AZ247.cz https://az247.cz Víc než jen pravda Sat, 11 Jul 2020 09:00:36 +0000 cs hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.4.2 Vladimir Putin plánuje vyšplhat na schodek českého rozpočtu https://az247.cz/vladimir-putin-planuje-vysplhat-na-schodek-ceskeho-rozpoctu/ https://az247.cz/vladimir-putin-planuje-vysplhat-na-schodek-ceskeho-rozpoctu/#respond Sat, 11 Jul 2020 08:55:33 +0000 https://az247.cz/?p=6512 Ruský prezident Putin plánuje další velkolepou dobrodružnou výpravu. Po lovu medvědů na Sibiři a potápění se v Mariánském příkopu, chce vyšplhat na obrovský schodek českého rozpočtu. Vladimir Putin podniká podobné...

The post Vladimir Putin plánuje vyšplhat na schodek českého rozpočtu appeared first on AZ247.cz.

]]>
Ruský prezident Putin plánuje další velkolepou dobrodružnou výpravu. Po lovu medvědů na Sibiři a potápění se v Mariánském příkopu, chce vyšplhat na obrovský schodek českého rozpočtu.

Vladimir Putin podniká podobné výpravy téměř každý měsíc, aby světu dokázal, že je lepší než běžný člověk, a jedině on může být prezidentem tak náročného národa, jakým Rusové jsou. Vyšplhat na vrchol astronomického schodku českého rozpočtu, je však dosud největší výzvou.

“Schodek českého rozpočtu zasahuje ze Země až do vesmíru. Pan prezident tak bude muset překonat ohromnou výšku a postupně postupovat přes čím dál řidší vzduch až do vzduchoprázdna, kde navíc hrozí kolize s různými předměty, např. meteory a satelity. I přes nebezpečnost této výpravy, je pan Putin zcela odhodlaný tato rizika podstoupit a zdolat tyto největší schody na světě,” prohlásil tiskový mluvčí ruského prezidenta Juraj Ovčáčkin.

Schodek českého rozpočtu je vidět i z vesmíru

České ministryni financí se podařilo vytvořit tak ohromný schodek rozpočtu, že je vidět i z vesmíru. Řadí se tak mezi několik málo člověkem vytvořených staveb, které lze spatřit z vesmíru. Svým způsobem se tak jedná o velký úspěch.

“Kalousek se o to snažil, ale pohořel. Až naší vládě se podařilo vytvořit tak obrovský dluh, že jej můžeme pozorovat i z mezinárodní vesmírné stanice. Ta dokonce musela upravit svůj kurz, aby se se schodkem při obletu planety nesrazila. Jedná se o další věc, o kterou se od roku 1989 snažilo hodně vlád, ale podařilo se to až té naší,” tvrdí Andrej Babiš v dalším díle pořadu Čau, lidi.

Ohromný schodek by měl být ruským prezidentem zdolaný na začátku příštího týdne. Putin původně plánoval vzít s sebou i českého prezidenta, avšak po pohledu na Zemana, který zakopl i o drobný schod před toaletou v Lánech, si toto rozhodnutí rozmyslel.

Článek je satirický a nezakládá se na pravdě.
Máš rád naši tvorbu? Podpoř nás na Patreonu a získej exkluzivní výhody!
Become a Patron!

The post Vladimir Putin plánuje vyšplhat na schodek českého rozpočtu appeared first on AZ247.cz.

]]>
https://az247.cz/vladimir-putin-planuje-vysplhat-na-schodek-ceskeho-rozpoctu/feed/ 0
43 letý Američan se zabil poté, co sjel s Trabantem z útesu. Myslel si, že auto poletí jako v Harry Potterovi https://az247.cz/43-lety-american-se-zabil-pote-co-sjel-s-trabantem-z-utesu-myslel-si-ze-auto-poleti-jako-v-harry-potterovi/ https://az247.cz/43-lety-american-se-zabil-pote-co-sjel-s-trabantem-z-utesu-myslel-si-ze-auto-poleti-jako-v-harry-potterovi/#respond Thu, 09 Jul 2020 06:20:02 +0000 https://az247.cz/?p=6506 43 letý Peter si před necelým týdnem pořídil na bleším trhu starého Trabanta. Toto rozhodnutí se mu však stalo osudné poté, co se rozhodl s Trabantem sjet z útesu. Myslel...

