Šokující odhalení: Rusko bylo ve skutečnosti anektováno Krymem

05 Dub 2016

Americký politolog a bývalý ministr zahraničí Ron Rusagent v rozhovoru pro rádio Ruský Mikrofon řekl, že anexe Krymu Ruskou federací je jenom lživá západní propaganda. Ve skutečnosti to prý bylo přesně naopak – Rusko bylo anektováno Krymem.

Rusko se tak podle Rusagenta ocitlo v židovské moci a Rothschildové začali v Rusku pomalu ale jistě budovat svoje banky. Putin údajně už dávno není ruským prezidentem, ale vůdcem odboje, který bojuje proti židovskému útoku na Ruskou federaci. Na post nového prezidenta Ruska byl podle Rusagenta potají dosazen Petro Porošenko, jenž zde okamžitě vytvořil loutkovou vládu, která je ovlivňována Krymem, Izraelem a USA.

Podle Rusagenta jsou veškeré informace o ruské anexi Krymu pouze lží, která nás má zmanipulovat a oklamat. Rusagent tvrdí, že veřejnost na západě by nikdy nesouhlasila s dobytím Ruska. Proto celá okupace proběhla potají a západ se teď snaží vytvořit iluzi toho, že Rusko je agresorem a hrozbou pro Evropu. Ve skutečnosti je bohužel Rusko již několik let v západní moci. Západ nyní pomalu chystá obrovskou false flag operaci – fingovanou ruskou invazi do Pobaltí. Pomocí této false flag operace bude moci západ v čele s USA a Izraelem zahájit falešnou válku. Veřejnost tak díky tomu nebude mít žádné námitky proti „oficiální“ invazi do Ruska.

Za účelem této masivní dezinformace vybudoval v roce 2001 Mossad a CIA na Krymu tajnou základnu. Aby USA a Izrael stavbu této základny zamaskovaly, provedly 11. září útok na WTC. Zrak všech světových médií tak směřoval do New Yorku, zatímco na Krymu byla potají budována obrovská základna. Z této základny byla na jaře roku 2014 vedena masivní a tajná invaze do Ruska, proti které neměla statečná ruská armáda šanci. Židy ovládaná massmédia celou operaci dokonale zametla pod koberec, ba ji dokonce úplně překroutila a vymyslela si lži o tom, že Rusko anektovalo Krym. Ve skutečnosti to však bylo úplně naopak – Krym anektoval Rusko.

V tuto chvíli je tak pro Ruskou federaci a její lid poslední nadějí odboj Vladimira Putina, který se snaží zamezit naplnění tohoto předem připraveného scénáře. Každý den zaznamenává Putinův odboj několik úspěšných partyzánských operací a je tak na dobré cestě k poražení zlých západních imperialistů a překažení židovských plánů na ovládnutí Ruské federace.
RELATED POST
1 comments

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.