informací se střelil dokonce dvěmi zbraněmi. Jedna, kterou se sám zastřelil nejdříve, byla umístěna na střeše protější budovy. Následně se střelil 5x do zátylku.

Ing. Name Surname
Host
Ing. Name Surname

RIP Posečkin. Měli jsme Tě rádi. Škoda jen, že jsi se v Vladimíru Vladimíroviči tak zmýlil.

Ja
Host
Ja

Nieje pochýb, že to bola sebevražda. Sú na to totiž dvaja svedkovia, čestní príslušníci KGB.

Reklama

RSS