The post 43 letý Američan se zabil poté, co sjel s Trabantem z útesu. Myslel si, že auto poletí jako v Harry Potterovi appeared first on AZ247.cz.

]]>
43 letý Peter si před necelým týdnem pořídil na bleším trhu starého Trabanta. Toto rozhodnutí se mu však stalo osudné poté, co se rozhodl s Trabantem sjet z útesu. Myslel si totiž, že auto stejně jako v Harry Potterovi poletí.

Peter byl podle svojí manželky velkým fanouškem jak filmové, tak knižní ságy o mladém kouzelníkovi. Vlastnit létající auto byl vždy jeho sen. Podle jeho manželky však Peter nemohl tušit, že ne každý Trabant umí létat.

“Jsem plně odhodlaná žalovat jak výrobce Trabantů, tak Východní Německo. Možná i samotnou autorku Harryho Pottera. Film i knihy nám daly iluzi toho, že Trabanti létají. Ve skutečnosti ale létal jen ten kouzelnický. Jak jsme mohli vědět, že je auto před letem potřeba začarovat? To je něco, co by mělo stát v manuálu a mělo by to být psáno i uvnitř auta! Stačilo dát dovnitř cedulku: “Tohle auto nelétá!” a Peter by tu byl s námi,” tvrdí Peterova manželka Elisabeth.

Peter neměl šanci pád ze 30 metrového útesu přežít. Jelikož seděl uvnitř Trabantu, bylo to jakoby na útesy spadl bez jakékoliv ochrany. Auto se po nárazu naprosto rozpadlo a Peter byl na místě mrtvý.

Není to poprvé, co díky Harry Potterovi někdo přišel o život. Před několika lety například shodou okolností také Američan vyloupil banku zahalený do “neviditelného” pláště. Plášť však neviditelný nebyl a lupič byl po několikáté neuposlechnuté výzvě ochranky zastřelen.

Článek je satirický a nezakládá se na pravdě.
Máš rád naši tvorbu? Podpoř nás na Patreonu a získej exkluzivní výhody!
Become a Patron!

The post 43 letý Američan se zabil poté, co sjel s Trabantem z útesu. Myslel si, že auto poletí jako v Harry Potterovi appeared first on AZ247.cz.

]]>
https://az247.cz/43-lety-american-se-zabil-pote-co-sjel-s-trabantem-z-utesu-myslel-si-ze-auto-poleti-jako-v-harry-potterovi/feed/ 0
Vláda má plán, jak vyřešit krizi v Karviné. Město i přilehlé části daruje Polsku https://az247.cz/vlada-ma-plan-jak-vyresit-krizi-v-karvine-mesto-i-prilehle-casti-daruje-polsku/ https://az247.cz/vlada-ma-plan-jak-vyresit-krizi-v-karvine-mesto-i-prilehle-casti-daruje-polsku/#respond Sun, 05 Jul 2020 15:05:24 +0000 https://az247.cz/?p=6500 Radikální, avšak účinný plán. Tak nějak by se dal shrnout plán vlády Andreje Babiše na vyřešení současné koronavirové krize v Karviné. Jak oznámila vláda na dnešní mimořádné tiskové konferenci, řešení...

The post Vláda má plán, jak vyřešit krizi v Karviné. Město i přilehlé části daruje Polsku appeared first on AZ247.cz.

]]>
Radikální, avšak účinný plán. Tak nějak by se dal shrnout plán vlády Andreje Babiše na vyřešení současné koronavirové krize v Karviné.

