Češi představují pro ČR bezpečnostní riziko, míní tři čtvrtiny cizinců

15 Dub 2016

Cizinci jsou stále odměřenější vůči Čechům. Podle 75 % lidí představují Češi pro Českou republiku příliš velké bezpečnostní riziko a měli by být deportování do Ruska.

Jen čtvrtina dotázaných souhlasí s tím, že by Češi měli i nadále mít možnost žít v České republice podle vlastních tradic.

„Názory cizinců se za poslední dva roky výrazně pozměnili. Souvislost s invazí islamistů je evidentní. Zatímco před dvěma roky byli dotázaní cizinci převážně Slováci, Ukrajinci a Vietnamci, nyní mezi nimi bylo až 80 % muslimánů,“ konstatovali lidi kolem Martina Konvičky a Adama B. Bartoše, kteří průzkum dělali.

Nejvýrazněji se to projevilo v názorech, zda mají mít Češi i nadále možnost žít podle vlastních tradic, nebo by se měli přizpůsobit islámským imigrantům, kteří budou brzy díky EU tvořit většinu obyvatelstva České republiky.

graf

Nárůst byl rovněž zaznamenám v míře souhlasu s deportací Čechů do Ruska.

Netolerantní vůči Čechům jsou hlavně Arabové, Turci, Syřané, Afghánci, Egypťané a Čečenci. Ostatní cizinci, převážně tedy Rusové, naopak pomáhají českému lidu zakládat komické domobrany.

3 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..