Čína plánuje svrhnout na Hongkong atomovou bombu v zájmu udržení stabilní společnosti

17 Srp 2019

Situace v Hongkongu se nadále zhoršuje a Čína již střádá plány, jak celou vzpouru co nejdříve utnout. Po předchozích zprávách, že Čína v Hongkongu plánuje nasadit armádu, se objevily další spekulace o tom, že Číňané chtějí na Hongkong svrhnout atomovou bombu, čímž by protesty ukončili během pár hodin.

Čína v minulosti již několikrát ukázala, jak je dobrá ve stabilizaci společnosti. Protesty v Hongkongu jsou jen další z ojedinělých anomálií, které nepředstavují pro čínskou vládu žádný velký problém.

“Situace se může zdát býti kritickou, nicméně není. Máme v rukou spoustu prostředků a disponujeme enormní silou, kterou můžeme stále v rámci zákona celé protesty zatrhnout. Atomové bomby jsou jedním z možných legálních řešení,” uvedl čínský ambasador Zkur-Vi-Sin, dodávajíc, že Čína je zákon a že v případě protisystémové vzpoury je legální všechno, včetně genocidy.

Na místě HongKongu by mohl vyrůst pracovní tábor

Vzhledem k tomu, že po úderu atomovou bombou by na místě Hongkongu zbyla jenom hromada sutit, plánuje čínská vláda, co by mohla místo Hongkongu vystavět. Nejpravděpodobnějším scénářem je pracovní tábor.

“Hongkong se stal během posledních týdnů symbolem největší rebélie vůčí čínské vládě za poslední desítky let, i proto musí na jeho místě vyrůst něco, co odstraší další demonstranty od jejich stupidních protestů. Po srovnání Hongkongu se zemí by zde mohl vyrůst zatím největší pracovní tábor v Číně, který by byl určen pro přeživší obyvatele Hongkongu a další nepřátele režimu,” prohlásil čínský ambasador, přičemž jedním dechem dodává, že v Číně žádné pracovní tábory nejsou, nikdy nebyly a nikdy ani nebudou.

Lajkovi se tedy může zdát, že je čínská společnost lehce nestabilní, když vláda na vlastní obyvatele pošle armádu a vybombarduje 7 milionové město. Jak ale tvrdí i prezident Zeman, čínská společnost je naopak pevná jako skála. Tyto akce, které v Hongkongu organizuje terorista George Soros jsou pro čínskou společnost jen malou překážkou. Ve skutečnosti je totiž tamní společnost pevná jako skála!

Červené tlačítko by mohl stisknout český prezident Miloš Zeman

Pomyslné červené tlačítko, které odsoudí miliony lidí ke smrti, by k velkému překvapení mohl stisknout český prezident Miloš Zeman, který se vydal na tajnou návštěvu Číny.

“Možnost stiknout červené tlačítko pana prezidenta na tolik vzrušila, že na okamžik vylezl ze zadku čínského prezidenta a poprosil o jeho stisknutí (toho tlačítka, pozn. redakce). Prezident Číny žádosti nejspíše vyhoví,” tweetuje ze zadku pana prezidenta jeho mluvčí Jiří Ovčáček.

Raketa, která by nálož do Hongkongu dopravila, by se na přání pana prezidenta a jeho dlouholetého kamárada Jaromíra Soukupa mohla jmenovat Raketa Jaromíra Soukupa. Celý útok by pak mohl běžet živě na TV Barrandov.

4
Komentujte

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
-JM-Gentilio CespoDr.QQPekelna veverka Recent comment authors

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Pekelna veverka
Host
Pekelna veverka

dodávaje, ne dodávajíc

Gentilio Cespo
Host
Gentilio Cespo

Třeba je to nějaká transgender. 🙂

Dr.QQ
Host
Dr.QQ

Jestliže nelajkuji jsem Nelajk?

-JM-
Host
-JM-

Ambasadora Zkur-Vi-Sina za tie drzé reči už nahradil Sk Urvenec

Reklama

RSS