Jak oznámila vláda na dnešní mimořádné tiskové konferenci, řešení krize zcela koresponduje s mozkovou kapacitou a schopnostmi současné vlády – je naprosto prosté. Vláda jednoduše plánuje celý okres Karviná darovat vedlejšímu Polsku.

“Je to podle nás nejlepší řešení. Karviná naší zemi nepřináší nic hodnotného. OKD krachuje, koronavirus tam řádí víc než kdekoliv jinde, a navíc tamní jazyk a mluva mají více společného s polštinou než češtinou (to má i mluva Andreje Babiše, tak bychom ho Polsku mohli darovat též, pozn. redakce). I místní budou určitě rádi,” stojí v prohlášení vlády.

Návrh vlády už podpořil i premiér Babiš, který rozhodnutí okomentoval ve svojí videosérii Čau lidi.

“Čau lidi, dnes jsem dlouho přemýšlel, jak vyřešit krizi v Karviné. Když jsem se po obědě konečně dostal k mapě, abych se podíval, kde Karviná vlastně leží, bylo mi hned jasné, co musím udělat. Pokud to také nevíte, tak Karviná leží téměř v Polsku. Matka země, otec slunce a otčím Saturn mi poradili, abych Karvinou daroval Polsku. Hned jsem volal polskému premiérovi a domluvili jsme se na začlenění okresu Karviná do Polské republiky,” tvrdí Babiš v dalším díle Čau lidi.

Právě ohnisko v Karviné je hlavním důvodem, proč Českou republiku stále více evropských států přidává na seznam nebezpečných zemí. Pokud všechno dopadne podle plánu, už brzy by nás evropské státy mohly opět pustit na své území a letní dovolená v Chorvatsku bude zase o něco méně komplikovanější.

Článek je satirický a nezakládá se na pravdě.
Máš rád naši tvorbu? Podpoř nás na Patreonu a získej exkluzivní výhody!
Become a Patron!

The post Vláda má plán, jak vyřešit krizi v Karviné. Město i přilehlé části daruje Polsku appeared first on AZ247.cz.

]]>
https://az247.cz/vlada-ma-plan-jak-vyresit-krizi-v-karvine-mesto-i-prilehle-casti-daruje-polsku/feed/ 0
Hnutí Trikolóra mění název na Sedm barev duhy. Bude bojovat za práva gayů a transgenderu https://az247.cz/hnuti-trikolora-meni-nazev-na-sedm-barev-duhy-bude-bojovat-za-prava-gayu-a-transgenderu/ https://az247.cz/hnuti-trikolora-meni-nazev-na-sedm-barev-duhy-bude-bojovat-za-prava-gayu-a-transgenderu/#comments Sun, 05 Jul 2020 10:42:49 +0000 https://az247.cz/?p=6489 Klausovic hnutí Trikolora mění po roce svůj název. Dosavadní název hnutí totiž naplno nevystihoval hodnoty, které chce hnutí prosazovat. Nový název Sedm barev duhy má lépe reprezentovat práva gayů a...

The post Hnutí Trikolóra mění název na Sedm barev duhy. Bude bojovat za práva gayů a transgenderu appeared first on AZ247.cz.

]]>
Klausovic hnutí Trikolora mění po roce svůj název. Dosavadní název hnutí totiž naplno nevystihoval hodnoty, které chce hnutí prosazovat. Nový název Sedm barev duhy má lépe reprezentovat práva gayů a transgenderu, za které chce hnutí bojovat.

Původní název Trikolora odkazoval na bílou, modrou a červenou, což měl odkazovat na národní barvy. Nikdo však pořádně nevěděl, jestli se jednalo o národní barvy České republiky, nebo Ruska. Díky novému názvu a novým barvám však bude mít každý volič hned jasno.

