Astronaut z NASA šokoval svět: Země je ve skutečnosti vězeňská planeta

15 Bře 2016

Veterán z Národního úřadu pro letectví a vesmír (NASA) Paul Liespeaker tvrdí, že Země je ve skutečnosti vězeňská planeta, kam se posílají vězni z celého vesmíru.
Podle slov Paula Liespeakera je NASA pouze zástěrka a ve skutečnosti se jedná o věženskou službu, která hlídá oběžnou dráhu Země. Brání tak vězňův v útěku. Dále má za úkol sestřelit každé neohlášené mimozemské plavidlo, které by mohlo nějak ohrozit její krytí a vyzradit pozemským vězňům pravdu. Sestřelení těchto plavidel je většinou maskováno jako dopad meteoritu.

Liespeaker dále tvrdí, že každý, kdo někde ve vesmíru spáchá zločin, je následně poslán na jednu z vězeňských planet, mezi které patří i Země či Vulkán. Vesmír je plný různých ras a Země je vězeňskou planetou, která je určená pro veškeré savce, obojživelníky, ptáky, savce, primáty, ryby atd. Tou se stala již před stovkami miliónů let, kdy byli kvůli stavbě celoplanetárního vězení vyhubeni původní obyvatelé planety – dinosauři. Ve skutečnosti tak nejde o naši domovskou planetu – tu nalezneme v galaxii Andromeda a jmenuje se Eos.

Každému odsouzenému trestanci je při nástupu do výkonu trestu vymazána paměť a je transformován do podoby malého dítěte. Přes intergalaktický hyperprostorový tunel je poté poslán na Zemi. Tunel vždy ústí do vagíny jedné z miliardy žen na Zemi. Vedlejším efektem je mimo jiné nafouknuté břicho, bolest a ranní nevolnosti. Takto se ve skutečnosti rodí děti – jsou to čerstvě odsouzení trestanci poslaní do vězení. Veškeré informace, které nás učí na základních školách při sexuální výchově jsou lži, které slouží k tomu, abychom neodhalili pravdu o tomto prohnilém systému.

To platí samozřejmě jen pro lidi. Rybí, či například ptačí trestanci se na Zemi dostávají také přes intergalaktický hyperprostorový tunel, ten jejich ale vede do vnitřku vajíčka, které musí být nejprve zahřáto na určitou teplotu, jinak to nefunguje. To proto ptáci sedí na vejcích.

„Byl to pro mě šok, když jsem se po dlouholetém úsilí konečně stal astronautem, a místo zkoumání vesmíru mi bylo řečeno, že budu hlídat pozemské hranice. Když mě nadřízení v NASA seznámili s pravdou o Zemi, myslel jsem, že si ze mě jen dělají srandu. Bohužel nedělali…“ napsal Liespeaker na svém blogu.

Vedení NASA celou zprávu okamžitě dementovalo s tím, že žádný Paul Liespeaker u NASA nikdy nepracoval. Podobné prohlášení se dalo koneckonců čekat. Nikdo nečekal, že nám NASA prozradí pravdu. My samozřejmě budeme Paulovi věřit, je totiž mnohem důvěryhodnější zdroj než NASA.
RELATED POST