Teroristé jsou zoufalí, bojí se zákazu zbraní v EU

07 Bře 2016

Teroristé z Islámského státu dnes nahráli na internet nové video, ve kterém dávají najevo svou zoufalost z nového rozhodnutí EU, která chce v Evropě omezit a nejlépe úplně zakázat občanům přístup ke zbraním. Pro Islámský stát by toto byla velice tvrdá rána. Přišli by tak o svůj jediný zdroj zbraní a znamenalo by to konec jejich boje proti Evropě a jejím tradičním hodnotám. IS ve videu prosí EU, aby žádný takový zákon neschvalovala.

„Toto nám nemůžete udělat! Kde podle vás máme brát zbraně na zabíjení nevěřících psů v Evropě? Vy, bezvěrci v EU nám chcete zakázat náš jediný přístup ke zbraním! Kde jinde, než v obchodě se zbraněmi podle vás máme shánět stovky pušek s vojenskou municí, granáty, C4, brokovnice? Tohle je rána pod pás! Apelujeme na vás! Nedělejte to!“ říká maskovaný muž ve videu.

Evropské politické špičky slaví

V EU pochopitelně zavládla radost. Odstřihnutím teroristů od jejich zdroje zbraní EU v podstatě ukončí válku s terorismem v Evropě. Když si teroristé nebudou moct v obchodě se zbraněmi koupit svoje zbraně, nebudou mít jak bojovat. Jelikož neexistuje jiný způsob, jak si sehnat pušku a výbušniny, než si je legálně koupit v obchodě se zbraněmi na zbrojní průkaz, ztratí tak teroristé z IS jediný způsob, jak v Evropě sehnat zbraně. Jakmile bude zákon schválen, zaznamená Evropa velké vítězství v boji proti terorismu.

„Je to geniální tah. Zjistili jsme, že veškerá výzbroj teroristů z Islámského státu pochází z obchodů se zbraněmi. Bojovníci IS si své zbraně kupují legálně na zbrojní průkaz, tudíž zákazem zbraní je odstřihneme od veškerého vojenského materiálu. Tím ukončíme jak válku v Sýrii, tak i terorismus v Evropě,“ stojí v oficiální zprávě EU.
RELATED POST
 • Jan Šafr

  Teroristi ty zbraně budou mít stejně. Takové truchlení na internetu je jen finta. Ve skutečnosti se z toho zákazu radují, bo nebude, kdo by je zastavil, aź přijde na věc.

  • Common Man

   Tak Vy jste evidentně „nejdál“. Zcela neoddiskutovatelně se pohybujete kdesi v prostoru mezi sarkasmem a samotnou hranicí známého vesmíru…

  • juras

   Houbeles. Jedná se o moudré rozhodnutí. Teroristům tečou nervy. Jsou neschopní sami něco vyrobit a když nebudou moci v obchodě koupit výbušniny a automatické zbraně, budou nahraní. Brečení na internetu je projevem jejich slabosti. Takhle se na ně musí! Spousta teroristů jsou negramotní, takže o tom nařízení neví. Naplňuje mě radostí představa, jak ti zabedněnci budou chodit s protáhlými obličeji zoufale od obchodu k obchodu. Den vítězství se blíží! 🙂

   • cvok

    Noked si myslis ze prides do obchodu a povies predavacovi hele pane 4 kg c4 tak vojde do sejfu a ti ho vytiahne!? to si akoze myslis ? tak o zbraniach a ich zhanani nevies nic! Je to kokotina ludi odzbrojit! Cim sa budu branit? IS sponzoruje USA takze tam hladaj odpoved ! A dalsia otazka kto dal IS zbrojne prevkazy? ake prevkazy? ved nemaju ani doklady tak kde si zohnali zbrojaky? A slabost? Video je presne pre takych ako ty NAIVNYCH ludi! Presne oto ide! Ked nam zoberu zbrane emigrujem do kanady a na aliasku tam je nepotrebujes nic na to aby si ju mal 🙂 alebo v pripade Kanady minimum! Amerika zbroji a Europu chce odzbrojit!

    • juras

     😀 LOL!

