5 zemí, kam utéct po podzimních volbách

20 Čvn 2017

Nejnovější předvolební průzkum, podle kterého by obsadili hned první tři pozice komunisté a dohromady by získali 57 % hlasů, nám dal podnět k sepsání následujícího článku, ve kterém Vám přinášíme 5 tipů na země, kam můžete utéct po podzimních volbách. Snažili jsme se zvolit země v EU, abyste nemuseli řešit víza. Ale nebojte, vybrali jsme takové země, které mají nejnižší koncentraci muslimů, protože těch se bojíme.
Polsko

Pro věřícího křesťana, kterých je po startu imigrační krize najednou v České republice plno, je Polsko jednou z posledních evropských katolických bašt. Polština je velmi podobná češtině, proto není problém domluvit se i když umíte jen česky. Polsko je silně věřící zemí, kde je spousta lidí proti potratům a homosexuálům, což je něco přesně pro nás. Nejsme homofóbové, ale…

Pozor! Poláci jsou na rozdíl od Čechů skuteční vlastenci. Spousta Čechů to o sobě sice také tvrdí, statistika hovoří jasně – dvě okupace a dvě kapitulace bez boje během posledních 80 let, stále rostoucí podpora komunistů… tady není o čem. Zdržte se tedy prosím vtípku o polské národní hrdosti, druhé světové válce a tak podobně. Zároveň se neurážejte, když vás Poláci označí za sraby a zrádce. Tak nás totiž často vidí a bohužel mají pravdu.

Maďarsko

Maďarsko zaujalo vůdčí roli ve východoevropském odporu proti muslimské imigraci. Proto je naším číslem dvě. Silný odpor vůči muslimům a africkým imigrantům dělají z Maďarska jednu z našich nových potenciálních domovin. Výhodou je krásná Budapešť a krásné Budapešťanky. Naproti tomu velkou nevýhodou je naprosto debilní jazyk, který se snad ani nejde naučit.

Maďaři dokonce nedávno postavili plot na hranici se Srbskem, který má zastavit imigranty. Bylo to sice k ničemu, nicméně jde o skvělou výletní destinaci. Když se budete nudit, můžete si prostě vzít pušku a jít si na hranice zastřílet. Spousta českých vlastenců je zklamaná z toho, že na českých hranicích není do koho střílet. Tak tady to rozhodně neplatí! A pokud byl/je nějaký váš předek komunista, budete dost možná mít na střílení do lid, kteří chtějí překročit hranice talent.

Severní Irsko

Pokud umíte anglicky a chcete toho využít, Severní Irsko je nasnadě. Severní Irsko má z celého Spojeného království nejmenší počet obyvatel muslimských a jinak nábožensky založených obyvatel. Počet muslimů je zde tak malý, že netvoří ani dvě desetiny procenta. V tomto směru je Severní Irsko velmi podobné České republice. 98 % populace jsou běloši, necelá dvě procenta asiaté. Jde o ráj v Británii, který je nedotčený multikulturalismem a neomarxisty.

Chorvatsko

Španělsko pro východoevropany – Chorvatsko je destinací, kde by chtěl bydlet téměř každý. Česky se zde domluvíte lépe než na Václaváku a už nikdy byste nemuseli jezdit na dovolenou, protože byste měli dovolenou každý den v roce.

Rusko

Na závěr jsme si nechali pro Slovany zemi zaslíbenou, tedy Rusko. Pokud se cítíte být hrdým Slovanem a máte už dost diktátu z Bruselu, je Rusko nejlepší volbou. Zde nemá EU žádnou moc, pokud tedy neuvalí na Rusko sankce a to se pak neocitne na pokraji bankrotu… totiž blahobytu. Státem kontrolovaná média jsou zde skutečně svobodná, kdežto židozednářští „nezávislí“ novináři jsou tvrdě trestáni za svou vlastizradu. V Rusku budete mít 24/7 přístup k pravdivým informacím z celého světa, rozšíříte si obzory a poznáte pravdu.
RELATED POST