Zjištění amerických vědců: Stále více lidí myslí pr*elí

29 Říj 2017

Skupina amerických vědců ze státní Univerzity v Denveru potvrdila, že stále více lidí přestává myslet mozkem a místo toho přemýšlí pr*elí.Tento problém je doménou hlavně posledních dvou dekád a týká se takřka celé západní civilizace. Jde tedy o globální civilizační problém, který se projevuje mnoha způsoby – stále větší popularitou alternativní medicíny počínaje, šílenými výsledky voleb ve většině západních zemí konče.

„Do našich testů se zapojilo tisíc můžu a tisíc žen. Subjektům jsme pokládali celé spektrum otázek, nechali je vypracovat řadu testů a samozřejmě jsme se ptali i na jejich názory co se týče politiky, vědy, náboženství, společnosti atd. Výsledky jsou jasné – stále více lidí přemýšlí pr*elí,“ prohlásil vedoucí celého projektu Aidan Soul.

Jak přesně dochází k tomu, že lidé začínají přemýšlet zadkem zatím není jasné. Podle vědců jde o degradaci mozku vlivem velkého počtu informací a následné přesunutí zbývající „inteligence“ někam do okolí pr*ele.

„V současné době máme kolem sebe spousty informací, ke kterým má každý člověk svobodný přístup. Většina lidí ale neví, jak s těmito informacemi nakládat a hlavně je neumí zpracovat. To vede k tomu, že je mozek přehlcen a začíná pomalu požírat sám sebe. V zájmu zachování sebe sama, se pak zbytek lidské inteligence přesune do pr*ele. V tuto chvíli začíná člověk myslet pr*elí. Lidský zadek ale není schopný uchovat v sobě takovou míru inteligence, jako mozek. Jakmile tedy člověk začne přemýšlet pr*elí, výše jeho IQ klesne až na polovinu oproti původní hodnotě,“ dodáva Soul.

Člověk myslící pr*elí pak jedná tak, jak bychom od takového člověka očekávali… Věří každé volovině, léčí rakovinu kurkumou, bojí se chemtrails, miluje Putina, volí Babiše/Okamuru/Komunisty… Naneštěstí v současné době nemáme k dispozici žádný lék. Avšak to, že jsme schopni tento problém alespoň diagnostikovat, je první krok k vytvoření účinné léčby. V opačném případě lidstvo během století vyhyne na debilizaci.RELATED POST