Muž si postavil dům z lahví s octem. „Teď na mě klimateroristé nemůžou,“ chlubí se

11 Čvn 2017

Znáte to, je horký letní den, vy se cítíte svěží a užíváte si sluníčka. Kdežto najednou se na obloze objeví několik práškujících letadel. Počasí se do hodiny zhorší, obloha se zamračí a vy už nejste tak svěží jako předtím. Naopak se začnete cítit unavení a zhorší se vám nálada.
Tak přesně takto fungují chemtrails. Když se klimateroristé rozhodnou, že se dnes opalovat nebudete, tak se prostě opalovat nebudete. A nebudete ani šťastní a zdraví. Je totiž vědecky dokázáno, chemtrails zhoršují náladu a oslabují imunitní systém. Dlouhodobým vystavením chemtrails se navíc zvyšuje riziko vzniku rakoviny, z čehož profituje farmaceutické lobby.

Doposud jediným způsobem, jak se můžete proti chemtrails účinně bránit, je octování. Jednoduše stačí nalít ocet do rozprašovače a postříkat jím okolní vzduch. Ocet neutralizuje kladné kationty, které způsobují rakovinu, špatné počasí, tání ledovců, klimatické změny, globální oteplování, Alzheimerovu chorobu, Kalouska, autismus, deprese, změny nálad, roztroušenou sklerózu, aids, vymírání živočišných druhů a tak dále. Ocet vám takto může zachránit život.

Ale co když už jste z věčného práškování unavení? Nedá se chránit i jednodušeji? Přesně takovou otázku si položil i 43 letý Martin z Vysočiny, který s nebezpečnými chemtrails zatočil jednou provždy. A jak to udělal? Postavil si dvoupatrový dům z lahví s octem!

Taková koncentrace octa podle Martiny vypouští do okolí dostatečné množství aniontů na to, aby Martin nemusel už nikdy v životě běhat s rozprašovačem po zahradě a stříkat ocet.

„Od té doby, co bydlím ve svém octovém domě se můj život změnil. Nad svým pozemkem mi téměř každý den svítí sluníčko, já se necítím unavený, naopak jsem svěží jako rybička. Netrápí mě ani žádné nemoci a mohl jsem tak vyhodit všechna homeopatika z okna, už je nepotřebuji. Je to paráda!“ řekl Martin v rozhovoru s naším redaktorem.

Není to ale jediný pokrokový vynález, který Martin využívá ve svém boji proti elitám. Kupříkladu nedávno obalil svůj dům alobalem, aby mu nemohly elity přes satelity číst myšlenky.

„Je to super, teď si můžu myslet co chci i bez svojí alobalové čepice. Dříve si lidé mysleli, že jsem blázen, když jsem všude chodil s alobalovou čapkou na hlavě. Teď už mě ale sousedi berou jako normálního člověka,“ dodal Martin a nabídl nám skleničku čerstvé jelení moči (neutralizuje všechny vakcíny v těle, pozn. redakce).

Martin do budoucna plánuje svoje vynálezy uvést na trh pro širokou veřejnost, aby se proti elitám mohl bránit každý. Již brzy se tak možná domy z lahví s octem, alobalové střechy či peroxidové pasty na čištění zubů, mohou stát naprosto běžnou záležitostí.
RELATED POST