Zázračný lék a prevence na rakovinu konečníku

03 Bře 2016

Rakovina je díky chemtrails jednou z nejrozšířenějších chorob 21. století. V průměru má rakovinu každý třetí člověk. Konvenční léčba je často neúspěšná, pacienti ve všech případech trpí, což zvyšuje farmaceutických společnostem tržby, protože jim pak prodají spoustu prášků proti bolesti. Přitom lék na rakovinu existuje, jen ještě nebyl OFICIÁLNĚ objeven.

Naši redakci však kontaktoval kořenář a alternativní léčitel Lůďa, který zná výborný přírodní lék na rakovinu konečníku, jenž lze použít i jako prevence.

Pro výrobu tohoto léku budete potřebovat pouze čtyři ingredience, které vás vyjdou jen na pár korun – chilli papričku zvanou Carolina Reaper, zázvor, wasabi a tygří mast.

Příprava: Všechny čtyři suroviny vložte do hmoždíře a tloukem melte tak dlouho, dokud se z těchto surovin neudělá jakási „pasta“. Pro lepší konzistenci je možno přidat lžičku vody. Hezčí a příjemnější vůni naopak získáte přidáním pár kapek citronu. Po vzniknutí pasty nechte přibližně půlhodiny odstát, a pak si pastou potřete konečník. Nyní máte 100% jistotu, že nikdy nebudete trpět rakovinou konečníku, protože vám z toho upadne prdel.
RELATED POST
 • Čestmír Válka

  vubec bych se nedivil, ze za tim www projektem stoji debilove ze Sisyfosu

  • Věnceslav Petr

   Napsal debil z VUMLU 🙂

  • Eli Berel

   Přečetl jsem si vaše starší příspěvky a vy musíte být starý zaprděný impotent, jehož jedinou útěchou je buzerace ostatních online. Potřete si prdel tímto lékem a bude líp.

 • Jiří Nežerný

  Nemůžu se přestat chechtat 😀

 • Čestmír Berka

  ve skutečnosti žádný konečník neexistuje. Všechno je jen v hlavě!

 • Kuuurva 😀

 • Maria Mendez

  Ahoj,
  To je doktor Roland Smith z Roland Smith Medicals. Na závěr přinášíme vám lék na různé smrtelné nemoci, které bylo prokázáno téměř nemožné být vyléčen lékařsky. To není vtip, jak to bylo testováno a důvěryhodné za posledních 10 let, protože jsme oficiálně pryč veřejnosti. S pomocí různých odrůd ropy můžeme mít celou řadu onemocnění uzená včas vědět a my pomohly tisícům lidí po celém slovo, které mají být vyléčen.
  Máme na skladě „konopný olej“ „konopný olej“ Resin olej, Hash Oil, Med různý vosk olej, olej butan, afghánský olej, atd a my jsme se vyléčil různé nemoci, jako je:
  Rakovina (různých stádiích rakoviny), COPD (rozedma plic), Atassia, ADD (syndrom deficitu pozornosti), AIDS (HIV), alkoholismus, ALS (amyotrofická laterální skleróza), Alzheimerova, artritida, jen zmínit, ale málo. stáhni olej dnes, kontaktujte nás co nejdříve prostřednictvím e-mailu z navštivte naše oficiální webové stránky:
  E-mail: rolandsmithmedcalgroup@yahoo.com
  Web: http://rolandsmithmedical.wix.com/medicals