Další válečná provokace: Lotyšské hranice se nebezpečně přiblížily k ruským ponorkám

08 Bře 2016

Podle našich zdrojů došlo včera ve večerních hodinách k další válečné provokaci NATO, když se lotyšské hranice nebezpečně přiblížily k ruským ponorkám.Kolem včerejší osmé hodiny večerní si posádka ruské ponorky třídy Akula všimla, že se k nim nebezpečně přibližují lotyšské hranice. Posádka naštěstí zachovala klid a nenechala se vyprovokovat, čímž zabránila vzniku ozbrojeného konfliktu, který západ tak touženě chce.

„Je to neuvěřitelné, jakou mají západní země drzost. Jen tento rok se již desítky západních hranic přiblížily k naší vojenské technice. Toto jsou sprosté západní provokace a já nechápu, jak je možné, že jim to beztrestně prochází,“ prohlásil ruský generál Vasilij Antimurikanis.

Západních provokací přibývá

Západní provokace jsou v posledních letech čím dál častější a Rusko se oprávněně obává vzniku ozbrojeného konfliktu. Je to jen 14 dní, co finské hranice pronásledovaly ruskou stíhačku. Před rokem zase například agenti CIA a Mossadu ukradli několik desítek ruských tanků a projížděli se s nimi po Ukrajině, přičemž spáchaly několik genocid, ze kterých pak obvinili Rusko.RELATED POST