Za rozsáhlé požáry v Portugalsku a Chorvatsku mohou homosexuálové

25 Čvn 2017

Portugalsko a Chorvatsko už několik týdnů trápí obrovské a nekontrolovatelné požáry, se kterými každý den bojují stovky hasičů. Na vině by podle médií měly být vysoké teploty a sucho. Předseda slovenské Anti-LGBT komunity Kilián Potleba má však jiný názor. Podle něj jsou požáry božím trestem za homosexualitu.
„Boží cesty jsou nevyzpytatelné. Zatímco v USA bůh jako trest za homosexualitu sesílá hurikány a tornáda, v Evropě zvolil mnohem ironičtější přístup a seslal na ni rozsáhlé požáry, čím bezpochyby naráží na teplouše,“ řekl v rozhovoru pro AZ247 pan Potleba.

Kilián Potleba svoje tvrzení odůvodňuje citováním veršů z Bible, tedy svaté knihy, která na rozdíl od Koránu není vůbec xenofobní, brutální a nenavádí k násilí a vraždění.

„A když muž do jiného muže svoje bidlo vloží, či žena jiné ženě její jeskyňku vylízne, bůh ztrestá celou zemi, která jen nečinně přihlížela a ten hnus tolerovala. Zapálí lesy, louky, domy, zpustoší vesnice i města. Protože bůh je laskav a odpouští,“ čte Potleba verše z Bible, které se podle něho přímo vztahují k homosexuálnímu styku.

Několik vět v Bibli je tak podle Anti-LGBT hnutí jasným důkazem toho, že za tak masivní ekologickou katastrofou stojí boží trest, který nás trestá za homosexuály. Co tedy můžeme proti tomu dělat? Podle Potleby musíme dokázat bohu naši víru!

„Musíme bohu ukázat, že takové zvěrstvo nepodporujeme. Musíme veřejně urážet a lynčovat všechny homosexuály! Než mi řeknete, že homosexuálové mají nějaká práva a že je to jejich život, do kterého mi nic není, tak si uvědomte, že jejich hřích ničí životy nám všem! Vždyť v Chorvatsku kvůli nim hoří skoro celé pobřeží! Víte vůbec, kolika lidem to zkazí dovolenou, na kterou celý rok šetřili?!“ dodává Potleba.

Ano, bůh je sice mírumilovný, ale když se nas*ere, tak se fakt nezná! My v redakci AZ247 rozhodně nejsme žádní homofóbové, ale…
RELATED POST