“Nevidíme jediný důvod, proč utiskovat homosexuály a transgender lidi. Je to jejich věc, jak se cítí a jaké pohlaví je přitahuje. Náš život a naši komfortní zónu toto nijak nenarušuje. Chceme se vymezit proti nenávisti společnosti a zapojit se do boje za práva gayů, lesbiček, transgenderu a dalších…” stojí na Facebooku Sedmi barev duhy.

Volební plakát hnutí Sedm barev duhy

Je dobře, že česká politická scéna nabírá na variabilitě. Strana, která by jasně podporovala LGBT komunitu zde totiž dlouhá léta chybí.

Článek je satirický a nezakládá se na pravdě.
Máš rád naši tvorbu? Podpoř nás na Patreonu a získej exkluzivní výhody!
Become a Patron!

The post Hnutí Trikolóra mění název na Sedm barev duhy. Bude bojovat za práva gayů a transgenderu appeared first on AZ247.cz.

]]>
https://az247.cz/hnuti-trikolora-meni-nazev-na-sedm-barev-duhy-bude-bojovat-za-prava-gayu-a-transgenderu/feed/ 2
Žena, která porodila v koloně na D1, po letech konečně dorazila do porodnice. Dceru rovnou zapsala do školky https://az247.cz/zena-ktera-porodila-v-kolone-na-d1-po-letech-konecne-dorazila-do-porodnice-dceru-rovnou-zapsala-do-skolky/ https://az247.cz/zena-ktera-porodila-v-kolone-na-d1-po-letech-konecne-dorazila-do-porodnice-dceru-rovnou-zapsala-do-skolky/#comments Sat, 04 Jul 2020 15:51:48 +0000 https://az247.cz/?p=6481 Mladá maminka Karolína, která před 4 roky porodila v koloně na D1, dnes konečně dojela na konec kolony a dorazila do porodnice, kam tehdy mířila. Dcerku Anežku rovnou zapsala do...

The post Žena, která porodila v koloně na D1, po letech konečně dorazila do porodnice. Dceru rovnou zapsala do školky appeared first on AZ247.cz.

]]>
Mladá maminka Karolína, která před 4 roky porodila v koloně na D1, dnes konečně dojela na konec kolony a dorazila do porodnice, kam tehdy mířila. Dcerku Anežku rovnou zapsala do brněnské školky.

Stalo se tak téměř přesně po 4 letech. 29. června 2016 vyrazila tehdy ještě 24 letá Karolína se svým manželem Markem do brněnské porodnice po D1. Jak sama říká, byla to jedna z největších chyb v jejím životě.

“Na dálnici jsme vyrazili několik hodin před porodem, ale nakonec jsme porodili v autě. Malá Anežka pak stihla na D1 říct i svoje první slovo – Andrej. A dokonce i první souvislou větu – Budu volit ANO. Anežka tak zřejmě vlivem dlouhodobého pobytu v autě onemocněla autismem,” tvrdí dnes už 28 letá Karolína.

Po té, co rodiče i s dcerou konečně dorazili do porodnice, vyřídili veškeré formality a vyplnili formuláře obsahující jméno před 4 lety novorozené dcery. Rodiče pro jistotu malou Anežku rovnou zapsali i do školky, což zpětně hodnotí Karolína jako další chybu.

“Po cestě domů jsme omylem opět najeli na D1. Pokud cesta z porodnice potrvá stejně dlouho jako cesta do porodnice, mohli jsme Anežku rovnou dát do základní školy, nebo ji odvézt na přijímačky na střední,” dodává dále Karolína.

Porody na D1 nejsou vůbec ojedinělou záležitostí. Letos na nejstarší české dálnici porodilo už 81 žen, přičemž většina z nich popojíždí v koloně dodnes.

Článek je satirický a nezakládá se na pravdě.
Máš rád naši tvorbu? Podpoř nás na Patreonu a získej exkluzivní výhody!
Become a Patron!

The post Žena, která porodila v koloně na D1, po letech konečně dorazila do porodnice. Dceru rovnou zapsala do školky appeared first on AZ247.cz.

