EU chce v Evropě od příštího roku mír a nulovou kriminalitu, Svobodní jsou razantně proti

06 Dub 2016

EU na dnešním mimořádném summitu schválila návrh zákona, který by měl Evropě zajisti mír a nulovou kriminalitu. Zákon začne platit od ledna příštího roku. Strana svobodných občanů je však razantně proti.

Zákon schválila většina europoslanců, proti hlasoval pouze europoslanec za Stranu svobodných občanů, Petr Mach.

„Nevím, proč bychom si od EU měli nechat diktovat, jestli zde budeme mít mír a jaká bude naše kriminalita. Tohle naprosto závisí na rozhodnutí každého státu a EU by neměla mít právo do toho mluvit. Opět se ukazuje, jak naše republika není vůbec suverénní, když zde musíme od příštího roku povinně mít mír a nulovou kriminalitu,“ sdělil nám v rozhovoru pan Petr Mach.

Proti jsou i další euroskeptické strany. Těmto stranám vadí hlavně to, že jejich volební kampaně a celková popularita stojí na kritice Evropské unie,tudíž když EU jednou udělá něco správně, může to ohrozit jejich úspěch v dalších volbách. Proto je z jejich strany naprosto nutné automaticky označit všechna rozhodnutí EU jako špatná.
RELATED POST
  • Myslete na všechny ty policajty, bachaře, provozovatele bezpečnostních služeb, soudce … kdo je bude platit? Evropská unia?

  • hkmaly

    Vy si delate srandu, ale EU je vazne schopna neco takoveho uzakonit a pak byt prekvapena ze to nepomohlo.