Muži po časté konzumaci GMO kukuřice vyrostl na čele funkční penis

08 Bře 2017

GMO kukuřice se vážně poznamenala na zdraví a vzhledu 33 letého Steva z amerického Ohia, kterému po časté konzumaci geneticky modifikované kukuřice vyrostl na čele zcela funkční penis.
Penis Stevovi rostl na čele zhruba týden, než dosáhl velikosti průměrného mužského penisu. Toto druhé přirození je navíc naprosto funkční.

„Víte jak se teď cítím? Musím teď při močení strkat hlavu do záchodu, abych nečůral na zeď. Při vzrušení navíc dostanu do čelního penisu erekci. Umíte si to představit? Jít po ulici se ztopořeným penisem na čele?“ píše Steve na svém blogu.

Odborníci si jsou s tímto problémem bezradní, shodují se však na tom, že za vyrašení druhého penisu může GMO kukuřice, kterou Steve často konzumoval.

„Zatím jsme na lidech nepozorovali dlouhodobé negativní účinky při konzumace GMO potravin. Ale penis na čele? Podle nás je téměř jisté, že přidané geny v modifikované kukuřici jakýmsi způsobem zapříčinily mutaci DNA našeho pacienta, kterému pak na čele vyrostl penis,“ řekl v rozhovoru Dick Cocker, primář clevelandské nemocnice.

Američtí doktoři se nyní připravují na operaci, při které chtějí čelní penis vyjmout. Nevylučují však, že to nebude možné, jelikož podle posledních testů prorostl kořen penisu hluboko do pacientova mozku. Je tak možné, že Steve bude mít na čele penis už navždy.
RELATED POST
4 komentáře
  1. Muži mají mozek v rozkroku, tvrdí některé dámy. Takže přesun penisu na čelo není tak neočekávaný. Nevím, co by narostlo, kdyby dotyčný jedinec měl mozek v pr..li.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.