Šokující objev internetových vědců: Jsme manipulováni modrou barvou

03 Bře 2016

Zamysleli jste se někdy nad tím, proč je všechno západní modré? Vlajka EU, vlajka NATO, i největší sociální sítě Facebook a Twitter mají jako základní barvu modrou. Proč tomu tak je? Tuto si položili i internetoví vědci na jednom diskusním fóru. Jejich zjištění je šokující.Všeobecně známý fakt, který nás učí už na základních školách je ten, že lidské oko dokáže rozeznat 7 barev. Barva je v podstatě jenom to, jak lidské oko vnímá světlo na určitých frekvencích a vlnových délkách.

Pravda je ale taková, že lidské oko rozezná původně jenom 6 barev. Ta sedmá je uměle vytvořena za účelem manipulace s lidmi. Tušíte už asi správně, že jde o barvu modrou. Od narození vidíme pouze 6 barev. Schopnost vidět modrou barvu, nám ještě jako malým dětem naočkují doktoři povinnými očkováními proti neexistujícím nemocem, jako je například záškrt nebo dětská obrna.

Modrá barva má na lidský organismus hned několik vlivu – zvyšuje agresi, nenávist vůči Rusku, manipulovatelnost, dále zvyšuje pravděpodobnost, že uvěříte západním lžím a propagandě, podporuje konzumní myšlení, podporuje potřebu člověka nakupovat nepotřebné věci, udržuje víru v nefungující kapitalismus a mnoho dalšího.

Modrá barva stojí i za chemtrails. Málo kdo ví, že barva nebe byla původně zelená. Chemtrails vznikly právě proto, aby uměle proměnily barvu nebe na modrou. Díky tomu mohou elity manipulovat pomocí modré barvy s téměř každým člověkem na zemi, protože nebe je úplně všude. Jediná Čína našla proti této konspiraci účinnou obranu. Velká města zaplavila smogem, aby modré nebe nebylo vidět. Dále změnila svoji vlajku před půl stoletím na rudou a zakázala „modré“ sociální sítě, jako je Facebook.

JAK SE BRÁNIT?

Nejjednodušší způsob, jak se proti modré barvě bránit, je vydloubnout si oči. Existují však i méně drastické metody. Mezi ně patří například nošení slunečních brýlí. Ale pozor! Pokud budete nosit sluneční brýle i doma, nebo když slunce nesvítí, stanete se podezřelými a je dost pravděpodobné, že vás CIA označí jako nepohodlnou osobu a následně vás odstraní. Proto dnešním dnem spouštíme prodej speciálních neviditelných čoček do očí, které eliminují schopnost vidět modrou barvu. Čočky v očích nejsou poznat a nikdo vás tak nemůže odhalit. Pro objednávku nám pište do komentářů. Cena jedné sady je pouhých 1 999 Kč, tak neváhejte a braňte se před NWO ještě dnes!RELATED POST