Alkohol a cigarety zvyšují lidskou inteligenci

03 Bře 2016

Již dlouhá desetiletí panuje názor, že alkohol zabíjí mozkové buňky a snižuje lidskou inteligenci. Podle nové studie je však skutečnost úplně jiná.
Studie, jejíž zdroj bohužel nelze dohledat, naprosto vyvrací zajeté názory o alkoholu a cigaretách. Alkohol sice zabíjí mozkové buňky, ovšem podle studie jsou na tom mozkové buňky podobně jako cholesterol – některé jsou dobré, zatímco jiné zase špatné. Alkohol a dokonce i cigarety zabíjí právě ty špatné mozkové buňky, které omezují inteligencí. Ve výsledku tedy alkohol a cigarety lidskou inteligenci zvyšují!

Studie se opírá o fakt, že největší koncentrace odborníků a všeznalců se nejčastěji nacházejí v hospodách. V oblaku kouře je možné nalézt desítky ožralých odborníků, kteří mají řešení na vše. To nemůže být náhoda. Není možné, aby se toto dělo náhodně.

Jako další důkaz posloužil český pan prezident Miloš Zeman. Dlouholetý opilec a kuřák se stál nejlepším prezidentem, jakého Česká republika kdy měla. Další náhoda? Nemožné, tvrdí studie.

Údajně stačí jen 5 piv a půlka krabičky cigaret denně, aby se Vaše IQ až zdvojnásobilo. Rázem budete mít odpověď na všechny otázky a řešení na všechny problémy.
RELATED POST
 • 441004404

  Studie má nejspíš stejný původ jako článek Ferdinanda Peroutky o tom,že Hitler je gentleman.

  • Pepe

   Jako, že tu studii napsal Peroutka? :))

 • Peter Ježidedo Muzikář

  Tato je stara vec, sovietsky vedci to zistili uz davno. Kazde stado bezi rychlostou najpomalsieho clena. A ked dravec strhne toho najpomalsieho, tak vlastne zrychli cele stado, A tak je to aj s mozgom, ide rychlostou najpomalsej bunky, a alkohol tieto pomale bynky zabija a preto mozog zrychluje.

 • aurelio

  Už mi to je jasné, prečo najinteligentnejší ľudia žijú na východe Slovenskej republiky :)))))

 • sedliak

  Tak ho pŕŕ, pán novinár, Zeman vôbec nie je jediný „Dlouholetý opilec a kuřák se stál nejlepším prezidentem, jakého Česká republika kdy měla.“ Havel fajčil viac a chľastal ,no Zeman je pri ňom taký učeň, Práve preto bol Vašek povýšený na poloboha.

 • I-Worm

  To je pěkná blbost, pivo nemůže nikdy zvýšit inteligenci, protože všechny velké pivovary vlastní podvrartné západní firmy. Jedině pravá ruská vodka (nejlépe značka Jelzin) vám zvýší inteligenci!