Jiří Vyvadil plánuje založit Národní domozradu

05 Čvn 2016

Bývalý politik, soudce a současný proruský aktivista Jiří Vyvadil spouští další pokus o spásu českého národa. Tentokrát chce založit vůbec první domozradnou organizaci v České republice, která má bojovat proti muslimským uprchlíkům, západním imperialistům a vlastizrádcům. Jiří Vyvadil to prozradil dnes ráno v rozhovoru pro AZ247. Podle jeho slov tak činí kvůli přílišné západnizaci společnosti a pomalé transformaci ČR směrem k východní Evropě.

Národní domozrada, jak Vyvadil svoji chystanou organizaci pojmenoval, by měla být lidovou náhradou za policii a armádu České republiky a měla by konat vojenské a policejní akce naprosto nezávisle na vládě ČR, řízená má být jen a pouze vůlí lidu. Ten bude moci o dalších krocích a akcích domozrady rozhodovat v anketách a diskusních fórech na připravovaném webu této organizace.

Domozrada kupříkladu chystá hlídkovat na hranicích České republiky, zatýkat a za stálého lynčování vyhošťovat nelegální a pokud budou mít špatnou barvu kůže (tj. málo slovanskou) tak i legální imigranty, či pořádat razie na muslimské a barevné obyvatelstvo České republiky.

Jiří Vyvadil využil i své konexe v Ruské federaci, díky kterým získal oficiální dotaci na vytvoření Národní domozrady, a to přímo od ruského prezidenta Vladimira Putina, který hodlá ročně přispívat na chod domozrady až několika miliony korun.

Do domozrady se již brzy bude moct přihlásit každý hrdý český občan a vlastenec. Vlastenectví má však jednu podmínku – nesmíte být hrdý na českou zemi a českou kulturu, ale na slovanskou zemi a na slovanskou kulturu. Právě slovanství je hlavní požadavek pro vstup do Národní domozrady. Jelikož Česká republika je takový mišmaš různých genů a čistí slované zde tvoří kolem 50% populace, bude muset každý zájemce projít skupinou testů, které budou mít za úkol zjistit, jestli je skutečně Čech (Slovan), či nějaký kříženec keltů, germánu a kdo ví čeho ještě. Další základní stavební kámen správného domozradného vlastence je i silná orientace k východu, hlavně pak k Rusku.
RELATED POST
2 komentáře
  1. Testy na slovanství probíhají velmi jednoduše. Je potřeba jen vyříznout centimetrový plátek napříč tělem v oblasti pupku a dát pod elektronkový mikroskop.

  2. Já jsem si dodnes myslel, že domozradu má každý český občan v krvi už od narození (možná už od početí). Není tedy potřeba se nikam hlásit, když tam už všichni jsme.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.