V Hamburku protestují tisíce idiotů, dementů a zelených proti kapitalismu

07 Čvc 2017

Summit G20 již druhým dnem doprovázejí bouřlivé demonstrace idiotů, dementů a zelených. Do akce bylo kvůli protestům nasazeno už 20 tisíc policistů, i tak si ale Hamburk žádá o další posily.
Idioti, dementi a zelení protestují hlavně proti kapitalismu, korporacím, globalizaci a změnám klimatu, přičemž svůj nesouhlas vůči tomu dávají najevo ničením cizího majetku, či útoky na policisty a kolemjdoucí. To celé si přitom natáčí na svoje iPhony a videa dávají na Facebook a Youtube, jedny z největších výdobytků kapitalismu.

Podle oficiálních zpráv policie byly střety a nepokoje vyprovokovány radikálními idioty, dementy a zelenými. Podle IDaZ ale násilí vyprovokovali sami policisté na příkaz bohatých elit.

„Policejní stát dělá všechno proto, aby nám vzal právo demonstrovat,“ řekl jeden z přítomných idiotů, Který by si (soudě podle jeho batikovaných hadrů a špinavých dredů) měl najít práci.

Na mnoha místech v Hamburku jsou hlášeny požáry. Idioti, dementi a zelení zapalují převážně auta, která si sami nemohou dovolit, a právě proto demonstrují proti kapitalismu. Hlášen byl ale také požár policejní stanice.

Demonstrace s názvem Čumte, jaký jsme idioti vznikla v reakci na summit lídrů G20, tedy největších ekonomik světa. Stovky idiotů, dementů a zelených se snaží summit překazit tím, že blokují silnice a křižovatky. V reakci na to se prý lídři G20 dopraví na místo vrtulníkem.

Dosud bylo zraněno asi 160 policistů a zatknuto přibližně 45 idiotů, dementů a zelených. O dalších aktualitách vás budeme průběžně informovat. Možná.
RELATED POST