Ceny bytů stále rostou. Může za to spiknutí svobodných zedníků?

04 Lis 2017

Pro Čechy je čím dál těžší zařídit si bydlení ve vlastním, jelikož ceny nemovitostí stále rostou. Rozhodně se ale nejedná o náhodu, nebo neviditelnou ruku trhu. Podle některých teoretiků je totiž na vině spiknutí svobodných zedníků.„Bydlení je rok od roku stále nákladnější. Krom cen nemovitostí rostou i nájmy. Mnoho lidí za tím vidí tzv. neviditelnou ruku trhu, ale podle mě tomu tak není. Jsem si téměř jist, že za vším stojí hnutí svobodných zedníků!“ píše na svém blogu konspirační teoretik Karel.

Podle Karla jde svobodným zedníkům o moc a peníze. Lidé jsou naprosto závislí na tom, aby měli kde bydlet, jinak se z nich totiž stávají bezdomovci. Dá se tak říct, že svobodní zedníci mají moc nad každým z nás. Ruku v ruce s mocí jdou i peníze. A právě kvůli penězům svobodní zedníci zcela záměrně šíří mezi lidmi lež o tom, že Česká republika trpí nedostatkem bytů a vlivem této lži rostou ceny rezidenčních nemovitostí.

Hlavním motivem této dezinformace je to, že svobodní zedníci chtějí vysát české občany o miliardy korun. Ceny bytů překročily přijatelnou hranici a je jen otázkou času, než na to společnost zareaguje a odstartuje masivní výstavbu nových bytů. A kdo na tom vydělá obrovské peníze? Ano, svobodní zedníci!

„Svobodní zedníci záměrně šíří lži a dezinformace o tom, že v České republice máme nedostatek bytů, aby donutili státní i soukromé subjekty k výstavbě nových bytů a domů a pořádně si tak namastili kapsu! Stále menší procento Čechů si může dovolit koupit vlastní byt. Pro mnoho lidí je složité platit měsíčně nájem a dřív nebo později v reakci na to vyroste po celém území ČR obrovské množství nových rezidenčních nemovitostí. Otevřete oči!“ píše dále Karel.

Přijde vám to jako šílená konspirace? Možná se budete divit, ale je velmi dobře podložena. Jak totiž Karel na konci svého článku zmiňuje, tak: „Toto je přeci veřejně známe.“ A když je to veřejně známé, tak to přeci musí být pravda.RELATED POST