Konec nedostatku pitné vody: Ruští vědci vymysleli sušenou vodu

16 Kvě 2016

Ruským vědcům z Vědeckého institutu v Moskvě se podařil průlomový objev – vytvořili sušenou vodu. Jedná se o vskutku průlomový objev, který by mohl ukončit celosvětový problém nedostatku pitné vody. Sušená voda funguje na naprosto stejném principu jako sušené mléko. Do litrové nádoby nasypete několik lžic sušené vody, zalijete ji litrem vody, a získáte tak litr vody.

„Počítáme s tím, že díky našemu objevu se už lidstvo nikdy nebude muset bát toho, že by někdy na světě byl nedostatek pitné vody. Výroba naší sušené vody je skutečně levná a jednoduchá a pitné vody tak bude vždy dost,“ prohlásil vedoucí skupiny vědců, pan Vladimir Vodovod.

Lidstvo si je už dlouhé roky vědomo toho, že zásoby pitné vody se neustále ztenčují. Nikdo ale zatím neučinil patřičné kroky k řešení tohoto problému. Ano, byly zde návrhy, jakými byl například projekt Atlantropa, to by byl ovšem neuvěřitelně drahý a náročný projekt, který byl nesmírně složitý na zrealizování. Sušená voda je oproti tomu velice levná a jednoduchá na přípravu.

Vodovodova skupina nyní žádá o další dotace od ruské vlády, díky kterým bude moci projekt připravit na celosvětové použití. Jako první by prototyp sušené vody měly dostat africké země, které často trápí období sucha. Rusko plánuje těmto zemím do konce roku 2016 dodat až 100 000 kubíků sušené vody.

Africkým zemím se tak po dlouhých letech, během kterých byly vykořisťovány západními korporacemi konečně blýská na lepší časy. Obyvatelé tohoto kontinentu budou mít konečně dostatek vody na to, aby mohli vybudovat vlastní zemědělské plochy a tamní obyvatelé už nadále nebudou umírat hladem a dehydratací.

Rusko dále očekává, že lidstvo už nebude muset využívat podzemní vody, tudíž tento objev zásadně uleví naší matičce přírodě.

RELATED POST
15 komentářů
  1. wow. zaujal me ten primej antisemitismus.

   co se vam stalo? zid vam prebral zenskou? nebo jste si vcera v noci az prilis dlouho listoval v mein kampf?

     1. ty rasysta!!! taki kkt vijebani ze sa nestidys za svoju mluvu!!! >:-(

  1. je úsměvné že existují idioti co o ostatních píšou že jsou idioti a přitom sami jsou ještě větší
   pro idioty (takže pro vás hlavně) – jestli je někdo idiot, protože píše něco čím chce lidi pobavit a navíc se mu to daří, tak to je idiotů plná zeměkoule a vy mezi ně taky patříte
   Zdar a sílu
   P.S. běžte si koupit trošku sušené vody zvedne vám to náladu

 1. dá se odhadnout, jestli a kdy se sušená voda dostane na český trh? Bude se také vyrábět ve více variantách? Sycená, nesycená, teplá, studená, s příchutí apod. ? Měl bych zájem o dva litry studené s příchutí Himálaje a na zkoušku bych vzal teplou Yellowstone. Díky

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.