Vláda rozhodla: Vozíčkáři od nového roku už nebudou Čechy, protože neskáčou

27 Čvc 2016

Známý český chorál „Kdo neskáče není Čech“ se zřejmě od nového roku stane skutečností. Vláda Bohuslava Sobotky chce vyjít fotbalovým i hokejovým fanouškům vstříc a odebrat vozíčkářům české občanství.
Nápad zazněl na sobotním zasedání poslanecké sněmovny a vzbudil velký ohlas. Na dnešním hlasování pak 81 % poslanců hlasovalo pro odebrání českého občanství všem vozíčkářům.

„Desetitisíce lidí na českých stadionech skandují, že kdo neskáče, tak není Čech. Jelikož moje vláda chce vycházet českým občanům vstříc, hodlá volání českých fanoušků vyslyšet, a protože vozíčkáři skutečně neskáčou, mají smůlu a přijdou o občanství,“ prohlásil Bohuslav Sobotka.

České vozíčkáře tak od nového roku čeká spousta starostí. Oficiálně už totiž nebudou občany České republiky a budou tak na jejím území pobývat nelegálně. Začínají tak zaznívat první návrhy na jejich deportaci.

„Vozíčkáři bez českého občanství nebudou moci nadále pobývat v České republice. V současnosti tak zvažujeme jejich deportaci. Prozatím sice nevíme, kam bychom tisíce paraplegiků poslali, ale na řešení tohoto problému pečlivě pracujeme. Padlo několik návrhů, že bychom mohli odkoupit od Řecka nějaký neobydlený ostrov a vybudovat tam paraplegickou kolonii, ale to jsou zatím všechno jenom dohady,“ dodal Sobotka.

Podle Bohuslava Sobotky na tom navíc Česká republika vydělá spoustu peněz. Česko se totiž zbaví deseti tisíců lidí, kteří pouze parazitují na sociálních dávkách. Z měst také konečně zmizí všudypřítomné bezbarierové vstupy, které každého jenom otravují. Těžit z toho budou i obyčejní slušní Češi, kteří si budou moci pošetřit svá víčka na důležitější věci, než na podporu vozíčkářů.
RELATED POST
 • Bombaglad

  a to teraz ked chcem vase obcianstvo, staci mi preskakat cez hranicu?

  • Matěj

   Nebojte se, na Slováky taky brzo dojde

 • Jaroslava Haselbachová

  V Kopřivnici se začínají vyrábět skákadla, vozíčkáři budou skákat jako všichni Češi.

 • bohdana ryskova

  ježiš marja teda četla sem všechno ale takovou chujovinu stoleti este ne!!!!!! Sobotka ten totalni vypatlanec idiot a magor co to probuh vymyslet takovou slataninu.. kryste pane to jevadina na entou,,,

Facebook