Češi se bouří proti koncesionářským poplatkům: Nechtějí platit astronomických 135 Kč měsíčně

11 Úno 2017

Stále více Čechů se bouří proti astronomickým koncesionářským poplatkům, které činí 135 Kč měsíčně. Situaci dále přiostřuje i to, že ČT, které Češi poplatky platí, hlásá zlou americkou propagandu, místo té dobré ruské.
„NEBUDU PLATIT TOLIK PENĚZ TOLIK PENĚZ TELEVIZI KTERÁ LIDEM CELÝ DEN POUŠTÍ UŠÁCKOU PROPAGANDU. ODMÍTÁM DOTOVAT TOHLE KAVÁRENSKÉ VYMÍVÁNÍ MOZKŮ SVÝMI 135 KORUNAMI VZDYT ZA TO BYCH MĚL SKORO DVĚ KRABIČKY CIGARET!!!!!!“ napsal pan Lubomír v diskusi na serveru Novinky.cz

Není to ale jen pan Lubomír, který se proti České televizi ohradil. Takřka pár minut na to se přidala i paní Ludmila.

„Zaplatím nájem dluhy a jidlo A JSEM BEZ PENEZ. TOHLE BY SE ZA KOMUNISTU NESTALO AZ TEĎ ZA TEHLE ZLODEJSKE VLADY. A CT JE BANDA LHARU A HLASNA TROUBA USSA AMBASADY. A JESTE JIM TO PLATIME TOLIK PENEZ,“ píše Ludmila.

Vážnost celé situace podtrhává i facebooková událost, která svolává české občany k protestu. Svoji účast potvrdilo už 61 občanů s odznáčkem SPD, 58 občanů s odznáčkem přeškrtnuté mešity, 84 občanů s odznáčkem SPO a 1 uživatel s odznáčkem Národní demokracie na profilové fotce. Dohromady má akce tedy už 204 potvrzených účastníků. Dá se tedy očekávat, že Českou republiku již brzy zachvátí velká vlna protestů.
RELATED POST