   • Robert Plzák

    Totální mamlas. Srašky psát ty přestat m usíš…ať tě síla provází 🙂

    • juras

     Zdravím a pozdravuji! Buď dobrý! 🙂

 • Radim Lukasek

  CO TO TU MELETE ZA HOVNA. BOZE POMOZ MI, TO JSOU DALSI KOLABORANTI AUTORI TECHHLE STUPIDIT

  • FrantaOkurka

   Hele ty „kolaborante“, přečti si to prosím znovu , potom si prohlídni název portálu a až pochopíš jakej seš imbecil tak si prosím prostřel hlavu, po takovem debilovi se nikomu stýskat nebude.

   • Radim Lukasek

    sam si debil a to akorat nadavas sobe , takze se strel sam kdyz potom tak touzis , nesmysly ze si sezenou zbrane v obchode jinak ne , nebudes ty slunickar

    • Petr Šourek

     Přečtěte si oba povinně alespoň jeden další článek na tomhle serveru. Více či méně tenhle článek má stejný výraz a vyznění jako toto video…

     https://www.youtube.com/watch?v=r6n6a0R9qSE

    • Vojtěch Malman Divák

     A vy budete buď kretén, nebo výborný troll. Zkusil jste si ověřit tento „zdroj“ informací? Pokud ano a pořád vám nedochází, že je to satirický portál a šokovat blbé lidi je účelem, pak je mi vás líto a je mi líto naší země, že máte volební právo…

 • benetri

  Toto je humoristický časopis alebo tej EÚ komisii naozaj už totálne preskočilo?
  Skôr si myslím, že potrebujú odstrihnúť normálnych občanov od akéjkoľvek možnosti získať zbrane kvôli vlastnej bezpečnosti!

  • Vojtěch Malman Divák

   Je to satirický portál, což není tak složité zjistit. Mají to i v popisu na FB 😉

   • benetri

    skôr vizionári

  • Jiří Vlach

   na této! stránce uplně dole máte uvedeno: „AZ247.cz je ironie a sarkazmus… někdo tomu říká i satira. Pointou
   tohoto textu je Vám sdělit, že všechny naše články jsou vymyšlené a
   nezakládají se na pravdě. I přesto, že tu tento text visí už od založení
   tohoto webu, stejně se najde velké procento lidí, kteří zde
   publikovaným zprávám věří. Za takové lidi a jejich následnou hysterii
   neneseme odpovědnost. Naučte se číst a ověřovat zdroje, do pr…“
   A dal bych tučně do „do prdele“ 😀

   • PetrK

    Úplně dole je úplně na hov… Je to napsáno i úplně nahoře, ale tak nenápadně, aby to nekazilo dojem. Vzhledem k tomu, že systém (nejen) sociálních sítí vede spíše k přijímání a přejímání zpráv, než k přemýšlení, nelze se divit, když lidé reagují negativně.
    Než jsem si lépe prohlédl logo webu, taky jsem chvilku nechápavě hleděl a přemýšlel jestli je to s lidmi ve vedení EU vážně tak špatný…

 • Petr Pilný

  Zdravím vás, zjistil jsem, že na serveru argumentor.cz probíhá snaha nějak zvrátit tolik diskutovaný návrh na odzbrojení. Pokud chcete přidat váš hlas, můžete tady:
  https://www.argumentor.cz/nazory/navrh-evropske-komise-na-odzbrojeni-obyvatel-je-silenost-detail-23157

 • Robert Plzák

  TOMU SNAD VĚŘÍ JEN IDIOT NEBO DIVÁK ČT24 🙂 🙂 🙂

 • Majkl

  Kdo je autor článku? Dejte mu po tlamě!!!!

  • Dzey

   Proc jako 🙂 ze by rusky dobrovolnik 🙂

  • Vojtěch Malman Divák

   Že si dělá prdel z blbých lidí, kteří si ani neověří zdroj informací a tak neví, že se jedná o satyrický portál?…

 • Vojtěch Malman Divák

  Lidi… zkuste se podívat na stránku AZ247… je to satirická stránka, která si dělá z věcí prdel. Není to vážný zdroj informací… chápu, že někteří lidé tady trollí, ale díky tomu, že se článek objevil na stránkách petice to hodně lidí bere vážně… a ti tady vypadají jako idioti…

  • benetri

   možno, ale podľa posledných smerníc únie to vyzerá, že to, čo pred rokom vyznelo ako satira, dnes sa pomaly stáva faktom – takže čo? Vizionársky časopis?

   • dobrety

    ty si kkt 😀

    • benetri

     nápodobne

    • Ivan Vlach

     Žádný argument, takže tím kktem jsi sám.