]]>
https://az247.cz/zena-ktera-porodila-v-kolone-na-d1-po-letech-konecne-dorazila-do-porodnice-dceru-rovnou-zapsala-do-skolky/feed/ 1
Putin se pochlubil dvoumetrovými hřiby, které našel při procházce v lese. S radiací nad Skandinávií to prý nesouvisí https://az247.cz/putin-se-pochlubil-dvoumetrovymi-hriby-nasel-pri-prochazce-v-lese-s-radiaci-nad-skandinavii-to-pry-nesouvisi/ https://az247.cz/putin-se-pochlubil-dvoumetrovymi-hriby-nasel-pri-prochazce-v-lese-s-radiaci-nad-skandinavii-to-pry-nesouvisi/#comments Thu, 02 Jul 2020 09:09:26 +0000 https://az247.cz/?p=6464 Ruský prezident Vladimir Putin se dnes pochlubil s dvoumetrovými hřiby, které našel při procházce sibiřskou tajgou. Druhým dechem dodal, že to rozhodně nesouvisí se zvýšenou radiací, která v posledních dnech...

The post Putin se pochlubil dvoumetrovými hřiby, které našel při procházce v lese. S radiací nad Skandinávií to prý nesouvisí appeared first on AZ247.cz.

]]>
Ruský prezident Vladimir Putin se dnes pochlubil s dvoumetrovými hřiby, které našel při procházce sibiřskou tajgou. Druhým dechem dodal, že to rozhodně nesouvisí se zvýšenou radiací, která v posledních dnech údajně proudí z Ruska nad Skandinávii.

Putin do neobydlené a nebezpečné části sibiřské tajgy doletěl dnes časně z rána na svém okřídleném koni Sergejovi. Celou procházku nebezpečnou krajinou zakončil nasbíráním plného košíku dvoumetrových hřibů.

“Pan prezident rád chodí na procházky do nebezpečných a neobydlených částí Ruska. Uprostřed sibiřské tajgy nalezneme vlky, medvědy a další nebezpečné tvory. Ani ti si však na našeho pana prezidenta netroufnou. Nález dvoumetrových hřibů jen zpečetil úspěšnou a oddychovou procházku pana prezidenta. Dodáváme, že s radiací, která proudí s Ruska nad Skandinávii to nemá nic společného. Žádná radiace totiž z Ruska nikam neproudí, a ty hodnoty taky nesouhlasí,” dodává tiskový mluvčí ruského prezidenta Jurij Ovčáčkin.

Smaženice pro Afriku

Vladimir Putin se rozhodl využít toho obrovského množství gigantických hub pro dobré účely. Jelikož Rusové mají všeho dostatek a chudoba a hlad jsou v Ruské federaci neexistující slova, rozhodl se ruský prezident pomoci chudému africkému kontinentu. Celkem 250 kg hub tak poslouží na smaženici, která nakrmí Putinem vybranou africkou vesnici.

“Pan prezident ještě během dneška osobně vybere některou z chudých afrických vesnic, kam následně odletí a z nasbíraných hub vlastníma rukama usmaží chudým Afričanům smaženici,” dodává Jurij Ovčáčkin.

Do míst, kde Putin nasbíral ohromné hřiby nyní míří expedice ruských vědců, kteří plánují místo prozkoumat a zjistit, proč zde rostou tak obrovské houby. Ve vzácné a výživné půdě by pak Rusové chtěli krom hub pěstovat i brambory. Při troše štěstí by se Rusům mohlo díky Putinovi podařit vyřešit hladomor ve světě.

Článek je satirický a nezakládá se na pravdě.
Máš rád naši tvorbu? Podpoř nás na Patreonu a získej exkluzivní výhody!
Become a Patron!

The post Putin se pochlubil dvoumetrovými hřiby, které našel při procházce v lese. S radiací nad Skandinávií to prý nesouvisí appeared first on AZ247.cz.

