Byl Adolf Hitler nacista?

09 Kvě 2016

S šokujícím odhalením přišli naši investigativní redaktoři, kteří objevili mnoho důkazů o tom, že Adolf Hitler, německý kancléř v letech 1933 až 1945 a vůdce Třetí říše, byl s vysokou pravděpodobností nacista.

O tom, zda mohl být Hitler nacista se diskutuje už od vypuknutí druhé světové války, kdy Polsko zaútočilo na tehdejší nacistické Německo, které shodou okolností vedl právě Adolf Hitler. Nicméně nikdo doposud nepřišel s pádným důkazem, že by Adolf Hitler skutečně byl nacistou. Podle mnoha historiků není fakt, že Hitler vedl Německo během jeho nacistické éry pádným důkazem pro to, že by Hitler byl nacistou.

Naši investigativní redaktoři však objevili velké množství archivních fotografií, které zachycují Hitlera v přítomnosti mnoha nacistů, od Heinricha Himmlera, až po Reinharda Heydricha. Ano, to nutně nemusí znamenat, že by Hitler byl nacistou, nicméně na některých fotografiích ho dokonce můžeme vidět, jak na oblečení nosí nacistické symboly, konkrétně hákový kříž.

Dalším faktem, který nemůže být pouhá náhoda je to, že Hitlerův portrét visel v mnoha domácnostech v nacistickém Německu. Proč by obyvatelstvo sympatizující s nacisty mělo doma jen tak bezdůvodně portrét Adolfa Hitlera? Nemůže to znamenat, že Hitler byl nacista, nebo dokonce vůdce nacistů?

hitler

Adolf Hitler měl také často proslovy na sjezdech německých nacistů. Na jednom z nich dokonce prohlásil: „Židé jsou nepochybně rasa, ale nejsou to lidé.“ Stejný názor zastávala a stále i zastává většina nacistů. Je to náhoda, nebo je snad možné, že to právě Hitler rozšířil mezi nacisty tuto myšlenku?

Odpověď na tuto otázku možná nalezneme v Berlíně, kde v roce 1919 vznikla Národně socialistická německá dělnická strana, zkráceně NSDAP, do jejíhož čela brzy po jejím vzniku zasedá právě Adolf Hitler. Tato strana zastávala takzvaný „nacionální socialismus“. Připomíná vám to něco? Ano, když tento název zkrátíme, dostaneme slovo „nacismus“. Adolf Hitler tak stál v čele strany, která propagovala nacismus!

Podle některých zdrojů to byla právě NSDAP, která vládla v Německu během jeho nacistického období. Toto opravdu nemůže být jen obyčejná náhoda. Všechno nasvědčuje tomu, že Hitler byl skutečně nacistou – stýkal se s nacisty, nosil nacistické symboly, nenáviděl židy, vedl politickou stranu propagující nacismus, stál v čele nacistického Německa… Adolf Hitler zřejmě skutečně byl nacistou. To vám ale mainstreamová média neřeknou…
RELATED POST