Napoleonovo ruské tažení bylo ve skutečnosti akcí Mossadu

11 Bře 2016

Málokdo ví, že první pokus o dobytí Ruska židovským spiknutím se datuje přes 200 let zpátky, kdy francouzská armáda vedená Napoleonem zahájila svoje tažení do Ruska. Podle nových informací se ve skutečnosti jednalo o dlouho připravovanou akci Mossadu.

Francouzská invaze vypukla 24. června 1812, kdy francouzská vojska vpadla do Ruska. Podle informací serveru Zprávy z Východu byla francouzská armáda financována židozednáři a havlofašisty. Samotný Napoleon pak byl prý vysoce postaveným agentem Mossadu. Cílem celé akce bylo ovládnutí Ruska. Židé dobře věděli, že Rusko bude jednou obrovskou hrozbou pro jejich spiknutí, což se v posledních letech jasně potvrzuje.

Celá operace naštěstí ztroskotala a Napoleon neuspěl. Putin o celé akci dopředu věděl a Rusko se dokázalo na invazi velmi dobře připravit. Rusové v tomto konfliktu poprvé otestovali svůj počasostroj, kterým dokázali poručit větru, dešti a přičarovali si silnou zimu, díky které Francouzi v podstatě neměli šanci na úspěch. Židovské spiknutí tak utrpělo těžkou porážku.

Tato, ze strany židů neúspěšná akce opět potvrdila, že jejich nepřítel je velmi silný. Dnes je Rusko spolu s Indií, Čínou a KLDR jedinou nadějí na záchranu lidstva před masivní tyranií elit a vrahů z Wallstreetu.
RELATED POST
  • данко панфилов

    =D =D

  • Tsusaku

    Ja jsem to vedel. Rusove jsou uz davno technologicky silne popredu nez ostatni zeme. Jak jinak by mohli mit casostroj uz pred dveste lety. A to vubec nemluvim o tom, ze maji ocividne v zasobe i lek na dlouhovekost, popripade i stroj casu.

Reklama

Facebook