]]>
https://az247.cz/putin-se-pochlubil-dvoumetrovymi-hriby-nasel-pri-prochazce-v-lese-s-radiaci-nad-skandinavii-to-pry-nesouvisi/feed/ 2
Andrej Babiš bude každý čtvrtek věštit na EZO.TV https://az247.cz/andrej-babis-bude-kazdy-ctvrtek-vestit-na-ezo-tv/ https://az247.cz/andrej-babis-bude-kazdy-ctvrtek-vestit-na-ezo-tv/#respond Mon, 29 Jun 2020 18:52:44 +0000 https://az247.cz/?p=6456 Andrej Babiš po svých dvou výstupech na Facebooku, kde prozradil svým voličům, co je to astrologie a co po nás momentálně chtějí hvězdy, oznámil, že bude každý čtvrtek věštit budoucnost...

The post Andrej Babiš bude každý čtvrtek věštit na EZO.TV appeared first on AZ247.cz.

]]>
Andrej Babiš po svých dvou výstupech na Facebooku, kde prozradil svým voličům, co je to astrologie a co po nás momentálně chtějí hvězdy, oznámil, že bude každý čtvrtek věštit budoucnost v populární EZO.TV.

Premiéra v posledních týdnech naprosto nadchla astrologie a věštění budoucnosti s ní spojené. I proto se rozhodl svoje nabyté vědomosti zúročit a pomoct tápajícím Čechům, kteří potřebují poradit, co mají se svým životem dělat.

“Jsme nadšeni, že si pan Andrej Babiš vybral právě nás. Pseudopremiér, který praktikuje pseudovědu je něco, co u nás a nejspíš ani nikde ve světě ještě nebylo. Astrologické vědomosti pana premiéra nám určitě vydělají astronomické peníze,” tvrdí mluvčí EZO.TV.

Babiš by měl v EZO.TV nahradit populární kartářku Jolandu, která nedávno bohužel tragicky zemřela. Jolanda byla díky svojí bizarnosti ikonou EZO.TV. Věštící Babiš by ale měl být ještě bizarnější postavou, která by mohla být brzy ještě populárnější než legendární Jolanda. Premiér nastoupí do své druhé práce už tento čtvrtek, tak neváhejte a zavolejte!

Článek je satirický a nezakládá se na pravdě.
Máš rád naši tvorbu? Podpoř nás na Patreonu a získej exkluzivní výhody!
Become a Patron!

The post Andrej Babiš bude každý čtvrtek věštit na EZO.TV appeared first on AZ247.cz.

]]>
https://az247.cz/andrej-babis-bude-kazdy-ctvrtek-vestit-na-ezo-tv/feed/ 0
Běloši v USA nebudou moct jezdit černými auty. Je to prý rasistické https://az247.cz/belosi-v-usa-nebudou-moct-jezdit-cernymi-auty-je-to-pry-rasisticke/ https://az247.cz/belosi-v-usa-nebudou-moct-jezdit-cernymi-auty-je-to-pry-rasisticke/#comments Sun, 28 Jun 2020 16:49:40 +0000 https://az247.cz/?p=6447 K radikálnímu kroku se odhodlaly v USA, kde bude zakázáno bělochům vlastnit a využívat auta černé barvy. Prý to symbolizuje rasismus, otrokářství a nadřazenost bělochů nad černochy. Rozhodnutí vláda oficiálně...

The post Běloši v USA nebudou moct jezdit černými auty. Je to prý rasistické appeared first on AZ247.cz.

]]>
K radikálnímu kroku se odhodlaly v USA, kde bude zakázáno bělochům vlastnit a využívat auta černé barvy. Prý to symbolizuje rasismus, otrokářství a nadřazenost bělochů nad černochy.

Rozhodnutí vláda oficiálně učinila na základě silného tlaku ze strany levicových aktivistů. Ti jsou toho názoru, že běloši si schválně kupují černá auta, protože si tím dokazují svoji nadřazenost nad černochy.

