Zázračný lék a prevence na rakovinu konečníku

03 Bře 2016

Rakovina je díky chemtrails jednou z nejrozšířenějších chorob 21. století. V průměru má rakovinu každý třetí člověk. Konvenční léčba je často neúspěšná, pacienti ve všech případech trpí, což zvyšuje farmaceutických společnostem tržby, protože jim pak prodají spoustu prášků proti bolesti. Přitom lék na rakovinu existuje, jen ještě nebyl OFICIÁLNĚ objeven.

Naši redakci však kontaktoval kořenář a alternativní léčitel Lůďa, který zná výborný přírodní lék na rakovinu konečníku, jenž lze použít i jako prevence.

Pro výrobu tohoto léku budete potřebovat pouze čtyři ingredience, které vás vyjdou jen na pár korun – chilli papričku zvanou Carolina Reaper, zázvor, wasabi a tygří mast.

Příprava: Všechny čtyři suroviny vložte do hmoždíře a tloukem melte tak dlouho, dokud se z těchto surovin neudělá jakási „pasta“. Pro lepší konzistenci je možno přidat lžičku vody. Hezčí a příjemnější vůni naopak získáte přidáním pár kapek citronu. Po vzniknutí pasty nechte přibližně půlhodiny odstát, a pak si pastou potřete konečník. Nyní máte 100% jistotu, že nikdy nebudete trpět rakovinou konečníku, protože vám z toho upadne prdel.
RELATED POST