Rusové díky sankcím Evropské unie ve skutečnosti bohatnou

21 Bře 2016

Sankce, které EU uvalila na Ruskou federaci mají úplně opačný účinek, než bylo původně plánováno. Rusové díky sankcím žijí v luxusu a blahobytu. Sankce způsobily to, že se průměrný příjem ruských domácnosti zvýšil v přepočtu asi na 270 tisíc korun měsíčně.
Rusové se kvůli sankcím museli úplně osamostatnit. Všechny potraviny a produkty, si museli začít produkovat sami, což markantně zvýšilo produkci ruských továren. Ty okamžitě začaly přijímat nové zaměstnance, aby dokázaly vyhovět vysoké poptávce, tudíž v Rusku je v letošním roce nulová nezaměstnanost.

S vysokým odbytem a příjmy tak logicky vzrostly i platy. Průměrný ruský plat je nyní v přepočtu cca 180 tisíc korun. Letos navíc byla stanovena nová hranice pro minimální mzdu, která nyní v přepočtu činí rovných 100 tisíc korun měsíčně. Rusové navíc dostávají od státu alkohol, benzín a elektřinu zdarma.

Rusko tak může poděkovat EU, že na něj uvrhla sankce v naivní myšlence, že tím položí Ruskou federaci na kolena. Evropská unie tím způsobila pravý opak a z Ruska se tak stala nejsilnější ekonomika světa.

„Jsem pyšná na našeho prezidenta, pana Putina. Od začátku věděl, že sankce budou pro Rusko v podstatě darem a umožní mu se stát největší mocností světa. To proto vyprovokoval EU, aby je na Rusko uvalila,“ myslí si penzistka Naděžda.

Ptáte se, proč EU sankce nezruší, když jimi vytvořila z Ruska ještě větší supervelmoc? Protože by musela přiznat svoji chybu a porážku. Fašisté nikdy svoje chyby nepřiznávají. Raději budou nadále pomáhat nepříteli, než aby uznali, že udělali chybu.
RELATED POST