“Každý běloch, který vlastní černé auto, je ve skutečnosti rasista. Černá auta řízená bělochy symbolizují černošské otroky, které poslouchají svého bílého pána a dělají to, co se jím řekne. Něco takového nemá v moderní společnosti místo!” stojí v prohlášení aktivistů.

Označení “černé auto” bude navíc zakázáno, a nahradí jej název “afroamerický vůz”.

Zákazu se dočká i tzv. bílé zboží

Nejedná se ale o jediný zákaz, který v USA v blízké době vejde v platnost. Zákazu se dočká i tzv. bílé zboží, tedy lednice, trouby, pračky…

“Nevím, proč by se lednice, trouby a další spotřebiče měly nazývat jako “bílé zboží”. Je snad výsadou bělochů vlastnit pračku? Jsme pro úplný zákaz tohoto zboží, nebo alespoň zákazu tohoto rasistického názvu,” dodávají při zapalování obchodu s lednicemi aktivisté.

Oba zákazy vejdou v platnost už 1. července.

Článek je satirický a nezakládá se na pravdě.
Máš rád naši tvorbu? Podpoř nás na Patreonu a získej exkluzivní výhody!
Become a Patron!

The post Běloši v USA nebudou moct jezdit černými auty. Je to prý rasistické appeared first on AZ247.cz.

]]>
https://az247.cz/belosi-v-usa-nebudou-moct-jezdit-cernymi-auty-je-to-pry-rasisticke/feed/ 2
“Když nebudeme testovat na koronavirus, nebudeme mít nakažené!” tvrdí Donald Trump https://az247.cz/kdyz-nebudeme-testovat-na-koronavirus-nebudeme-mit-nakazene-tvrdi-donald-trump/ https://az247.cz/kdyz-nebudeme-testovat-na-koronavirus-nebudeme-mit-nakazene-tvrdi-donald-trump/#comments Thu, 25 Jun 2020 06:29:41 +0000 https://az247.cz/?p=6445 Americký prezident Donald Trump přišel s geniální myšlenkou, jak v USA snížit počet nakažených onemocněním COVID-19. Podle Trumpa stačí, když Spojené státy přestanou lidi testovat. Bez testů nebudou ani nakažení....

The post “Když nebudeme testovat na koronavirus, nebudeme mít nakažené!” tvrdí Donald Trump appeared first on AZ247.cz.

]]>
Americký prezident Donald Trump přišel s geniální myšlenkou, jak v USA snížit počet nakažených onemocněním COVID-19. Podle Trumpa stačí, když Spojené státy přestanou lidi testovat. Bez testů nebudou ani nakažení.

Donald Trump přišel s tímto tvrzením na svém včerejším předvolebním mítinku ve vyprodané poloprázdné hale v texaském Austinu, když promlouval ke svým voličům. Podle něj i na koronovirovou krizi existuje řešení tak jednoduché, až je geniální.

“Prvenství v počtu nakažených koronavirem máme jenom proto, že provádíme hodně testů. Když testovat přestaneme, nebudeme mít žádné nakažené, a bude po krizi,” prohlásil americký prezident.

Schrödingerův-Trumpův virus

Trump přišel dokonce i s vlastním názvem pro jím navrhovanou léčbu koronaviru. Po vzoru známého fyzika Erwina Schrödingera pojmenoval svoji metodu jako “Schrödingerův-Trumpův virus”.

“Nedávno jsem četl něco o tom, že když zavřeme kočku do krabice, kde je 50% šance, že v krabici unikne jedovatý plyn, který kočku zabije, tak než krabici otevřeme, je kočka zároveň živá i mrtvá. Když jsem to zkoušel doma, tak po otevření krabice byla kočka vždycky mrtvá. Než jsem ji ale otevřel, tak byla zároveň i živá. Toto je tem samý princip. Američané budou zároveň zdraví i nemocní, dokud někdo nezačne zase testovat. Důležité je, že za mojí administrativy budou Američané v tomto dvojím stavu. Mrtvoly ať si vyřeší až Biden, nebo kdokoliv, kdo přijde po mně,” dodává Trump.

