Plynárny ho nenávidí: Našel způsob, jak neplatit za plyn ani korunu

29 Čvn 2017

Stále více lidí si stěžuje na vysokou cenu plynu. Jedním z nich býval i Martin z Ústí nad Labem, který ale objevil zaručený způsob, jak za plyn neplatit ani korunu a plynárny ho teď nenávidí. Martin si pořídil elektrický sporák a položku „plyn“ si tak mohl ze svého měsíčního seznamu výdajů vyškrtnout!„Bylo to nejlepší rozhodnutí v mém životě. Měsíčně ušetřím za plyn asi dvě stovky a nemusím každý den kontrolovat sporák, jestli jsem nezapomněl vypnout plyn,“ řekl Martin naší redakci.

Martin v současnosti dokonce i založil vlastní blog a diskusní fórum, kde lidem radí, jak si odhlásit odběr plynu. Bohužel se za to Martin stává čím dál častěji terčem útoků plynárenských společností, které mu prý i vyhrožují.

„Ty hajzle, přestaň lidem radit, aby si pořídili elektrický sporák, jinak toho budeš litovat. Nenávidíme tě!“ stojí v jednom z dopisů, které našel Martin ve schránce.

Ani to mu ale prý nezabrání v tom, aby svůj trik šířil dál mezi lidi, a ty díky němu na plynu ušetřili i několik tisíc korun ročně. Ušetřit se totiž dá i za teplo! Stačí, když si místo plynového kotle pořídíte například krb, nebo elektrický přímotop! Geniální a tak jednoduché, ale to vám média neřeknou!RELATED POST