Muž přišel o nohu, díky alternativní medicíně mu narostla nová

28 Čvn 2016

Velké korporace a farmaceutické firmy často špiní dobré jméno alternativní medicíny a označují ji za jakýsi druh šarlatánství. Pravdou ale je, že alternativní medicína má téměř 100% úspěšnost a jak se to hovorově říká: „Strká klasickou medicínu do kapsy.“ Důkazem budiž 29 letý Američan Paul Hanks, který přišel při autonehodě o nohu, díky alternativní medicíně mu však během několika měsíců narostla noha nová.
Paul jel 10. března 2015 domů z práce, když do něj naboural o rok starší opilý muž. Při autonehodě přišel Paul o téměř celou levou nohu a byl odsouzen k životu s protézou. Aspoň si to Paul původně myslel.

Paula naštěstí přemluvila jeho přítelkyně Jennifer, aby si zašel za alternativním léčitelem Geraltem Riviasem, který je též známý pod pseudonymem Doctor of Blaviken (Doktor z Blavikenu, pozn. redakce). Geralt doporučil Paulovi každý večer před spaním masírovat chybějící nohu speciální homeopatickou mastí a třikrát denně pít čaj z meduňky, heřmánku a fenyklu, dochucený špetkou skořice. Ku překvapení všech, Paulovi pomalu začala klíčit nová noha.

„Nejdříve jsem tomu nevěřil a byl jsem k této metodě léčení velmi skeptický. Za hodně tučný šek mi pan Rivias dal akorát sáček nějakých kytek a mast na masírování amputované nohy. O to víc jsem byl překvapený, když mi z pahýlu začala růst nová noha,“ píše Paul na svém blogu.

Trvalo to zhruba 6 měsíců, než Paulovi narostla nová a plně funkční noha. Nicméně dnes má svoji nohu zpět, což je něco, co klasická medicína nedovede ani omylem. Paulovi se opět vrátil jeho starý život a konečně zase může se svým 6 letým synkem hrát na zahradě fotbal.

„Chtěl bych poděkovat panu Riviasovi a vlastně všem alternativním léčitelům. Alternativní medicína dokázala něco, o čem jsem si ani ve snu nemyslel, že by to bylo možné. Děkuji!“ dodává Paul.

A jak se k alternativní medicíně stavíte vy? Pokud jste doteď byli skeptičtí, tak věříme, že vás Paulův silný příběh určitě přesvědčil o tom, že alternativní medicína funguje a dokáže léčit téměř cokoliv.
RELATED POST
 • Václav Hubáček

  A delší penis by mi nenarostl??

 • Václav Hubáček

  A delší penis by mi nenarostl?? (za rypák mě natahejte – ten mám dost velkej)

  • CHOPOK

   Kdyz si ho budete dostatecne masirovat…..

   • Václav Hubáček

    Ale to se musí asi nejdřív odříznout ?? (aby rostl nový a větší) :oD

 • zvědaveček

  A co odumřelé nervy, nešlo by to také urychlit na měsíce místo roků ?

 • Vera Plackova

  Je to je krasneeeeeee, ja chci nove zuby?? Co si musim masirovat???No ja myslim ze nic, staci kdyz masirujete vy nas tady

  • Václav Hubáček

   Taky bych potřeboval, aby mi narostly třetí !

 • Jsem rad, ze jste timto clankem ustedrili tvrdy policek vsem nevericim Tomasum. Experimentuji v tomto oboru leta. Kultuvuji biologicke vzorky ve vegetativnich gelech. Podarilo se mi z ustrihnuteho nehtu vypestovat prostrednicek. Pouzil jsem bohuzel modry gel od Pfizera a prst zustal trvale vztyceny. Ale to jen naokraj. Ted se pokousim experimentovat se vzorkem stolice ziskanym sterem z cervenych trenyrek. Doufam, ze o vysledku pokusu vas bude informovat vzorek sam na sve tiskove konferenci.

 • Kamil Popule

  co takhle třeba fotky – jak ta noha roste. Jo on se porouchal foťák, tak to nešlo, ale určitě a na sto procent se to stalo
  🙂 🙂

 • MartyKay

  Úžasné, báječné, skvělé, revoluční!

 • Miloslav Vebr

  No a tyto kecy přesvědčují lidi, že alternativní medicina je všelék a tím se podporují koncerny co vyrábějí zázračné alternativní přípravky. Lžou všichni.

 • Sabine Kreyson

  ..aby si zašel za Geraltem Riviasem.. A hráli si na Zaklínače, co? 😀