Pražští dealeři drog brojí proti EET. „Do našich obchodů nikomu nic není!“ tvrdí

02 Dub 2017

Odpor proti EET i nadále pokračuje. Po nečestných obchodnících, vesnických hospodských a majitelů podniků, kteří na EET nadávají jen proto, aby se zviditelnili, se k protestům přidali i pražští dealeři drog.
„Nevím, proč bych měl evidovat svoje tržby nebo z nich dokonce odvádět daně. Já jsem čestný obchodník a nepotřebuji, aby mě někdo fízloval,“ řekl naší redakci Radovan Walter, jeden z největších dealerů pervitinu na Václavském náměstí.

„Tuhle živnost vlastním už dobrých 20 let. Nikdy si na mě nikdo nestěžoval a nikdy jsem neměl problémy s policií, a to ani když jsem prodával pervitin přímo naproti skupině pražských městských strážníků, kteří se jen pousmáli a dělali, že nic nevidí. Jak říkám, já jsem poctivý obchodník a tohle sledování Babišem se mi vůbec nelíbí. Je to všechno způsob jak zničit drobné živnostníky, takže třeba i mě,“ dodává Radovan Walter.

K protestu se dále přidávají i pražští taxikáři, kteří jsou ve světě známí pro svoje okrádání bohatých turistů.

„Možná kradu, ale kradu čestně a poctivě!“ sdělil nám majitel jedné nejmenované pražské taxislužby.

Drogový dealeři a taxikáři v tuto chvíli společně plánují protestní pochod napříč Prahou a srdečně zvou všechny další odpůrce EET. Pochod s názvem „ZA POCTIVÉ DROGY A KRÁDEŽE!“ by se měl uskutečnit někdy koncem dubna.
RELATED POST
  • IronicPotato

    A proč by nám měli dealeři sdělovat všechny jejich příjmy?! Sorry jako.

  • Stanley Stacho

    trapné….

  • Dr.QQ

    Tak jsem tuhle zeptal jednoho dealera – drogisty, za kolik nakupuje toaletní papír a poslal mě do haj_zlu. Počkej lumpe, EET na tebe.

Reklama

Facebook