Nejkrvavější válka v historii USA: v roce 1969 zemřelo na Měsíci přes milion civilistů

03 Bře 2016

V roce 1969 přistálo Apollo 11 na Měsíci. Členové posádky v čele s Nielem Armstrongem se stali prvními lidmi, kteří se procházeli po mimozemském tělese. Tehdy zazněla památná věta z úst Niela Armstronga: „Je to jen malý krok pro člověka, ale obrovský skok pro lidstvo.“ Tak zní oficiální verze. Ve skutečnosti to ale bylo všechno úplně jinak.Přistání Apolla 11 na Měsíci, celý přímý přenos, to všechno bylo jenom divadlo. Ve skutečnosti se ten den vydaly téměř dvě stovky amerických vesmírných vojenských transportních lodí (každá s kapacitou 1 000 vojáků) dobýt Měsíc. Proč? Protože na Měsíci se nacházel mocný mimozemský artefakt, na který si pozemští elitáři dělali dlouhou dobu zálusk. Naneštěstí onen artefakt se nacházel pod největším měsíčním městem – Kráterem.

Aby elitáři artefakt získali, zničili v podstatě celé město a provrtali se asi 60 km pod povrch Měsíce, kde podle všeho našli hledaný artefakt. Celkový počet civilních ztrát se odhaduje na více než milion mrtvých civilistů a jedná se o nejkrvavější okupaci v historii vojenských tažení USA! O to horší na tom je, že neproběhla na Zemi, ale na Měsíci, takže osoby odpovědné za tuto hrůzu nemohou jít nikdy před soud a nemohou být potrestány. Ke všemu se povedlo celou akci dokonale ututlat, a až na pár ruských bloggerů o ní nikdo neví.

Existují záznamy o tom, jak američtí vojáci nemilosrdně střílejí do Měsíčanů a terorizují tamní obyvatelstvo, které je zarytě pacifické a vůbec se tedy nebránilo. De facto zde američtí vojáci zabíjeli pro potěšení. Podle některých údajů bylo znásilněno několik stovek Měsíčanek. Ohavné.

Navíc svým 60 km hlubokým vrtem poškodili Američané energetickou síť Měsíce, kterou Měsíčané dodnes nedokázali opravit. Stává se vám někdy, že vidíte například jenom půlku Měsíce? To je kvůli tomu, že v té druhé zrovna vypadl proud.

Ani datum nebylo zvoleno náhodně. Jako za každou konspirací, i za touto hledejme symboliku čísel. Rok 1969… Proč byl zvolen právě tento rok? Kvůli číslu 69, které je v tomto roku obsažené a které má symbolizovat to, jak Američané s Měsícem vyje*ali.

Věci nejsou takové, jak se na první pohled zdají a jak je nám servírují massmédia. Otevřete oči!RELATED POST