Přestat testovat by Američané měli už začátkem července. Jedna krize tak bude zažehnána. Co se týče rasových nepokojů, tak na ty řešení Trump zatím nevymyslel. Jakmile ale s nějakým přijde, budeme o něm informovat.

Článek je satirický a nezakládá se na pravdě.
Máš rád naši tvorbu? Podpoř nás na Patreonu a získej exkluzivní výhody!
Become a Patron!

The post “Když nebudeme testovat na koronavirus, nebudeme mít nakažené!” tvrdí Donald Trump appeared first on AZ247.cz.

]]>
https://az247.cz/kdyz-nebudeme-testovat-na-koronavirus-nebudeme-mit-nakazene-tvrdi-donald-trump/feed/ 1
Tomio Okamura bude udájně hostovat v novém tracku rapera Eminema https://az247.cz/tomio-okamura-bude-udajne-hostovat-v-novem-tracku-rapera-eminema/ https://az247.cz/tomio-okamura-bude-udajne-hostovat-v-novem-tracku-rapera-eminema/#respond Sun, 21 Jun 2020 18:03:01 +0000 https://az247.cz/?p=6387 Z USA do České republiky konečně doputovala i pozitivní zpráva. Americký raper Eminem údajně navázal spolupráci s českým politikem Tomio Okamurou, který se bude podílet na nové skladbě Ban God....

The post Tomio Okamura bude udájně hostovat v novém tracku rapera Eminema appeared first on AZ247.cz.

]]>
Z USA do České republiky konečně doputovala i pozitivní zpráva. Americký raper Eminem údajně navázal spolupráci s českým politikem Tomio Okamurou, který se bude podílet na nové skladbě Ban God.

Nová skladba bude vyprávět příběh egoistického teenagera, který se nečekaně stane slavným. Nedokáže snad snášet kritiku od tzv. haterů, a každému, kdo projeví byť jen trochu kritiky vůči jeho osobě, nebo se ho zeptá na nějakou nepříjemnou otázku, okamžitě udělí ban na sociálních sítích.

Příběh celé písničky tak trochu připomíná život Tomia Okamury, který údajně Eminema k nahrání této skladby inspiroval. Společný featuring tak dodá písni na autenticitě. Okamura navíc nejednou projevil vlohy k tomu stát se raperem.

“Eminem oceňuje mrštný jazyk Tomia Okamury, který jako jediný člověk na světě dokáže přezpívat supersonic speed část skladby Rap God. To žádný jiný člověk na světě neumí. A navíc má maminku z Moravy,” tvrdí Eminemův manažer.

Na supersonic speed se mimochodem můžeme těšit i v písni Ban God, kde bude Tomio Okamura vyjmenovávat jména všech lidí, které kdy zabanoval. Všech 190 tisíc jmen by Tomio měl vyjmenovat během neuvěřitelných 30 sekund.

Tomio Okamura by měl podle našich zdrojů odletět nahrávat společně s Eminemem na konci července. K písni by měl zároveň vzniknout i videoklip, ve kterém si předseda SPD taktéž zahraje. Kromě jiných lokalit, by část klipu měla vzniknout i v Okamurově legendárním fitku, kde jednou do roka pravidelně vyfotí jednu a tu samou fotku pořád dokola.

Článek je satirický a nezakládá se na pravdě.
Máš rád naši tvorbu? Podpoř nás na Patreonu a získej exkluzivní výhody!
Become a Patron!

The post Tomio Okamura bude udájně hostovat v novém tracku rapera Eminema appeared first on AZ247.cz.

]]>
https://az247.cz/tomio-okamura-bude-udajne-hostovat-v-novem-tracku-rapera-eminema/feed/ 0