Mikrocefalii v Brazílii nezpůsobuje virus Zika, ale Windows 10

03 Bře 2016

Zahraniční i česká média poslední dny straší virem Zika, který podle oficiálních zpráv způsobuje v Brazílii extrémní výskyt vrozené vady – mikrocefalie – zakrnění mozku. Nicméně podle článku na amatérsky udělaném webu nevystudovaného a samozvaného vědce Tima Cartera jsou oficiální zprávy lež. Výskyt mikrocefalie podle něj nezpůsobuje virus Zika, nýbrž Windows 10.
Carter tvrdí, že se jedná o další pokus Billa Gatese o regulaci lidské populace. Jádro Windows 10 podle něj běží na masivním superpočítači v Oblasti 51, který brazilským dětem doslova vysává mozky. Výkon tohoto superpočítače navíc přímo úměrně stoupá s počtem nainstalovaných kopií Windows 10. To je skutečný důvod toho, proč Microsoft rozdává Windows 10 zadarmo. V čím více počítačích bude nainstalovaný Windows 10, tím větší výkon bude mít superpočítač na redukci populace a vysávání dětských mozků.

Super počítač využívá k vysávání mozků technologii, kterou pro Billa Gatese vytvořila CIA na základě tajných zápisů a poznámek Nikola Tesly, ve kterých Tesla popisoval bezdrátový přenos elektrické energie. V superpočítači je zabudovaný hyperprostorový přijímač. Jako vysílač pak slouží nanočipy, které jsou do brazilských matek vpravovány pomocí očkování TDPA, které je v Brazílii povinné od roku 2015. Což se jasně shoduje s dobou, kdy se v Brazílii zvýšil počet novorozenců se zakrnělým mozkem. Jakmile se nanočip ujme, začne vysávat dětský mozek a posílá jej přímo do Oblasti 51.

„Gates se nám všem vysmívá. Vzpomeňte si na nedávnou reklamu na Windows 10, ve které mimo jiné slyšíme i slogan: ‚Těmto dětem patří budoucnost. Tyto děti budou totiž vyrůstat s Windows 10.‘ Bill Gates má zřejmě velmi zvrácený smysl pro humor. Lidi, proberte se! Pravdu máte přímo před očima, a přesto ji nevidíte!“ napsal Tim Carter na svém blogu.

Toto všechno jsou jasné důkazy o tom, že mikrocefalie nevzniká v Brazílii jen tak. Jedná se o další zlý plán NWO a Billa Gatese na redukci populace, ohloupnutí obyvatel a ovládnutí planety.
Závěrem pro vás máme jasný vzkaz. Vymažte Windows 10 ze svého počítače! Zabíjíte tím brazilské děti!
RELATED POST
 • Tomáš von Trojčák

  tento clanok a portal je myslene ako satira?

  • Jirka Matouš

   Ovšem.

  • Dustojnik Hummer

   Celý tento web. Ale hodně povedená satira.

 • Marek Bocanek

  aspon si opravte headline 😀

 • Fero Trča

  Strach pomysliet, kolko „alternatívnych“ idiotov toto bude zdielat 🙂

  • Michal Baranay

   A koľko z nich si odinštaluje Win10 🙂

 • Mirex

  Právě dnes jsem se nainstaloval Win10 a hřeje mě pocit že jsem zabil jedno brazilské dítě.