Tomio Okamura našel v lednici imigranta

16 Pro 2017

Velkým šokem skončilo rozbalování nové lednice Tomia Okamury. Když totiž předseda SPD konečně sloupl z lednice všechny pečetě a lepicí pásky, aby otevřel dveře lednice a podíval se dovnitř, našel v lednici ukrytého syrského imigranta.Imigrant se do lednice dostal pravděpodobně už v továrně. Okamurova nová lednice byla totiž montována v Libanonu, kam nejspíš uprchlík zamířil, aby se zde ukryl před válkou v Sýrii. Zatím vše nasvědčuje tomu, že Hassan (jak se prý podle Okamury uprchlík jmenuje) se do lednice ukryl v naději, že se mu v ní podaří odcestovat do velkoskladu v Evropě. Tam by potom lednici opustil a začal nový život v EU, kde by parazitoval na sociálních dávkách.

Lednice byla ale zabalena skutečně pečlivě a uprchlíkovi se tak nepodařilo ji opustit dřív, než ji Okamura doma rozbalil.

„Musel tam být skutečně dlouho, sotva lapal po dechu,“ řekl naší redakci Okamura.

Hassana teď podle našich zdrojů čeká nejspíše deportace, protože u sebe nemá platné doklady a nesplňuje tak podmínky pro udělené azylu. Měl u sebe akorát nový iPhone X, což dokazuje, že se evidentně neměl špatně a těžko jde o válečného uprchlíka. Navíc podle jeho slov ani v České republice zůstat nechce.

„Radši pojedu zpátky do rozbombardované Sýrie, než abych musel žít v téhle díře plné rasistů,“ řekl Hassan o České republice.

Jde zatím o první případ, kdy uprchlík na někoho vyskočil z lednice. Běžně se ale setkáváme s tím, že jsou uprchlíků plné ulice, hlavně pak v Praze. To dokazuje i status paní Olgy, která byla naprosto v šoku z toho, co se dozvěděla od své známé.

Z Prahy se stala prakticky no-go zóna.

Zkušenost máme i u nás v redakci, kde nám 2 měsíce žil uprchlík schovaný ve skříni. Když jsme ho našli, nevěděli jsme co s ním. Nakonec se ho ujal Matěj Stropnický, který si ho vzal domů. Šel tím za příklad ostatním sluníčkářům, kteří jsou denně vyzýváni, aby si uprchlíky vzali domu, když je tady tak chtějí.RELATED POST